Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОФРМ Геотрейд 5.40 - впечатления и коментари

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ОФРМ Геотрейд 5.40 - впечатления и коментари

    Няма проблем
    За всеки случай прегледай пак настройките или смени вида на картата. Аз съм с OFRM Geotrade TOPO CYR.

    Коментар


    • От: ОФРМ Геотрейд 5.40 - впечатления и коментари

      Първоначално публикуван от stevensgr Преглед на мнение
      Забелязах нещо нередно.От Котел към Търговище,се минава през Омуртаг,но Нювито,не ми казва да завия преди моста в дясно,както си е посоката към Търговище,а ме кара да продължа напред към моста.След него се завива наляво. Добре,но когато се стигне до кръстовището за главния път Е772,има знак "Задължително завиването на дясно",а отсреща има фургон на полицията,която често стои там.От там нювито ме кара да завия надясно и на следващото кръстовище да направя обратен завой и да продължа към Търговище.Проблема го забелязах на пътя докато карам,на симулацията ми го дава пак така.Като му задам обход се оправя,дава правилния десен завой.С Гармин Нюви 765Т съм,с ОФРМ 5.40,настройка "най-бързо".
      Това за което говориш го правеше в 5.30. Да бе би да си с нея?

      И на мен ми го дава с малка грешка в навигацията. Но то е достатъчно да ти каже че трябва да се завие надясно .. остава само да се огледаш
      От снимката на Сабин и от моята има разлика.При Сабин е верния път.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Омуртаг.jpg
Прегледи:1
Размер:26.3 КБ
ID:5266861
      Последно редактирано от Наско; 09-04-11, 12:18.

      Коментар


      • От: ОФРМ Геотрейд 5.40 - впечатления и коментари

        Не,5.30 не съм я теглил изобщо,защото не бях в България и нямаше смисъл.
        Garmin nuvi 765T

        Коментар


        • От: ОФРМ Геотрейд 5.40 - впечатления и коментари

          Първоначално публикуван от stevensgr Преглед на мнение
          В режим на симулация "иди" на град Ямбол и му задай да те закара до Шумен,с междинна точка Котел,задължително иначе ще ти каже да минеш през Ришкия проход,което е голяма грешка или през едни села близо до Котел,което също е голяма грешка
          Колега, нещо не ти е наред с настройките. Без да се задава междинна точка уреда си минава през Котел.

          Да не опитваш с рутиране "май малко гориво" - не че е проблем, но може да даде различни резултати.

          Отделно да нямаш повече от една инсталирана OFRM? На един уред видях инсталирани 4 версии на OFRM и въпреки че на екранчето показваше, че си с последна реално въртеше маршрутите по версия 4.80
          Това се получава лесно когато картите се слагат в \Map директория, защото там се приемат всякакви имена а при копиране те стават gmapsupp.img, gmapsupp(1).img, gmapsupp(2).img и т.н.т.

          Ще стигнем до проблема, но със сигурност мога та ти кажа че от версия 5.40 картата бяга от ришки и върбишки проход като дявол от тамян

          Коментар


          • От: ОФРМ Геотрейд 5.40 - впечатления и коментари

            Първоначално публикуван от Наско Преглед на мнение
            Това за което говориш го правеше в 5.30. Да бе би да си с нея?

            И на мен ми го дава с малка грешка в навигацията. Но то е достатъчно да ти каже че трябва да се завие надясно .. остава само да се огледаш
            От снимката на Сабин и от моята има разлика.При Сабин е верния път.
            [ATTACH=CONFIG]318001[/ATTACH]
            Това е защото моята е 5.50

            Коментар


            • От: ОФРМ Геотрейд 5.40 - впечатления и коментари

              Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
              Това е защото моята е 5.50
              Това означава сигурно, че и ние скоро ще сме с 5.50 надявам се..

              Коментар


              • От: ОФРМ Геотрейд 5.40 - впечатления и коментари

                Разбира се

                Коментар


                • От: ОФРМ Геотрейд 5.40 - впечатления и коментари

                  Първоначално публикуван от Наско Преглед на мнение
                  Това за което говориш го правеше в 5.30. Да бе би да си с нея?

                  И на мен ми го дава с малка грешка в навигацията. Но то е достатъчно да ти каже че трябва да се завие надясно .. остава само да се огледаш
                  От снимката на Сабин и от моята има разлика.При Сабин е верния път.
                  [ATTACH=CONFIG]318001[/ATTACH]
                  Сега се загледах,това което ти го дава е невъзможно да стане,пътят който е с номер 48 на кръстовището преминава в мост с главния път Е772,така че ако не завиеш надясно преди това става невъзможно и трябва да се завие наляво малко по-напред и се излиза вече в ляво от моста и има знак задължително надясно,а ченгетата стоят отпред и гледат,дали ще завие някой наляво.
                  П.П.Сега го пробвах и на мен ми го дава така като на колегата-да прелетя от моста
                  Garmin nuvi 765T

                  Коментар


                  • От: ОФРМ Геотрейд 5.40 - впечатления и коментари

                    Кръговото на Бяла (Русенско) не е актуализирано.

                    Коментар


                    • От: ОФРМ Геотрейд 5.40 - впечатления и коментари

                      В 5.40 го няма, но в 5.50 ще го има.
                      http://www.offroad-bulgaria.com/show...66#post1498466

                      Коментар


                      • От: ОФРМ Геотрейд 5.40 - впечатления и коментари

                        Надявам се, че и кръговите кръстовища в двата края на ам. Люлин и самата магистрала също ще бъдат добавени?

                        Коментар


                        • От: ОФРМ Геотрейд 5.40 - впечатления и коментари

                          Самата магистрала не е добре сега да бъде вкарана защото ще я пуснат на 15 май, кръговите да, добре ще е да ги има.

                          Коментар


                          • От: ОФРМ Геотрейд 5.40 - впечатления и коментари

                            Първоначално публикуван от wscientist Преглед на мнение
                            Надявам се, че и кръговите кръстовища в двата края на ам. Люлин и самата магистрала също ще бъдат добавени?
                            Кръговите са добавени, магистралата не, защото още не работи както каза колегата.

                            Коментар


                            • От: ОФРМ Геотрейд 5.40 - впечатления и коментари

                              Чудесно е че кръговите ги има, защото онзи ден пътувах натам и понеже съм свикнал да си слушам нувито, доста се пулих.
                              Последно редактирано от lapostolov68; 14-04-11, 12:39.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X