Обява

Свий
Няма добавени обяви.

IGO My way + карти на цяла Европа

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: IGO My way + карти на цяла Европа

    Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
    Аз ти го бях написал с -1 , със минус!!! Трябваше просто да направиш Copy/Paste!

    [gps]
    set_messages=0
    port=-1
    baud=-1
    protocol=nmea
    Златен си пич Много ти благодаря Мерси за вниманието Просто не съм видял че е минус Сега всичко е перфектно Излизам да карам Ако може да ми пратиш най-новата карта ако ти остане време за България или поне най-подробната и точната на krisho@abv.bg мерси човек много

    Коментар


    • До: IGO My way + карти на цяла Европа

      Аз пък искам да благодаря за чудесната тема и за прекрасния форум !!! След като ме насочи да си взема навигация на Гармин , сега ми помогна много и за новото ми устройство на което качих както iqo така и MobileXT. Програмите се инсталират елементарно стига да се следват указанията !

      пс: Големи благодарности на колегата milstan за оказаната помощ !!!

      Коментар


      • До: IGO My way + карти на цяла Европа

        Здравейте на всички.Видях че тука има много компетентни хора и се надявам да могат да помогнат и на мен.
        Проблемът ми е следният.Преди седмица си купих GPS Navigator - Prestigio 350.На него имаше инсталирани няколко мижави карти които за нищо не ставаха.Купих си SD card 2gb,изтрих програмата IGO и всичките там карти и каквото още имаше на Flash_Storage - изтеглих IGO с най-новите карти от линковете които видях във вашия сайт и го инсталирах на MMC_Storage Програмата си тръгна нормално без никакви проблеми...докато не излезнах на вън за да я пробвам.Оказа се че няма GPS signal.Както и да е,проблема с GPS сигнала се надявам че съм го оправил като въведох посочените по горе в темата данни.Остана другият проблем,а той е свързан с гласовата навигация.Какъвто и глас да избера - дали мъжки или женски,гласът се чува дрезгаво(тоест няма чист звук)като че ли има някакво пращене(почти нищо не се разбира).Явно не от GPS Навигатора,защото като пусна някоя mp3-ka,звукът е перфектен.
        Ако някой е имал подобен проблем или има идея как да оправя проблема,ще му бъда много благодарен.
        Благодаря предварително

        Коментар


        • До: IGO My way + карти на цяла Европа

          Единственото което ми идва на ум, е че може твоето устройство (аз не го знам какви възможностти има) да има някой екстри като 3D sound, и там може да има включени разни реберберации(reverberation) и закъснения(delays) за пространствен звук (Forest, City Hall, Underwater, Maze и др.) моят телефон има такива и звука често звучи доста странно. От друга страна гласовата навигация надали е MP3, и това може би обезмисля поста ми, ако някой друг не ти даде по-смислено мнение поразгледай за ттова.

          Коментар


          • До: IGO My way + карти на цяла Европа

            kik000, виж тук:
            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...2&postcount=71

            alibaba,
            във файл SYS.txt в секция [debug] слагаш следния ред :

            [debug]
            sound_q_length=250

            Цифрата 250 я подбираш експериментално в порядъка от 30 ......2000.

            Коментар


            • До: IGO My way + карти на цяла Европа

              Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
              kik000, виж тук:
              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...2&postcount=71

              alibaba,
              във файл SYS.txt в секция [debug] слагаш следния ред :

              [debug]
              sound_q_length=250

              Цифрата 250 я подбираш експериментално в порядъка от 30 ......2000.
              Milstan,ти си гений.От 3 дена обикалям цялото интернет пространство,какво ли не правих за да намеря отговор на моя проблем,само и само за да не задавам излишни въпроси във форумите.
              Проблема е решен.
              Благодаря много

              Коментар


              • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                Онзи ден направих нова подборка но е пуснах в тема карти вижте я
                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=30179
                Живота е тръгнал от морето-
                Човека се завръща там....

                [url]http://ftp.domainbg.com/krasi_k/[/url]

                Коментар


                • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                  Колеги,някой знае ли дали е възможно иГО да бъде инсталирано на
                  РРС с резолюция на екрана 240/240 /като например НР 6915/?
                  Съществува ли изобщо такава версия на иГО?
                  До сега пробвах няколко варианта но при всички част от
                  изображението се отрязва поради "квадратния" ми екран.
                  Ако някой е решил този въпрос ,моля да пише!

                  Коментар


                  • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                    По принцип в DATA.zip повечето версии имат резолюция 240х240. Във файла SYS.txt трябва да се добавят следните редове в секция [interface]. Трябва да изглежда така:

                    [interface]
                    landscape=0
                    base="igo_se1/240_240/"
                    basel="igo_se1/240_240/"

                    Ако пак не стане ще ти пратя готова за квадратен екран.

                    Коментар


                    • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                      Milstan,искрено се присъединявам към дългата редица
                      благодарни на теб ползватели на ГПС навигация!
                      С уважение за безкористната ти помощ: nisanterano.

                      Коментар


                      • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                        Привет, много пълна тема, за което благодаря!
                        Имам ASUS P535, и съм сложил iGO8, но имам проблем, при опит да заредя карта ми дажа грешка в iGO.exe и ми се затваря приложението с виндовска грешка.
                        Опитах и TomTom, но там изобщо не хваща сигнал.
                        Някакви идеи и съвети?

                        Коментар


                        • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                          [quote=nisanterano;352896]Колеги,някой знае ли дали е възможно иГО да бъде инсталирано на
                          РРС с резолюция на екрана 240/240 /като например НР 6915/?
                          quote]

                          и аз съм с НР 6945 , иГо 2006 върви без проблеми на 240 / 240 само кадето някой екстри не ми ги показва ;( , всички пътища са ми в един и същи цвят , а на другите магистралите и 2-ростепеннните са в различен ... , сложих Иго8 но уви не стана , казаха ми че все още нама за 240х240 резолюция.

                          Коментар


                          • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                            Здравейте ,някой може ли да каже коя е най новата БГ карта за Igo ? Моята е Bulgaria8_2007.07_071017.fbl

                            Благодаря предварително за отговорите.

                            Коментар


                            • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                              Здравейте имам PND Asus R600 с iGO но не мога да си кача нови карти. От различни места свалих карти но като ги кача на навигацията ми дава че са заключени, ако някой знае начина по който се отключват предполагам че има програма за това или друг начин моля пишете.
                              Благодаря предварително за вниманието.

                              Коментар


                              • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                                Проблема не е в картите. Картите за iGo са винаги отключени.
                                Издърпай си от по горните линкове igo и подмени igo.exe в асуса с това което е в архива който си дръпнал.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X