Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карта на Кипър за Garmin

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Карта на Кипър за Garmin

    Здавейте колеги имам GPS Garmin 255w С карта на европа но сега съм в Кипър и тук ми даша само главните пътища.Питах на няколко места от каде мога да си закупя подробна карта но те ми отговорехи,че трябва да си закупя ново устройство с карта.Някои можели да ми каже от каде мога да си истегля въпросната карта.Има няколко линка в Форума но неми ги отваря.Благодаря предварително.

  • #2
    До: Търся карта на Кипър

    На ftp-то има, но ти още нямаш достъп. Линкове не знам, но ако ми дадеш mail ще ти пратя един zip (около 2 MB), който ще ти свърши работа.
    Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

    Коментар


    • #3
      До: Търся карта на Кипър

      Първоначално публикуван от nachkoo Преглед на мнение
      Здавейте колеги имам GPS Garmin 255w С карта на европа но сега съм в Кипър и тук ми даша само главните пътища.Питах на няколко места от каде мога да си закупя подробна карта но те ми отговорехи,че трябва да си закупя ново устройство с карта.Някои можели да ми каже от каде мога да си истегля въпросната карта.Има няколко линка в Форума но неми ги отваря.Благодаря предварително.

      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...41&postcount=6
      последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

      Коментар


      • #4
        До: Търся карта на Кипър

        Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
        На ftp-то има, но ти още нямаш достъп. Линкове не знам, но ако ми дадеш mail ще ти пратя един zip (около 2 MB), който ще ти свърши работа.
        Ще ти бъда много благодарен ето mail.playboy_kz@mail.bg

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X