Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обединяване на карти, инсталация на SD или вътрешна памет

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: До: Обединяване на карти, инсталация на SD или вътрешна памет

    Така и не разбрах защо не ще да стане обединяването по този начин.
    Но може и така:http://bgroutingmap.com/forum/index.php?topic=51.0
    Има подробно описание със скрийншотове

    Коментар


    • От: До: 2-3 КАРТИ НА ЕДНО SD?

      Първоначално публикуван от DragonX Преглед на мнение
      Сега с новите версии на gmaptool (например 03, не е необходимо непременно да се правят тези бат файлове и да се пишат съответните команди вътре. Така също не е необходимо файловете , които ще обединяваме да са в директорията на програмата. Просто си отваряте програмката , адвате си желените img файлове, избирати си join, след което добавяте желаното име на изходящия обединен файл (например - gmapsuup.img) , а така също и името с което ще се вижда картата в апарат и натискате бутона join.

      п.с. Не съм опитен, но успях да обединя вече няколко карти по този начин.
      Ако направя обединяването на картите по този начин, става ли?
      По точно аз опитах така и се получи, рутира, показва ми и двете карти като ги кача в устройството, но не знам дали е правилно?

      П.п. Версията на GmapTool e 0.5.6.2721.
      Последно редактирано от kimba1; 07-11-10, 08:26. Причина: уточнение

      Коментар


      • От: Обединяване на карти, инсталация на SD или вътрешна памет

        Та може ли някой да отговори на по-горния ми пост?

        Коментар


        • От: Обединяване на карти, инсталация на SD или вътрешна памет

          Колега , какъв по-добър отговор от това , че всичко работи?!

          Коментар


          • От: Обединяване на карти, инсталация на SD или вътрешна памет

            Въпроса ми е как мога да сложа OFRM_Geotrade_v.5.40_CITY_CYR и OFRM_Geotrade_v.5.40_TOPO_CYR във вътрешната памет на nuvi 200 така , че да не си пречат и да мога която си искам да включвам и изключвам.Благодаря.

            Коментар


            • От: Обединяване на карти, инсталация на SD или вътрешна памет

              Съжалявам, но според мен това не е възможно - просто картите са с еднакъв FID и няма как да стане. Поне докато Събин не реши да ги направи с различни FIDове....
              Nothing comes from nothing...

              Коментар


              • От: Обединяване на карти, инсталация на SD или вътрешна памет

                А ако сложа OFRM_Geotrade_v.5.40_TOPO_CYR в сд-картата , а OFRM_Geotrade_v.5.40_CITY_CYR си остане във вътрешната памет тогава ще мога ли да използвам и двете карти?Благодаря.

                Коментар


                • От: Обединяване на карти, инсталация на SD или вътрешна памет

                  Това, че е на SD не променя факта, че FIDa си остава същия...
                  Nothing comes from nothing...

                  Коментар


                  • От: Обединяване на карти, инсталация на SD или вътрешна памет

                    Става,става и стана.Във вътрешната памет след като я приеменувах на gmapprom не стана , но на сд-картата си става като gmapsupp.Сега си имам и сити и топо.

                    Коментар


                    • От: Обединяване на карти, инсталация на SD или вътрешна памет

                      Само така ти се струва...
                      Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
                      GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

                      Коментар


                      • От: Обединяване на карти, инсталация на SD или вътрешна памет

                        И после да не питате защо уреда ми започна да се рестартира непрекъснато! Защото малко четете!
                        Другият вариант е на едната карта да се промени FID-a , но защо Ви са две "еднакви" карти в един уред?

                        Коментар


                        • От: Обединяване на карти, инсталация на SD или вътрешна памет

                          Гарантирано , че става ама не мога да обясня тук как точно???Двете карти ми трябват,защото понякога от буса се мятам направо на джипа.
                          Последно редактирано от paynera; 29-12-10, 22:50.

                          Коментар


                          • От: Обединяване на карти, инсталация на SD или вътрешна памет

                            Какъв е проблема в буса да използваш ТОПО версията?

                            Коментар


                            • От: Обединяване на карти, инсталация на SD или вътрешна памет

                              Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                              Какъв е проблема в буса да използваш ТОПО версията?
                              Не знам??? Дали ще е толкова подробна по асвалта и търсение на адреси по градовете от сити версията?Ако се справя топо-версията както сити-версията в града няма проблеми да мина само на OFRM_Geotrade_v.5.40_TOPO_CYR

                              Коментар


                              • От: Обединяване на карти, инсталация на SD или вътрешна памет

                                City версията е орязана TOPO версия. Липсва топографската информация за да върви по-леко на някои уреди. По асфалта са еднакви. Ако при теб върви нормално, можеш да я използваш без никакви притеснения.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X