Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Натоварени пътища в България.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Натоварени пътища в България.

    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
    Не ми е ясно как рутира Оффроуд картата, но някои пътища са натоварени почасово, а други и сезонно.
    3 пъти ми се е налагало за да стигна до един и същи адрес в Плевен, като Гуглето ме прекара по различни маршрути. Спътницата ми от Плевен каза, че наистина сме минали по-бързо и с по-малко чакане.
    Ако има обратна връзка за тези устройства, които ползват данни ще бъде от полза.
    https://en.m.wikipedia.org/wiki/Google_Traffic
    За Плевен не знам ама в София трафика си показва реално.

    ПП. Обаче по никакъв начин GM не можах да го накарам да ми направи маршрут от Надежда по бул.Рожен до сев.тангента. Каквото и да правих все на Ломско шосе ме качва до края и чак тогава на сев.тангента.
    Последно редактирано от bilbo27; 10-07-17, 11:51.
    Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

    Коментар


    • #17
      От: Натоварени пътища в България.

      Супер сте, благодаря!

      Имахме май някаква идея да могат да се задават ограничения и атрибути с огранияения във време и сезони, но не знам дали работи коректно, ще разуча. Иначе за онлайн услуги в момента няма да има, но на по късен етап го планираме. Само да тръгнат да работят останалите неща нормално и безпроблемно и след това.

      Коментар


      • #18
        От: Натоварени пътища в България.

        А гугъл трафика в София е изцяло базиран на статистика. Случва се често да свети червено на места където се минава на първо зелено, което трябва да е отбелязано с зелено. Жълто е на второ зелено на светофара а червено е на трето зелено или по късно. Докато не сложат сензови в асфалта няма как да заработи като в западните държави.

        Коментар


        • #19
          От: Натоварени пътища в България.

          Стара Загора-ГКПП Маказа -->Този път е някакъв Ад да пътуваш по него.Румънците карат като идиоти.
          Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.

          Коментар


          • #20
            От: Натоварени пътища в България.

            Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
            А гугъл трафика в София е изцяло базиран на статистика. Случва се често да свети червено на места където се минава на първо зелено, което трябва да е отбелязано с зелено. Жълто е на второ зелено на светофара а червено е на трето зелено или по късно. Докато не сложат сензови в асфалта няма как да заработи като в западните държави.
            Аз карам в София инцидентно и по ГМ и винаги е имало някакво задръстване което горе-долу отговаря. Иначе си прав.

            T
            Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

            Коментар


            • #21
              От: Натоварени пътища в България.

              Първоначално публикуван от VesMil Преглед на мнение
              Стара Загора-ГКПП Маказа -->Този път е някакъв Ад да пътуваш по него.Румънците карат като идиоти.
              Те в България винаги карат така. Еле както се движат на групи по 3-4 автомобила и тръгне ли първият да изпреварва тръгват и другите без оглед на условията

              T
              Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

              Коментар


              • #22
                От: Натоварени пътища в България.

                Добавям "отвратителен": Малко Търново - Царево. С изумление видях, че се ползва - минаха 1 ТИР (!!!), 2-3 коли и една УаЗ-ка, докато благославях...
                Ако не е да си го причини сам човек или да търси някаква тренировка - да се бяга далеко...

                За румънците:
                Те в България винаги карат така. Еле както се движат на групи по 3-4 автомобила и тръгне ли първият да изпреварва тръгват и другите без оглед на условията
                75% работи: като тръгне някой да ми се завира да му пусна ляв мигач и да си карам по осовата (когато съм сам де)...
                Публикувайте отговор

                Коментар


                • #23
                  От: Натоварени пътища в България.

                  Днес беше страшно. Отново дъждът ни изненада. Не разбирам какво нередно има в дъжд през юли и студена зима като тази / съвсем нормална/ и какво пречат тези явления на целокупното малоумие по пътната мрежа. Прибрахме се. По северната магистрала беше по-добре, но повечето хора вече не я броят. А е толкова живописна, когато няма полегнал напречно ТИР от канавка до склон. Карайте с главата!
                  За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Натоварени пътища в България.

                    И Петрохан днес беше чудесен. Четири ПТП-та, две от тях с ТИР-ове....
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X