Обява

Свий
Няма добавени обяви.

SsangYong Musso

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • SsangYong Musso

    Не знам защо всички говорият против Мусо-то, карам едно вече 10 години и почти не съм имал проблеми.
    Единствено включването на предното отказа но сега се включва ръчно и няма проблем. Но пък съм виждал къде по прехвалени и нови джипки спряли на пътя и с отворен капак.
    Може да не е много проходимо но не съм закъсвал досега.
    Просто без модификации е само за шосе и лек офроад.
    Иначе баща ми е с G350 и казва че е доста по проходим но пък возията
    му е по лоша.
    А иначе е сигурно най-разпространената модификация 2.9ТД.

    От известно време ме мъчи един шум (виене),като вляза в завой,но където съм ходил по сервизи никой нищо не открива
    Последно редактирано от ninja_1; 22-10-08, 00:34.

  • #2
    До: SsangYong Musso

    То малко като аборт по телефона,ама виене в завой обикновено е лагер на главина...
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #3
      До: SsangYong Musso

      Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
      То малко като аборт по телефона,ама виене в завой обикновено е лагер на главина...
      08седемшест5едно513четири

      Коментар


      • #4
        До: SsangYong Musso

        +1. И обикновено външното за завоя колело. Ако вие и в двата завоя - и двете главини.
        Това чудо е малко като съветските коли - на каквото случиш. Може да върви, може да е за брак от конвейера. Чувал съм и двете истории. Значи имаш късмет. Иначе то изобщо не е джип, с него корейците май се опитваха да разберат какво е паркетник, и сбъркаха. Свесове по метър са дизайн за представителна лимузина, даже не за проста лека кола.

        Коментар


        • #5
          До: SsangYong Musso

          ами смених лагерите и на двете главини защото вие и в ляв и в десен завой но няма никаква промяна.
          интересното е че го прави при ниска скорост и при натиснат съединител спира.

          Коментар


          • #6
            До: SsangYong Musso

            Хм...тампон на скоростите?В завой да се мести нещо и да вият карданите...де да знам.Требва си нЕкой специялистор...
            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X