Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Карта OFRM за Android и iOS

    Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
    След ъпдейта тръгна. Но сега как да разбера дали ползвам тестовия период или абонамента.
    В меню “добавки” мога да го купя отново, казва ми че ще е валидно от следващата година, тоест предполагам, че разпознава сегашния абонамент.
    След 7 дни ще стане ясно де [emoji1] нали толкова е тестовия период
    Може да разберете от това дали имате цена въргу "пълен пакет" или не. Ако няма цена и е включено, значи ползва абонамента ви, ако има цена значи е тестовия период. Отметката трябва да се включи след натискане на "възстанови" ако комуникацията с епъл се е оправила.

    Иначе когато е тестов период, не минава през сървъра на епъл. Така сме го направили защото ако е през тях, автоматично ще вземе пари след тестовия период, което не винаги е желанието на клиента и пак ще излезем алчни педали

    Първоначално публикуван от alex_bg777 Преглед на мнение
    Здрасти, преди ви бях писал за следното:
    за навигиране ползвам голям таблет. През нощта намалявам подсветката на екрана до минимум, но пак цветовете са доста ярки и леко ми "вадят очите". При възможност направете картата за нощния режим в по-тъмни цветове.
    Поздрави
    Да, уж съм ги намалил, вижте моля сега как е?

    Таблета на каква операционна система е?

    Коментар


    • От: Карта OFRM за Android и iOS

      Грешка, извинявам се!

      Коментар


      • От: Карта OFRM за Android и iOS

        Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
        Може да разберете от това дали имате цена въргу "пълен пакет" или не. Ако няма цена и е включено, значи ползва абонамента ви, ако има цена значи е тестовия период. Отметката трябва да се включи след натискане на "възстанови" ако комуникацията с епъл се е оправила.
        Значи сме в начална позиция.

        В апстор си ми седи, че е купено, в приложението имам цена, като тръгна да купувам ми казва, че ще е активно от дата на изтичане на сегашния абонамент, когато дам “възстанови” изписва “моля изчакайте....” и така го чаках половин час - ефект никакъв.
        I'm not Lost, I'm Discovering !

        088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

        Коментар


        • От: Карта OFRM за Android и iOS

          Явно си е нещо в ейпъл.

          Сега се разчетох да видя какво може да се направи. Това което трябва да се направи е от е-майла от епъл за абонамента да се избере линк "report a problem".

          Има обаче срок от 90 дни, които не трябва да е минал.

          Изпуснат ли е този срок?

          Ако не последвай връзката и пиши, нещо от рода:

          Hello, I bought full package subscription for WildMaps app order number .....

          I'm unable to activate it from the start. I reinstalled the app several times and tried different versions, but without any result. The app freezes at "Please wait while contancing Apple servers..." after I try restoring purchases and noting happens. I have tried using different internet providers with the same result.

          I contacted the developers and they advised me to contact Apple as they cannot reproduce the problem and are unable to help.

          Can you please fix my subscription problem or issue me a refund as I cannot use what I have payed for.

          Thank you.
          E-мейла е от Apple и е с тема: Your purchases from Apple

          Съжалявам, че не можем да помогнем с друго

          Коментар


          • От: Карта OFRM за Android и iOS

            Не съм изпуснал периода. Сега репортнах проблем с описанието, което си ми дал (благодаря за което)
            Дано успеят да сътворят нещо, защото приложението ми хареса даже повече от версията за гармин устройства и някак ми се иска да го ползвам
            I'm not Lost, I'm Discovering !

            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

            Коментар


            • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

              Здравейте,

              Моля за малко помощ. Опитваме се да направим WildMaps да може да се инсталира в допълнителната памет (SD картата) за Андроид, но тъй като има хиляди различни устройства не сме сигурни колко работи.

              Моля, който иска да помогне, дръпнете и инсталирайте долното APK на телефона си на чисто, ако има инсталиран WildMaps трябва да го изтриете, защото пита къде да се инсталира само при първоначална инсталация. След избора на език и лицензните споразумения трябва да ви даде избор между две или повече памети с информация за свободното място ако имате сложена SD карта в устройството. Първата обикновено е вътрешната памет а втората СД-то, поне на моите устройства. Изберете и инсталирайте на SD-то, активирайте тестов период и тествайте апп-а дали работи коректно.

              АПК-то може да се дръпне от тук: https://app.box.com/s/sslixrq82jgh3dxk6t79uhnj65s05ay6

              Благодаря!
              Последно редактирано от sabin; 17-12-18, 17:30.

              Коментар


              • От: Карта OFRM за Android и iOS

                Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                Не съм изпуснал периода. Сега репортнах проблем с описанието, което си ми дал (благодаря за което)
                Дано успеят да сътворят нещо, защото приложението ми хареса даже повече от версията за гармин устройства и някак ми се иска да го ползвам
                Колега, какво стана, отговориха ли нещо от Apple?

                Коментар


                • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

                  Изтеглих приложението от предоставената връзка. Инсталирах на SD картата. Тествах. Работи коректно. Телефона е Samsung Galaxy S9.

                  Коментар


                  • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

                    Благодаря!

                    Някой със Сони? Имам приятел, който има проблем на Сонито, апп-а забива и телефона предлага да го затвори. Някой може ли да потвърди проблема?

                    Коментар


                    • От: Карта OFRM за Android и iOS

                      Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                      Колега, какво стана, отговориха ли нещо от Apple?
                      Отговориха, че ще проверят, след известно време отговориха и, че ще ми върнат парите.
                      Трябва да проверя дали се е случило [emoji3526]
                      I'm not Lost, I'm Discovering !

                      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                      Коментар


                      • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

                        Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                        Благодаря!

                        Някой със Сони? Имам приятел, който има проблем на Сонито, апп-а забива и телефона предлага да го затвори. Някой може ли да потвърди проблема?
                        На Sony Xperia X Compact с Oreo 8.0.0 се инсталира и тръгва нормално (ако не броим безкрайното чакане за сваляне на картите). Спира (при излизане от приложението) и тръгва пак нормално.

                        При първоначалния избор на място за инсталация на картите, вътрешната памет правилно се обозначава като "Internal storage", а на обозначението за SD картата липсва името ѝ: извежда се "Location -" вместо volume label-а. Въпреки това информацията за наличното свободно място е вярна и инсталацията и работата след това са нормални.

                        Успех!

                        Коментар


                        • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

                          На Samsung Galaxy S7 Edge работи коректно на SD картата

                          Коментар


                          • От: Карта OFRM за Android и iOS

                            Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                            Отговориха, че ще проверят, след известно време отговориха и, че ще ми върнат парите.
                            Трябва да проверя дали се е случило [emoji3526]
                            Тъпо, съжалявам

                            Ще измисля нещо друго, ще пиша като имам решение.

                            Коментар


                            • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

                              Здравейте OFRM Team,
                              Забелязах, че когато няма Wifi или 4G мрежа, картата често отказва зареждане. Това е твърде досадно, имайки предвид, че обикновено тогава е необходима. Телефонът ми е AGM X2 с Android version 7.1.2. Моля за мнение и инструктиране как да постъпим в подобна ситуация.
                              LZ1AIV

                              Коментар


                              • От: WildMaps - Карта OFRM за Android и iOS

                                Първоначално публикуван от asenv Преглед на мнение
                                Здравейте OFRM Team,
                                Забелязах, че когато няма Wifi или 4G мрежа, картата често отказва зареждане. Това е твърде досадно, имайки предвид, че обикновено тогава е необходима. Телефонът ми е AGM X2 с Android version 7.1.2. Моля за мнение и инструктиране как да постъпим в подобна ситуация.
                                Здравейте,

                                Под "отказва зареждане" имате предвид, че не тръгва въобще така ли е?

                                Странно е това, не се държи така на моя телефон с Андроид 7.0.1. Ако се изключи интернет-а изцяло (мобилните данни и WiFi да се изключат) има ли разлика?
                                Последно редактирано от sabin; 20-12-18, 17:11.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X