Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

    Приходите на разработчиците ще ги уредим някак, а гугъл може да се такова. Само да остане време.

    Коментар


    • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

      И на нормален Андроид гърми. В момента за нищо не става!
      Grand Cherokee 3.0 CRD 2006 г.
      Kia K5 LPG 2012 г.
      LZ1DED

      Коментар


      • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Приходите на разработчиците ще ги уредим някак, а гугъл може да се такова. Само да остане време.
        А дано да остане, че да има шанс да се подкара и на гармин с андроид. Като гледам моя андроидски гармин доста се задържа при разработчиците и за сега няма следа от напредък.

        Вносителите на гармин нямат достъп до операционната система, която уж е писана за да могат да се разработват специализирани приложения за нея(поне според рекламите на уреда). Гармин ли лъжат в презентацията си, вносителите ли не искат достъп до ОС от гармин или разработчиците не са на нивото което се изисква за създаване на стабилно приложение работещо на различни платформи и операционни системи?

        Коментар


        • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

          инсталирах на нокиа с андроид 9. крашва абсолютно веднага. черен екран, няма карта визуализирана. при опит да влезна в настройките крашва. неизползваемо за мен. поисках си възстановяване на платената сума.

          Коментар


          • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

            MaverickX, можешда го ползваш на няколко устройства.

            denkov, аз го ползвам в пълната му функционалност и става за всичко - намира ми каквото търся, навигира ме без проблем ..

            yordanb, работи се по отстраняване на проблема за Андроид. Чакаме програмистите от Скайкод да го оправят. Дай номера на поръчката, за да ти бъдат върнати парите.
            Последно редактирано от Vili4ka; 03-09-19, 20:31.
            Кръвна група 0+

            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

            Коментар


            • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

              Така беше до последния ъпдейт. Изчислява маршрута и когато трябва да започне да навигира изчезва безследно! Телефона е Samsung Galaxy S9+ с последния Андроид. Ако направя навигирането да е БЕЗ звук програмата работи. Значи проблема е гласовото навигиране.
              Grand Cherokee 3.0 CRD 2006 г.
              Kia K5 LPG 2012 г.
              LZ1DED

              Коментар


              • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

                Колеги, ползвайте моля ви тестовия период преди да купувате. За една седмица тестов период ясно ще се види дали версията и модификацията на Андроид, която имате на телефона работи коректно с WildMaps или не. Няма проблем да ви връщаме парите, но пристигането на средствата от Гугъл обратно до вас понякога отнема месеци. Имахме подобен случай при плащане през мобилен оператор.

                Що се отнася до стабилността на апп-а на Андроид, да така е, нямаме ресурса да закупил стотици устройства за да тестваме кой производиел къде, какво си е решил да измени извън стандартното(ако въобще може да се каже че има стандартно при андроид). При iOS няма подобни проблеми, защото операционната система е направена както трябва...

                Единствения телефон с който разполагаме с 9.0 Андроид работи безпроблемно. Ако някой има устройство, което да даде назаем за няколко дни, ще сме много благодарни и ще ползва WildMaps безплатно завинаги!

                Коментар


                • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

                  Първоначално публикуван от LZ2BVB Преглед на мнение
                  А дано да остане, че да има шанс да се подкара и на гармин с андроид. Като гледам моя андроидски гармин доста се задържа при разработчиците и за сега няма следа от напредък.

                  Вносителите на гармин нямат достъп до операционната система, която уж е писана за да могат да се разработват специализирани приложения за нея(поне според рекламите на уреда). Гармин ли лъжат в презентацията си, вносителите ли не искат достъп до ОС от гармин или разработчиците не са на нивото което се изисква за създаване на стабилно приложение работещо на различни платформи и операционни системи?
                  Бяха ударили на камък. Ще питам има ли развитие някакво. Проблема е че не може да се разбере защо не работи, бе може да се дебъгва...

                  Коментар


                  • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

                    Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                    Бяха ударили на камък. Ще питам има ли развитие някакво. Проблема е че не може да се разбере защо не работи, бе може да се дебъгва...
                    Имате официалното ми разрешение да експериментирате спокойно с уреда, дори смяна на ОС, флаш на чипове и т.н. всичко което прецените че може да има ефект дори и това да 'убие' гпс-а безвъзвратно.

                    Коментар


                    • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

                      Първоначално публикуван от LZ2BVB Преглед на мнение
                      Имате официалното ми разрешение да експериментирате спокойно с уреда, дори смяна на ОС, флаш на чипове и т.н. всичко което прецените че може да има ефект дори и това да 'убие' гпс-а безвъзвратно.
                      Благодаря. Надявам се да не се стига то там!

                      Коментар


                      • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

                        С молба за малко помощ.

                        Този проблем с Андроид 9 много ни тормози, защото не се случва на всички уреди (естествено на нашите два телефона, които вече имаме с Андроид 9, работи!)

                        Може ли някой с Андроид 9 да си изтрие старото приложение и да тества с новата бета версия.
                        Може да се изтегли от тук:
                        https://app.box.com/s/7j9smywsnj9e6aw3wfuf8wkdlblxb0zj

                        Гласа е нов и е в процес на настройки, така че не обръщайте внимание че е по-бърз от колкото трябва.
                        Благодаря.

                        Коментар


                        • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

                          Инсталирам, ще пиша по-късно кое как е.
                          Hyundai Galloper 3.0 V6

                          0885 44 60 16

                          Коментар


                          • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

                            За момента изглежда всичко да работи. След първоначалното стартиране заби, но на второ пускане си свали всички карта и притурки и работи.
                            Изпращането на маршрути също си работи.
                            Hyundai Galloper 3.0 V6

                            0885 44 60 16

                            Коментар


                            • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

                              Влади, ти я инсталира на чисто нали?

                              Друг има ли проблем с първоначалното стартиране след инсталация? Благодаря!

                              Коментар


                              • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

                                Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                                Влади, ти я инсталира на чисто нали?

                                Друг има ли проблем с първоначалното стартиране след инсталация? Благодаря!
                                Аз също ще опитам малко по-късно днес и ще дам feedback. Ще деинсталирам напълно сегашния app и ще кача този от линка.

                                Истината е, че проблемите при мен (Galaxy S8 ) се появиха след ъпдейт на Андроид. Преди това app-а работеше и навигираше. Крашваше едва когато тръгна да изпращам маршрут. Което пък за мен е най-важното, защото аз искам да си ги пращам на Garmin-a, а не да ме навигира телефон.

                                На iphone X на жена ми работи без проблем, но пък там я няма опцията за изпращане на .gpx

                                Ще дам feedback по-късно

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X