Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2025.10/2025.10

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.10

    Теглиш от този линк DEM картата - http://www.noeman.org/gsm/garmin-map...90-series.html. Винаги, ама винаги копие на цялото съдържание на апарата на компютъра преди важни ъпдейти или ровичкане. Струва си загубеното време, както е видно от случката.
    Сайта иска регистрация.
    Nothing comes from nothing...

    Коментар


    • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.10

      Първоначално публикуван от bluedanger Преглед на мнение
      Днес пак тествах машинката но уви отново рестарт. Ако има някой изстрадал с подобно нещо, ще съм много благодарен за съвети. С последния фърмуер съм на нувито 4.10.
      Това най-вероятно е бъг на българската кирилизация. Нещата се оправят, като се смени език на текста на английски или руски. След което може да се върне на български Езика за гласови съобщения. При това положение пак ще води на български,но надписите ще бъдат или на руски, или на английски. Въпрос на предпочитание и по-добро знание на един от двата езика. Или на немски, френски, италиански.
      И нещата се оправят....
      Малко е глупаво, но това е... Проблемът е само с 2012.10 с Уникод.... На стандартната (без уникод) го няма...
      Успех...
      А след като се свали дем картата - трябва да се сложи в скрития System фолдер.
      Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

      Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

      Коментар


      • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.10

        Благодаря колеги, изпълних инструкциите и всичко работи като по масло, верно с руски език на надписите на нувито, ама работи гладко. Дано от Гармин оправят нещата за следващия ъпдайт на картата. Междудругото бях намерил компромисно решение на проблема, с преместване на основната карта(без дем и 3Д) от папка Систем във папка мапс. Проблемът се коригира автоматично, нувито загряваше по-малко, но недостатъкът е че се губи част от точността и автомобилът е една идея извън пътя. Пак върши работа, но в по-слабо населени райони. В града се захващаха и други улитци. Руския вариант ще е за сега.

        Коментар


        • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.10

          Искаш да кажеш , че когато картата е в папка MAP , уреда става неточен (положението ти на картата е изместено) ???
          За първи път чувам за такава зависимост.

          Коментар


          • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.10

            Да, точно така, процесорната му работа се подобрява, заграява поне с 40% по-малко, но става една идея по неточен.Тук говорим за карта 2012.1 NTU с всички други до сега няма проблеми.

            Коментар


            • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.10

              Ако уреда ти се рестартира постоянно , когато е в System , как си успял да я тестваш , че от там работи точно?Нещо не ми се вярва да има значение мястото на картата. Най-вероятно "Unicode" картата е нещо бъгната.

              Коментар


              • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.10

                Първоначално публикуван от bluedanger Преглед на мнение
                Да, точно така, процесорната му работа се подобрява, заграява поне с 40% по-малко, но става една идея по неточен.Тук говорим за карта 2012.1 NTU с всички други до сега няма проблеми.
                Бъркаш се приятелю. Къде се намира картата ти е все тая.

                Коментар


                • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.10

                  Може ли отзив от някой който е плзвал 2012.10 в Гърция. Как се справя с рутирането? Има ли голяма разлика с АДХ 2.0т? Не ме интерсуват ПОИ, за тях е ясно коя карта да използвам.

                  Коментар


                  • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.10

                    Първоначално публикуван от egeniv Преглед на мнение
                    Може ли отзив от някой който е плзвал 2012.10 в Гърция. Как се справя с рутирането? Има ли голяма разлика с АДХ 2.0т? Не ме интерсуват ПОИ, за тях е ясно коя карта да използвам.
                    Миналата седмица ходих до Аспровалта. Карах с предната версия и останах доволен. Бях си качил и май последната версия на Auto Drive Hellas - ами Сити Навигатора имаше повече неща.
                    В тази версия или е същото покритие или по-добре.

                    А кое е АДХ 2.0т и коя карта използваш за ПОИ?
                    Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                    Seat Leon 2007 1.9 TDI

                    Коментар


                    • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.10

                      Auto Drive Hellas 2.0 T има пвече ПОИ за Орестиада в сравнение Европа 2012.10. Ще пътувам из северна Гърция и с еврпейската не ми се налага да си правя маршрути до ГКПП и нататък тъй като пътищата се засичат. Събин пусна една засечка през ГКПП Капитан Петко и няма проблем. Но на Auto Drive Hellas 2.0 T пътя след Златоград и Иваиловград у гръцко липсва, защото си нямат Събин, да им оправи картата за северна Гърция.

                      Коментар


                      • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.10

                        Картата 2 GB ми излиза на компютъра 1.89 GB. Някакви идеи, къде да кача City Navigatora ? С Nuvi 760 съм.
                        Благодаря предварително!
                        Дарин 0897042636
                        ВАЗ 2105

                        Коментар


                        • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.10

                          Продават и 4Гб карти! Или от MapSource изрязваш някои райони , докато стигнеш искания размер.

                          Коментар


                          • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.10

                            Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                            Продават и 4Гб карти! Или от MapSource изрязваш някои райони , докато стигнеш искания размер.
                            Аз останах с впечетление, че този модел няма да прочете повече от 2 ГБ
                            Дарин 0897042636
                            ВАЗ 2105

                            Коментар


                            • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.10

                              Не взимай някоя супер бърза SD карта , по обикновенна , примерно Клас 4. И ъпдейтвай софтуера с WebUpdater до последната налична версия , ако случайно не я види.

                              Коментар


                              • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.10

                                Нуви 760 чете файлове по големи от 2гБ и поддържа СД-карта 4гБ. Ползвам го от две години.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X