Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2024.10/2025.10

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Сваляне на CITY NAVIGATOR EUROPE 2010 NT

    Намерих една карта с разширение img. Тъй като съм малко на "Вие" с тази техника имам такъв въпрос: ако запиша новата карта върху старата и нещата се вмиришат, мога ли да възстановя старата като отново я запиша отгоре? Става дума, ако предварително старата съм я запазил в компютъра.
    Картата, която намерих е тук:http://forum.ppcwarez.org/viewtopic....80e68f3a78d6bf
    GARMIN nuvi 255W

    Коментар


    • #77
      До: Сваляне на CITY NAVIGATOR EUROPE 2010 NT

      Свалих картата, но не зам дали трябва да сменя името от gmapsupp.img на gmapprom.img. Все още чакам някой да отговори на предния ми пост.
      Всъщност не знам дали тази тема е за тук. Може би Администраторът или Модераторът трябва да я преместят във форума за карти?
      GARMIN nuvi 255W

      Коментар


      • #78
        До: Сваляне на CITY NAVIGATOR EUROPE 2010 NT

        Първоначално публикуван от ivopp Преглед на мнение
        Здравейте, колеги! Разбрах, че вече има нова карта на Европа - GARMIN CITY NAVIGATOR EUROPE 2010 NT. Моето nuvi 255 W е с варианта 2008 NT. Въпросът ми е: има ли смисъл от новата карта. По- добра ли е? Имам предвид за използване в Англия и Прибалтийските републики?
        Вторият въпрос е : от къде да я сваля?
        И третият е: как да я сложа на навигатора? Мога ли директно да я запиша върху старата карта, както става с картата на България?
        Благодаря предварително!

        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=53123

        от ей това по подробно няма,прочети го,ако още имаш въпроси след това питай
        ефтиното или излиза скъпо или е незаконно

        Коментар


        • #79
          До: Сваляне на CITY NAVIGATOR EUROPE 2010 NT

          Първоначално публикуван от ivopp Преглед на мнение
          Намерих една карта с разширение img. Тъй като съм малко на "Вие" с тази техника имам такъв въпрос: ако запиша новата карта върху старата и нещата се вмиришат, мога ли да възстановя старата като отново я запиша отгоре? Става дума, ако предварително старата съм я запазил в компютъра.
          Картата, която намерих е тук:http://forum.ppcwarez.org/viewtopic....80e68f3a78d6bf
          Първоначално публикуван от ivopp Преглед на мнение
          Свалих картата, но не зам дали трябва да сменя името от gmapsupp.img на gmapprom.img. Все още чакам някой да отговори на предния ми пост.
          Записвай отгоре, като спазваш името на файла.
          Там в ppcwarez си е написано, че картата е излекувана и няма нужда от .unl файл.
          Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
          GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

          Коментар


          • #80
            До: Garmin City Navigator Europe NT 2010

            а навигацията работи ли?

            Коментар


            • #81
              До: Сваляне на CITY NAVIGATOR EUROPE 2010 NT

              Работи! Добра си е картата, само дето не мога да я събера в нувито и сега съм я записал на SD.
              GARMIN nuvi 255W

              Коментар


              • #82
                До: Garmin City Navigator Europe NT 2010

                Здравейте,инсталирах си на компа Garmin.City.Navigator.Europe.NT.v2010.1.Update за MapSource но нещо не се справям с отключването пробвах с Garmin unlocker но не става по старите верси се отключиха но тази не иска.Как става отключването

                Коментар


                • #83
                  До: Garmin City Navigator Europe NT 2010

                  Първоначално публикуван от aronmen Преглед на мнение
                  Здравейте,инсталирах си на компа Garmin.City.Navigator.Europe.NT.v2010.1.Update за MapSource но нещо не се справям с отключването пробвах с Garmin unlocker но не става по старите верси се отключиха но тази не иска.Как става отключването
                  Отговора е на същата страница в която е въпроса... :
                  http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...5&postcount=62
                  Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
                  GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

                  Коментар


                  • #84
                    До: Garmin City Navigator Europe NT 2010

                    Здравейте,
                    Инсталирах си на SD карта CN Europe NT 2010.10. Като отида в менюто за карта инфо и ми изписва :

                    CN Europe NT 2010.10
                    [1] TIRANE,SHQIPERIA,GRAZ,OSTERREICH,SANKT POLEN,

                    А на City NAvigator Europe NT2008 ми изписва

                    City NAvigator Europe NT2008
                    [1] ALL

                    Каква е разликата , ясно е че на НТ2008 е всичко ,а на 2010 как е,каква е разликата. Картата рутираща ли е?

                    Поздрави на всички!
                    Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.

                    Коментар


                    • #85
                      До: Сваляне на CITY NAVIGATOR EUROPE 2010 NT

                      един въпрос към знаещите -аз съм с nuvi250 отскоро
                      -тази нова карта 20010 копира ли се на СД карта или се инсталира?

                      Коментар


                      • #86
                        До: Garmin City Navigator Europe NT 2010

                        Първоначално публикуван от veselintonev Преглед на мнение
                        Здравейте,
                        Инсталирах си на SD карта CN Europe NT 2010.10. Като отида в менюто за карта инфо и ми изписва :

                        CN Europe NT 2010.10
                        [1] TIRANE,SHQIPERIA,GRAZ,OSTERREICH,SANKT POLEN,

                        А на City NAvigator Europe NT2008 ми изписва

                        City NAvigator Europe NT2008
                        [1] ALL

                        Каква е разликата , ясно е че на НТ2008 е всичко ,а на 2010 как е,каква е разликата. Картата рутираща ли е?

                        Поздрави на всички!
                        Разликата да не те плаши - и в новата версия си има всичко (и рутирането), както и много нови обекти (пътища).

                        Коментар


                        • #87
                          До: Garmin City Navigator Europe NT 2010

                          Края на юли ще пътувам до Словения,Австрия и Германия ще видя как е, чакам с нетърпение!


                          Поздрави!
                          Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.

                          Коментар


                          • #88
                            До: Garmin City Navigator Europe NT 2010

                            За Словения Сити-Навигатора не е особено подходящ, сложи си друга карта.
                            [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

                            Коментар


                            • #89
                              До: Garmin City Navigator Europe NT 2010

                              Първоначално публикуван от ml500 Преглед на мнение
                              За Словения Сити-Навигатора не е особено подходящ, сложи си друга карта.
                              Търсих ,но не намирам активни линкове за карта на Словения или по-точно Адриатика ! Ако можеш да помогнеш ще съм ти благодарен.
                              Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.

                              Коментар


                              • #90
                                До: Garmin City Navigator Europe NT 2010

                                Ето я последната тема за Адриатика
                                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=63980
                                [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X