Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Добре дошли в www.karta.bg!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Добре дошли в www.karta.bg!

    Благодаря, че се опитваш да ми помогнеш. Но виж какво съм писал по-напред. Проблема не е, че не виждам къде да се логна. Ето и предния ми пост.


    Първоначално публикуван от vorbara Преглед на мнение
    Поздравления. Само искам да питам: защо след като въведа мейла си и кода на картата, никъде не изписва че съм логнат на сайта. Продлъжават да са активни опциите "Вход за потребители" и "Регистрация" в горната дясна част на сайта.

    Коментар


    • #17
      До: Добре дошли в www.karta.bg!

      @vorbara
      При мен се получи същото,кликнах на "Проблем с вход в системата" и на мейл-а ми пратиха нов код с който се логнах без проблеми.Успех!

      Коментар


      • #18
        От: До: Добре дошли в www.karta.bg!

        Здравейте.

        Малко feedback:

        - Бихте ли пуснали https за логването? Предполагам няма нужда да обяснявам защо?
        - Смяната на парола не работи.
        - Бихте ли добавали потребителското име горе в дясно, където пише "Редакция на профил"? (usability)
        - Отварянето на нов прозорец за редактиране на профила не е добра идея. (usability)

        Коментар


        • #19
          От: До: Добре дошли в www.karta.bg!

          Здравейте,

          Има някакъв проблем със сайта - препраща към https://webconnect.bg/kartabgpassport/, а този адрес явно липсва в момента

          Коментар


          • #20
            От: До: Добре дошли в www.karta.bg!

            Сайта е супер,както онлайн магазина.САМО така!!!

            Коментар


            • #21
              От: До: Добре дошли в www.karta.bg!

              Има проблем със сигурност.Онзи ден получих инфо за новата версия на картата 5.40 и отворих сайта на картата да си я дръпна.Да ама не!?!?!?!Моя профил там не съществуваше и въобще неможах да вляза.Помислих си,че можеби съм си "забравил" паролата.Пуснах имейла и ми изписа,че имам изпратен имейл с нова парола.Да ама не!Нямам такъв.Създадох си нов профил в сайта на картата и ми поиска 25 цифрения код на картата закупена със навигацията.Изписвах го аз така както го пише от файла на навигацията, а там ми пише,че такъв код не съществува!!!!!!!!???????!!!!!!!!Абе тия луди ли са!?!До сега несъм имал проблеми с ъпдейтите на картата а изведнъж нямам профил,кода не съществувал и незнам си още какво.Регистрирал съм картите си,навигацията и мапсорса в сайта на Гармин и нямам никакви проблеми от тям а тука някакви си там ........... ми пишат,че не съществуват такива неща!ДА БЕ ДА!Да не говорим,че си изтеглих и новата версия на европейската карта,коята също така неможе да се инсталира.Не знам какъв е проблема ама е дразнещ.Дано се оправи скоро!

              Коментар


              • #22
                От: Добре дошли в www.karta.bg!

                Това - лошо! Ама по-добре на имейла на Карта БЕГЕ. Тук може само да ти съчувстваме. А и сигурно ще се окаже някакъв досаден технически проблем. Момчетата там са услужливи.
                LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                Коментар


                • #23
                  От: Добре дошли в www.karta.bg!

                  Абе аз и там им писах.Чакам резултати.Ама е толкова дразнещо и отвратително,че направо се ядосах!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Добре дошли в www.karta.bg!

                    Уфф а аз как се нервя като някой дето не помни от кой меил са се регна-ли ми обяснява че ние сме смотани ако знаеш!!

                    Като си се регистрирал първият път с jnsen@lex.bg в karta.bg а после ни пишеш от montes_vvovu@abv.bg, как точно очакваш да ти свършим работа??!??!

                    На кой е-мейл получаваш уведомителното писмо??!?

                    Петричката врачка не ни е била класна
                    Последно редактирано от sabin; 11-12-10, 11:29.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Добре дошли в www.karta.bg!

                      Това http://support.karta.bg/ изобщо не работи. С моята парола не ме пуска, цъкам забравена парола, праща ми на мейла нова, слагам я и пак не работи. И така 3 пъти. Ужасно ме кефят неработещите неща в България....понеже са мнозинство.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Добре дошли в www.karta.bg!

                        Ами 3-ма го тествахме (от различни места) днес поради написаното от вас и функцията "забравена парола" си работи перфектно. Вероятно сайта ни разпознава че сме "свои хора" и се страхува да не се издъни
                        Последно редактирано от sabin; 12-12-10, 21:01.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Добре дошли в www.karta.bg!

                          Потвърждавам и при мен НЕ работи!
                          Nuvi 1490T DeLuxe 5.11

                          Коментар


                          • #28
                            От: Добре дошли в www.karta.bg!

                            Първоначално публикуван от SunShine Преглед на мнение
                            Потвърждавам и при мен НЕ работи!
                            Моля дайте малко повече информация като например какъв броузър ползвате, коя версия за да можем да хванем къде е проблема.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Добре дошли в www.karta.bg!

                              При мен никакви проблеми,с Mozilla Firefox 3.6.13 съм.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Добре дошли в www.karta.bg!

                                И при мен няма никакви проблеми, и аз съм с Mozilla Firefox 3.6.13

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X