Обява
Свий
Няма добавени обяви.
Излезе версия 2019 Q2 на карта OFRM Geotrade
Свий
X
-
Да, така е, обиковено са толкова, но наблегнахме за тази версия да вкараме повечко нови офроуди. Сега за Q4 пак ще вкараме няколко холяди километра, повеето в северна България, където покритието ни е по-слабо.
- 1 like
-
8000км нови офроуд участъци - да няма някаква грешка? Обикновено са в диапазона 100-200 на версия.
Остави коментар:
-
От: Излезе версия 2019 Q2 на карта OFRM Geotrade
Здравейте. Картата е страхотна и това е причината да си я купя към GPS Nuvi 150T, който имах от Германия. Към нея върви файл ofrm.jcv с големина 27,2 MB но от самото начало до сега,вече 5-6 или повече версии, вместо да видя изглед на кръстовище, уредът забива и изключва. Правя всичко както трябва,местих файла на ръка из цялото устройство (синхронизирано по мейл със съпорта на karta.bg) но нямах никакъв резултат.Сега си инсталирах и 2019Q2 - същата история. Някакви идеи? Това,разбира се,не влияе по никакъв резултат на качествата на картата,но се дразня-имам нещо купено,което не ползвам...Помооощ!
Остави коментар:
-
От: Излезе версия 2019 Q2 на карта OFRM Geotrade
Здравейте. Решил съм да си закупя навигация за автомобил Garmin, но преди това бих искал да разгледам подробно картата на България. Бихте ли ме насочили къде мога да направя това?
Остави коментар:
-
От: Излезе версия 2019 Q2 на карта OFRM Geotrade
Първоначално публикуван от salsero Преглед на мнениеЗдравейте, след като обнових картата до последната версия навигацията не успява да изчисли маршрути. Изчислява до 80% и после излиза съобщение за невалидна дестинация. Какъв може да е проблема?
Изпратено от моят LG-H870 с помощта на Tapatalk
Ако горното не помогне, моля пишете на техническата поддръжка на картата на имейл адрес info (маймунка) karta (точка) bg, като уточнете модела на уреда, варианта на картата, който използвате, както и началната и крайната точка на примерен маршрут, по който срещате проблема.
Остави коментар:
-
От: Излезе версия 2019 Q2 на карта OFRM Geotrade
Здравейте, след като обнових картата до последната версия навигацията не успява да изчисли маршрути. Изчислява до 80% и после излиза съобщение за невалидна дестинация. Какъв може да е проблема?
Изпратено от моят LG-H870 с помощта на Tapatalk
Остави коментар:
-
Излезе версия 2019 Q2 на карта OFRM Geotrade
Уважаеми потребители и драги приятели,
Версия 2019 Q2 на карта OFRM Geotrade вече е достъпна за сваляне от нашия уебсайт www.karta.bg за всички регистрирани потребители с активен абонамент за обновления. Информация за новостите можете да намерите в новината в сайта и в информационната тема във форума.
За да свалите картата, моля посетете сайта и влезте в своя потребителски профил от "Вход" в горния десен ъгъл на страницата. След успешно влизане, сайтът ще ви прехвърли на страница "Поддръжка". Кликнете върху бутона "Свали/Download" за съответния лиценз, намиращ се в секция "Моите лицензи" и следвайте приложените инструкции.
Поздрави,
Активност за темата
Свий
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.
Остави коментар: