Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2024.10/2025.10

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2019.10/2019.20

    South.img
    Nothing comes from nothing...

    Коментар


    • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2019.10/2019.20

      Първоначално публикуван от ISG
      South.img
      Благодаря! А има ли вариант да се добавят всички за цяла европа и турция? :-)

      Коментар


      • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2019.10/2019.20

        Слагаш north.img и south.img и имаш цялата Европа. Има обаче значение какъв е уреда, за да използваш и допълнителните файлове. Те също са важни за работата на картата, особено за търсенето по адреси.
        Nothing comes from nothing...

        Коментар


        • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2019.10/2019.20

          Устройството е : Garmin Nuvi 1390. Миналата година когато го упдейтнах ми изчезнаха снимките на отклоненията. Ако можете да ми кажете какво точно да инсталирам, ще съм много благодарен.

          Коментар


          • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2019.10/2019.20

            Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
            Слагаш north.img и south.img и имаш цялата Европа. Има обаче значение какъв е уреда, за да използваш и допълнителните файлове. Те също са важни за работата на картата, особено за търсенето по адреси.
            Здравейте, като преименувани от gmapsupp.img двата north.img и south.img къде точно е правилното им място да се слжат в SD картата? В моята SD карта съм си създал две папки Garmin и Map, като и двете папки са в рута й? Дата файла north.img и south.img ги сложих в Map и съответно ми излизат в Nuvi-то за избор. Обаче като вляза във View Map или задам маршрут, изчислява ми го и е готово да стартира навигирането, но не ми показва реално детайлите на картата, просто ми дава иконката на колата върху празен фон, като при Zoom+- няма никаква разлика. Устройството е Nuvi 2440.

            Коментар


            • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2019.10/2019.20

              Здравейте и от мен. Аз съм нов в "сферата", но пък за това съм с мерак да се науча .
              От няколко дни имам автомобил в който е наличен някакъв малък джипиес с марка бмв, на който е инсталирана карта City Navigator Europe NT 2009 на Garmin. Сега четя, че вече е налична и версия на картата от 2019, аууу. Бих бил безкрайно благодарен, ако някой отдели малко от ценното си време на забързаното ни ежедневие и ми удари едно рамо относно решаването на моя проблем. Предварително благодаря.

              Коментар


              • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2019.10/2019.20

                Първоначално публикуван от didalko Преглед на мнение
                Здравейте, като преименувани от gmapsupp.img двата north.img и south.img къде точно е правилното им място да се слжат в SD картата? В моята SD карта съм си създал две папки Garmin и Map, като и двете папки са в рута й? Дата файла north.img и south.img ги сложих в Map и съответно ми излизат в Nuvi-то за избор. Обаче като вляза във View Map или задам маршрут, изчислява ми го и е готово да стартира навигирането, но не ми показва реално детайлите на картата, просто ми дава иконката на колата върху празен фон, като при Zoom+- няма никаква разлика. Устройството е Nuvi 2440.
                Проблемът се оказа заради необяснимото за мен изчезване на gmapbmap.img файла от .System папката след стартирането на новите карти и добавянето на допълнителните файлове. Както и да е, след добавянето на въпросния файл от backup-а на .System, който бях направил преди това, всичко си дойде на място. Вече всичко се вижда от картите.

                Коментар


                • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2019.10/2019.20

                  Извинявам се ако е писано по въпроса ми,но ползвах търсачката и нищо не намерих..
                  До ден ще ми донесат гармин нуви 1390 да му сложа уж по-нова карта за европа бих искал да попитам какви са стъпките?
                  ако може линк за тях и линк за картите от 2019 ще съм много благодарен. ( Пък ако сте от Шумен бирата е от мен ).

                  Коментар


                  • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2019.10/2019.20

                    Търсите последната карта на Европа - към този момент е 2019.20 NTU. Най-лесно е да питате гугъл.
                    Прочитате тази тема (първите няколко поста) и ще се ориентирате кое ви трябва от файловете и кое не.
                    Търсите с гугъл gimgunlock-0.04 с който си отключвате необходимите файлове, слагате ги където трябва и сте готови.
                    Nothing comes from nothing...

                    Коментар


                    • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2019.10/2019.20

                      Имам Garmin Nuvi250 и искам да сложа карта на европа,дайте линк,ако може и до каква карта памет мога да сложа?

                      Коментар


                      • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2019.10/2019.20

                        Ако все още не сте намерили подходящата карта за нуви 250 - City Navigator Europe NT 2019.10 е вашата карта.
                        Гугъл ще ви помогне много в търсенето. Можете да видите тази тема от друг форум (иска регистрация).
                        Относно СД картата - 8 ГБ карта е напълно достатъчна, ако на нея ще е само сити навигатора.
                        Nothing comes from nothing...

                        Коментар


                        • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2019.10/2019.20

                          Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                          Ако все още не сте намерили подходящата карта за нуви 250 - City Navigator Europe NT 2019.10 е вашата карта.
                          Гугъл ще ви помогне много в търсенето. Можете да видите тази тема от друг форум (иска регистрация).
                          Относно СД картата - 8 ГБ карта е напълно достатъчна, ако на нея ще е само сити навигатора.
                          На тоя сайт линковете нестават

                          Коментар


                          • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2019.10/2019.20

                            Не ви разбирам - какво значи не стават?
                            В първия пост втората и третата група линкове работят, какво не им става? Освен това имате и магнет линк - и той ли не работи?
                            Nothing comes from nothing...

                            Коментар


                            • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2019.10/2019.20

                              Изключително малко неща работят ако не се понапънеш да разбереш как работят.

                              Коментар


                              • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2019.10/2019.20

                                Може ли и аз да попитам нещо, но моля, не ме бийте много, защото съм малограмотен в тази област, но пък иначе мераклия ? Та преди "напъните" ми да доведат до нещо нежелателно, осмелявам се да попитам. Имам тел Samsung GT 19195 version 4.4.2 и преди 3-4 години с помощ от форумитe си инсталирах street pilot 2.37, който работи добре, но картите ми са остарели и ми напомня да ги осъвременя.Качените карти са : CNU NTU 2018.10 all south;BGMountains-LATLTCustom MPCmap;OFRM #D Building 2015Q2 CYR;CNE NTU 2018.10.3D; OFRM Geotrade 2015Q2 TOPO CYR;- като всичките са чекнати - май е манджа с грозде, но работи. Движа се основно из България, включително риби, гъби, туризъм, когато мога.Чувал/чел съм, че картите използвани от Гармин са най добри за рутиране, и в тази връзка искам да попитам, коя е картата, която ще ми бъде най-полезна ? Четох постовете-скрижали на уважаемия експерт ISG, но почнах да се "давя", а и те са от 2011, и допускам, че ще има помени в алгоритъма на по-съвременните уреди, та бих приветствал, ако някой сърцат и състрадателен колега, каже с думи прости, две три прости стъпки като за прост човек, което е само по силите на умен такъв, как да направя това, което се опитах да обясня. Междувременно си направих регистрация и в Navi Total, по препоръка на ISG, но не успях да си сваля 2019.20 НТУ, разбираемо защо.
                                ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X