Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2024.10/2025.10

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

    Първоначално публикуван от barro Преглед на мнение
    Ето отключен имидж на 2012.40 http://www.demonoid.me/files/details.../006386988400/
    Здравейте колеги,
    Извинявам се на въпроса, но ме интересува как точно да инсталирам картата на моето nuvi 1310. Всички файлове ли да сваля или само IMG. Навигацията не подържа JCV ?
    Предварително благодаря.

    Коментар


    • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

      Аз в този линк не можах да видя къде е самата карта. Там са само допълнителните файлове. GMAP3D не е същинската карта.

      П.П.
      По - долу видях линка за торента. Дърпаш от там .img файла и го копираш на SD карта в папка Garmin.

      Коментар


      • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

        А ясно, благодаря все пак.
        Някой от колегите дали има картата IMG ?
        Как да позная кое е самата карта?

        Коментар


        • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

          Да видях го и го пуснах да се сваля.
          Благодаря още веднъж.
          Искам да попитам къде мога да си занеса моето nuvi 1310 да го флашнат за да мога да ползвам и JCV.
          Не съм много добър с компютрите и се притеснявам да не го разваля.

          Коментар


          • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

            Хора аз съм нов тука и искам да попитам някой друг дали има такъв проблем. Истеглих си я тая новата версия на картата на Европа и при първия опит още на симулация имаше проблем.
            Значи проблема е следния: част от пътя на границата между Малко Търново с Турция ЛИПСВА. Аз пускам симулация от М. Търново до някое близо място до границата и изчислява доста бавно и ме прекарва през някакви дълги заобиколни пътища.
            Ако може някой да си направи подобна симулацийка от М Търново към Турция и да каже дали има подобен проблем.

            Коментар


            • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

              Като го няма част от пътя как да ти направи маршрута през НИЩОТО ? Няма нищо нередно в ситуацията, както и ти не би минал през пропаст , а ще се върнеш да намериш обиколен път?
              Последно редактирано от milstan; 25-02-12, 16:47.

              Коментар


              • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

                Е добре де, но не би ли трябвало там да си има път и да не търся "обиколни пътища" през които ме прекарва гармина на около 300км.
                Това не ли е проблем в картата да липсва път

                Коментар


                • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

                  Да , проблем на картата е , но никой от форума не може да го оправи , защото картата се прави от Navteq , а те не пишат в този форум.
                  Тук можеш да докладваш за грешки по тази карта:
                  http://mapreporter.navteq.com/support/faq#find
                  Последно редактирано от milstan; 25-02-12, 19:54.

                  Коментар


                  • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

                    Благодаря за отговорите.
                    А да попитам само къде се слага jcv файла за Европа на sd карта?
                    Аз съм с гармин 1350 и съм го флашнал и jcv файла съм го сложил в папката .System/JCV
                    Но на sd картата как ще стане?
                    Трябва ли да правя папка .System и в нея да направя папка JCV и там да ги сложа или просто в папка JCV? Или в папка Garmin при картата на Европа? И трябва ли да е със същото име като на картата т.е. gmapsupp.jcv или както си е?
                    И също така да попитам каква е разликата между двата jcv файла от линка, който е дал barro http://www.demonoid.me/files/details.../006386988400/
                    и файловете след jcv файловете какви са?
                    Последно редактирано от stefan98; 25-02-12, 20:53.

                    Коментар


                    • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

                      Първоначално публикуван от stefan98 Преглед на мнение
                      Благодаря за отговорите.
                      А да попитам само къде се слага jcv файла за Европа на sd карта?
                      Аз съм с гармин 1350 и съм го флашнал и jcv файла съм го сложил в папката .System/JCV
                      Но на sd картата как ще стане?
                      Трябва ли да правя папка .System и в нея да направя папка JCV и там да ги сложа или просто в папка JCV? Или в папка Garmin при картата на Европа? И трябва ли да е със същото име като на картата т.е. gmapsupp.jcv или както си е?
                      И също така да попитам каква е разликата между двата jcv файла от линка, който е дал barro http://www.demonoid.me/files/details.../006386988400/
                      и файловете след jcv файловете какви са?
                      Здрвей колега, имам nuvi 1310, което искам да флашна и аз за да мога дa ползвам JCV, но не съм сигурен в способностите си и се притеснявам да не разваля нещата. Попитах дали някой би могъл да ми помогне, но още нямам отговор. Би ли ми казал как точно смени софтуера и коя версия мога да ползвам за моето устройство? Предварително благодаря.

                      Коментар


                      • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

                        Здравейте,искам да питам каква е разликата в JCV файловете при различните модели Нюви?Имам нюви 2360 и Garmin City Navigator Europe NTU- 2012.40,но никъде не видях JCV за моя модел.От кои модели става?Благодаря.

                        Коментар


                        • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

                          Първоначално публикуван от stefan98 Преглед на мнение
                          .....
                          Но на sd картата как ще стане?
                          Трябва ли да правя папка .System и в нея да направя папка JCV и там да ги сложа или просто в папка JCV? Или в папка Garmin при картата на Европа? И трябва ли да е със същото име като на картата т.е. gmapsupp.jcv или както си е?
                          .......
                          На SD картата се прави папка Garmin и после в нея поддиректория JCV. В нея слагаш файла такъв какъвто си е, ако говорим за CNE. За ОФРМ се слага с такова име, с което се тегли файла в karta.bg.
                          Относно JCV файловете в линка на колегата:
                          D2504070A.JCV 611,6MB LaneAssistFull = Junction View
                          D3084040A.JCV 286,4MB LaneAssist
                          Какви са файловете след тях четеш примерно: http://www.offroad-bulgaria.com/show...91#post1684291
                          Nothing comes from nothing...

                          Коментар


                          • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

                            Първоначално публикуван от ford Преглед на мнение
                            Здравейте,искам да питам каква е разликата в JCV файловете при различните модели Нюви?Имам нюви 2360 и Garmin City Navigator Europe NTU- 2012.40,но никъде не видях JCV за моя модел.От кои модели става?Благодаря.
                            Ако имате лайфтайм ъпдейт - би трябвало да идва с него. Във Вашия случай вероятно не е така. Следователно Ви трябва D3048050A.JCV /големина 360 106КВ/, който върви с NTU варианта на картата.
                            Последно редактирано от ISG; 27-02-12, 14:35.
                            Nothing comes from nothing...

                            Коментар


                            • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

                              Здравейте колеги, качих версията 2012.40 и в момента съм в Австрия. Както карах и изведнъж ми изчезнаха гласовите команди без нищо да съм правил. Погледнах нивото на звука е на 50 % не е намалено. Навигацията е NUVI 1310. Моля за помощ

                              Коментар


                              • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

                                Влизаш в карта >скорост> задържаш пръста в средата на километража и ти излиза меню >даваш на developer info,после nonvol available (YES) и трябва всичко да ти е ок.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X