Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Добре дошли в www.karta.bg!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Добре дошли в www.karta.bg!

    Драги приятели и уважаеми потребители,

    За нас е удоволствие да Ви представим новия сайт, посветен на картовия продукт ОФРМ Геотрейд. Адресът на сайта е www.karta.bg и в него можете да намерите богата и разнообразна информация под формата на въпроси и отговори, изображения и видеоматериали, свързана с начина на работа с карта ОФРМ Геотрейд и нейните функции. Занапред регистрацията на картата и свалянето на нови версии ще се извършва през интерфейса на сайта. За тази цел всеки потребител има свой персонален профил, в който трябва да влезе, за да се възползва от абонаментната поддръжка на своята карта. За всички вече регистрирани по електронната поща потребители този персонален профил е създаден автоматично, като потребителското име е е-мейл адресът, който потребителят е предоставил за получаване на обновленията, а паролата е 25-символния сериен номер на закупената карта (за потребителите, които са регистрирали повече от една карта със същия е-мейл адрес, паролата е 25-символния сериен номер на последната регистрирана карта).

    Добре дошли в www.karta.bg!

    OFRM Team
    Отдел за Борба с Организираните Клиенти

  • #2
    До: Добре дошли в www.karta.bg!

    Браво!
    LZ1AIV

    Коментар


    • #3
      До: Добре дошли в www.karta.bg!

      Браво, хубав сайт! Искрено му пожелавам успех, както и на хората, които разработват картата.
      Последно редактирано от asterix85; 06-03-10, 18:09.

      Коментар


      • #4
        До: Добре дошли в www.karta.bg!

        И аз да чиститя и успех

        и също така да попитам защо не мога да сляза надоло ? Мога но само с стрелките.
        пп:Може и с мишката но трябва бурзо два пъти да стракна на таба и тогава вече мога да слизам надоло.

        Коментар


        • #5
          До: Добре дошли в www.karta.bg!

          Малка забележка, която открих случайно: асвалтов път между гр. Койнаре, общ. Ч. Бряг и с. Еница не съществува и никога не е имало, както и между Койнаре и Телиш. Също и ж.п. линия между Ч. бряг и Оряхово не съществува от няколко години.
          П.П. След по-подробно взиране видях надписа отдолу, че картата е само за демонстрация и не е актуална.....
          Прикачени файлове
          Последно редактирано от kuzdov; 06-03-10, 19:42.
          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
          Неизвестен мъдрец

          Коментар


          • #6
            До: Добре дошли в www.karta.bg!

            Поредният сайт в който ако не са разрешени кукитата, получава "комоциум" и почва да цикли безкрайно зареждането на страницата...
            Не чета коментари и не отговарям на такива.

            И коментаторите...

            Коментар


            • #7
              До: Добре дошли в www.karta.bg!

              Много ми хареса илюстрованото обяснение за търсене на квартали , блокове , градове и др. Обаче тъй като вече станахме "западняци" и много хора спряха да мислят не е ли по-добре самия бутон , който трябва да се натисне да е маркиран на снимката:

              Макар , че в началото е описана последователността на стъпките си мисля , че доста "западняци" ще се затруднят.
              Маркирането става лесно даже и в Paint на Windows.

              П.П. В последствие видях видео материала. Горе написаното се обезмисля. Това вече е "върха на сладоледа"!
              Последно редактирано от milstan; 06-03-10, 23:08.

              Коментар


              • #8
                До: Добре дошли в www.karta.bg!

                Благодаря за предложенията!

                Коментар


                • #9
                  До: Добре дошли в www.karta.bg!

                  Поздравления. Само искам да питам: защо след като въведа мейла си и кода на картата, никъде не изписва че съм логнат на сайта. Продлъжават да са активни опциите "Вход за потребители" и "Регистрация" в горната дясна част на сайта.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Добре дошли в www.karta.bg!

                    Всички полета при регистрацията са задължителни. Вероятно сте оставили празно полето псевдоним/nickname. Ще оправим този проблем възможно най-скоро. Молим да ни извините за причиненото неудобство!

                    Обръщаме внимание, че потребителите, които са изпратили своите регистрационни данни на нашия е-мейл адрес и са получили потвърждение по електронната поща за направена регистрация вече имат автоматично създадени персонални профили в сайта и е необходимо да не създават нови профили. За повече информация, моля вижте първата публикация в тази тема.
                    OFRM Team
                    Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                    Коментар


                    • #11
                      До: Добре дошли в www.karta.bg!

                      Поздрави и от мен!
                      За съществуването на сайта го знам от няколко седмици, но което приятно ме изненада е нововъведението с наличието на интерактивна карта. Не е с максимално ниво на подробност но за бъдещи клиенти и посетители на сайта е много ценна информация.

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Добре дошли в www.karta.bg!

                        Поздрави за сайта.
                        Успех

                        Коментар


                        • #13
                          До: Добре дошли в www.karta.bg!

                          сайта е много добър,успех за напред

                          Коментар


                          • #14
                            До: Добре дошли в www.karta.bg!

                            Първоначално публикуван от OFRM_Team Преглед на мнение
                            Всички полета при регистрацията са задължителни. Вероятно сте оставили празно полето псевдоним/nickname. Ще оправим този проблем възможно най-скоро. Молим да ни извините за причиненото неудобство!

                            Обръщаме внимание, че потребителите, които са изпратили своите регистрационни данни на нашия е-мейл адрес и са получили потвърждение по електронната поща за направена регистрация вече имат автоматично създадени персонални профили в сайта и е необходимо да не създават нови профили. За повече информация, моля вижте първата публикация в тази тема.

                            Аз съм си регистрирал картата преди година и нещо. Според указанията, които давате не трябва да правя регистрация на сайта, а да се логна с мейла и кода на картата. Никъде не ме е питало, нито е имало поле, за никнейм.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Добре дошли в www.karta.bg!

                              Първоначално публикуван от vorbara Преглед на мнение
                              Аз съм си регистрирал картата преди година и нещо. Според указанията, които давате не трябва да правя регистрация на сайта, а да се логна с мейла и кода на картата. Никъде не ме е питало, нито е имало поле, за никнейм.
                              Колега щракни на Вход за потребители и ще ти излезне да си пишеш емайла.Качвам и картинка
                              Прикачени файлове

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X