Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2024.10/2025.10

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Може ли да кажете какво сте изтеглили като имена на файловете?
    265 е доста стар модел и картата, ако я искате цялата (на Европа) трябва да е на СД карта.
    Ако ви трябва по-малък регион (Балкански полуостров примерно), кажете кой, за да ви го направя
    Nothing comes from nothing...

    Коментар


    • Излезе City Navigator Europe NTU 2023.10.
      Nothing comes from nothing...

      Коментар


      • Здравейте имам една стара GARMIN NUVI 2350 в момента на нея има карти от 2015 , пробвах да ъпдейтна през Гармин Експрес , но ми иска 60 евро за последния ъпдейт еднократно , и 90 евро за последния и всеки следващ от тук нататък. Пише ми , че актуалната версия е 2012.20 дали има вариант да се свали от някъде и да се инсталира "ръчно" или да плащам ... ?

        Коментар


        • Ясен
          Ясен коментира
          Редактиране на коментар
          Ще плащаш, разбира се.

          На хиляди места в нета има как се крадат гармински карти.

          Ама не - ако може някой да го свърши вместо мен.

      • Излезе City Navigator 2023.10 NT - можете да си я изтеглите за сега от Гармин Експрес, за тези, които имат абонамент разбира се.
        PID 1, FID 9139, CN Europe NT 2023.10
        Последно редактирано от ISG; 08-07-22, 12:46.
        Nothing comes from nothing...

        Коментар


        • Излезе City Navigator 2023.20 NTU - можете да си я изтеглите за сега от Гармин Експрес.
          Nothing comes from nothing...

          Коментар


          • Изглежда има някаква несъвместимост между City Navigator 2023.20 NTU и OFRM Geotrade картите. След ъпдейта на DriveSmart 66, картата не се визуализира. Трябва да махна една от двете карти, за се появи картата на екрана.

            Коментар


            • При мен на Нуви Кам няма такъв проблем, опитай да преинсталираш и двете карти - може да се оправи (знам ли).
              Nothing comes from nothing...

              Коментар


              • Да, явно това беше проблемът. Преинсталирах и двете карти и за момента се оправиха нещата.
                Имах малко неприятен проблем при преинсталацията на CN Europe NTU, изчезна ми Parkopedia картата.
                Гадината си беше модифицирал GarminDevice.xml файла и беше изтрил таговете за този тип карти, та се наложи да си добавям съответните тагове от стар XML файл, за да я върне обратно.

                Коментар


                • Здравейте колеги , малко лайшки въпрос. може ли файлът с картата от гармин да се ползва на Орукс мапс.

                  Коментар


                  • Пристигна и City Navigator 2024.10

                    Коментар


                    • City Navigator Europe NT 2024.10 - FID 9588 - излязла е на 29/05/23.

                      Nothing comes from nothing...

                      Коментар


                      • City Navigator 2024.20, пристигна.

                        Коментар


                        • Един въпрос, днес качих City Navigator 2024.20, имам абонамент, къде мога да намеря варианта за компа, имам такава но е много стара?

                          Коментар


                          • Garmin Express предлага изтегляне на картата за устройството и за компютъра. Може да си избереш и само за 1 от двете (устройство или компютър). Единственото условие е уреда за който е картата да е закачен към компютъра.
                            Целият път е: Map details -> Map options -> Install Map on Computer. След като я изтегли картата се отключва автоматично чрез Експреса от сайта на Гармин и си я разглеждате с Мапсорс или Беискамп.
                            Nothing comes from nothing...

                            Коментар


                            • Благодаря много!
                              "Единственото условие е уреда за който е картата да е закачен към компютъра." - разбирам го като навигацията с лиценза.
                              Работя с Мапсорс, но всичко е много старо, скоро ще сменя техниката и програмата, досега един приятел ми правеше ъпдейтите, включително и днес.
                              Още веднъж мерси!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X