Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2024.10/2025.10

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • В програм дата папката на гармин можеш да я забършеш цялата ако на компа нямаш друго освен експреса
    Biagini Passo Powered By VW Syncro

    Коментар


    • Странно, NT версията на City Navigator излезе преди NTU версията.
      Та от снощи можете да свалите с Гармин Експрес (който има абонамент де) City Navigator Europe 2021.20 NT.
      Nothing comes from nothing...

      Коментар


      • Според Гармин Експрес e излязла City Navigator Europe 2021.30 NTU.

        Коментар


        • Garmin – City Navigator Europe NTU 2021.30 FID 8804

          Gmap Unlocked
          https://mega.nz/file/nr410aoJ#XWkkuE...MQ3Rwp_q4Yvs0M

          Коментар


          • Излязла е City Navigator Europe NTU 2022.10

            Коментар


            • Здравейте,
              Имам Garmin Nuvi 250W, който е с доживотен абонамент на City Navigator Europe NT. Преди няколко години му се счупи дисплея и отиде в шкафа с устройствата за ремонт. Играех си с Garnin Express, за да ъпдейтна новия ми GPS и реших да ъпдейтна картата и на стария. Да, ама ядец - изписа ми, че мога да ъпдейтна картата еднократно до последната актуална версия срещу 59,99 евро или да закупя карта с перманентен ъпдейт без месечни такси срещу еднократна сума от 89 евро. Някой може ли да ми подскаже, защо се опитва да ме таксува, след като GPS-а е купен с доживотна карта?

              Коментар


              • Един и същи ли е мейла и потребителското име при регистрацията в Гармин на двете устройства?
                Не е сефте да се омотва, въпреки че те не играят съществена роля при идентифицирането на устройствата от Експреса...
                Nothing comes from nothing...

                Коментар


                • Здравейте,

                  Направих глупостта да разреша на жена ми да купи навигация и тя взе Garmin DriveSmart™ 55, обаче понеже жена ми е явно скрита Габровка, взела по-евтината версия с карти само за Великобритания и когато минах Франция картата каза ку*рец, има карти само на Фр, Германия и островите.

                  Някой може ли да ми посочи линкове за самообразование как да излекувам навигацията и да кача карта на цяла Европа + родината + офроуд картата?

                  Опитах с гарминекспрес и не дава опции много, просто казва, че е предназначено за карта за Великобритания и до там, или за 89 доларес да купя друга карта, което отказвам да сторя

                  Имам карта 64ГБ, тоест място имам, виртуалка с Уиндоус сложих, там има ГЕкспрес, какво друго ми трябва?

                  Предварително благодаря.
                  Бъдете живи и здрави!

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                    Здравейте,

                    Направих глупостта да разреша на жена ми да купи навигация и тя взе Garmin DriveSmart™ 55, обаче понеже жена ми е явно скрита Габровка, взела по-евтината версия с карти само за Великобритания и когато минах Франция картата каза ку*рец, има карти само на Фр, Германия и островите.

                    Някой може ли да ми посочи линкове за самообразование как да излекувам навигацията и да кача карта на цяла Европа + родината + офроуд картата?

                    Опитах с гарминекспрес и не дава опции много, просто казва, че е предназначено за карта за Великобритания и до там, или за 89 доларес да купя друга карта, което отказвам да сторя

                    Имам карта 64ГБ, тоест място имам, виртуалка с Уиндоус сложих, там има ГЕкспрес, какво друго ми трябва?

                    Предварително благодаря.
                    Сложих 64ГБ карта в ЮСБ четеца на компа.
                    Форматирах я като Фат32.
                    Направих папка Гармин.
                    Сложих City Navigator Europe NTU 2022.10 ОТКЛЮЧЕН - папките Север, Юг и имг файла гмап3д.
                    Рестартирам устройството след вкарване на СД картата и плюе грешка картите са повредени, иди си свали с ГЕкспрес нови.

                    Имам разни ЕКЗЕ файлчета за лечение, трябва ли нещо да лекувам по картите или по устройството?
                    Бъдете живи и здрави!

                    Коментар


                    • Чакай малко, нямах време да пиша. Драйв 55 има защита (софтуерна) която реагира веднага на карти, които не са свалени с Експреса.
                      Това се оправя - само да му видя софтуера - предполагам си ъпдейтнал до последната версия?
                      Последно редактирано от ISG; 20-07-21, 13:40.
                      Nothing comes from nothing...

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                        Един и същи ли е мейла и потребителското име при регистрацията в Гармин на двете устройства?
                        Не е сефте да се омотва, въпреки че те не играят съществена роля при идентифицирането на устройствата от Експреса...
                        И двете устройства сега са регистрирани на един мейл. Имах неблагоразумието стария GPS, като го купих, да го регистрирам на служебния си мейл, който вече не съществува. Ще го регистрирам на друг мейл адрес и ще пробвам.

                        Благодаря за съвета!

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                          Здравейте,

                          Направих глупостта да разреша на жена ми да купи навигация и тя взе Garmin DriveSmart™ 55,...............
                          След кратка справка - верно е голяма грешка...
                          Драйв Смарт 55 софтуера е на Линукс (не е обичайния Гармински софтуер) и за момента доколкото аз можах да намеря по форумите - никой няма идея как става номера с картите, извън да си ги купиш с Експреса...
                          Съжалявам - аз не мога да помогна....

                          Nothing comes from nothing...

                          Коментар


                          • BatGeorgeone
                            BatGeorgeone коментира
                            Редактиране на коментар
                            Добре, мерси много, поне знам да не си губя времето

                        • Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                          Чакай малко, нямах време да пиша. Драйв 55 има защита (софтуерна) която реагира веднага на карти, които не са свалени с Експреса.
                          Това се оправя - само да му видя софтуера - предполагам си ъпдейтнал до последната версия?
                          Благодаря предварително!
                          Да, всичко е последна версия и обновено преди няколко дни.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2021-07-20 15.423.05.jpg
Прегледи:1548
Размер:513.4 КБ
ID:6757186
                          Бъдете живи и здрави!

                          Коментар


                          • Здравейте ,
                            имам същият проблем като BatGeorgeone , но с Garmin Drive40 , навигацията е с карти за Северна Европа , а за да "отключа" Южна Европа като регион ми иска код за активация.
                            Има ли вариант да се генерира такъв код без да се заплаща или друг начин по който да се подкарат картите без да плюе грешката, че картите са повредени ?

                            Коментар


                            • Вариант да се генерира код няма (освен да си закупиш картата де), но се прави друго.
                              Не знам доколко сте на "ти" с флашването на софтуера на устройството и за да избегнем дълго четене от ваша страна (ако не сте го правили) ще ви трябва 1 SD карта празна форматирана във FAT 32 и пишете на лични - ще го решим въпроса.
                              Nothing comes from nothing...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X