Обява

Свий
Няма добавени обяви.

IGO My way + карти на цяла Европа

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: IGO My way + карти на цяла Европа

    Има ли някой ъпдейта на новата карта на България за IGO My Way , с което стават 10 български града? Четох, че Prestigio вече са го пуснали на 31/03/2008.
    А вторият ми въпрос е: Как мога да получа user и password за папка karti в фтпточкадомейнбгточкаком ?

    Коментар


    • До: IGO My way + карти на цяла Европа

      hxxp://rapidshare.com/files/106614306/Bulgaria_eng_2007.10_071106.rar

      Коментар


      • До: IGO My way + карти на цяла Европа

        благодаря! А на кирилица дали я има също?

        Коментар


        • До: IGO My way + карти на цяла Европа

          Все още не.

          Коментар


          • До: IGO My way + карти на цяла Европа

            на друго място нямалия новата карта.може някой ако иска да ми я прати благодаря предварително.marcho.1975@abv.bg

            Коментар


            • До: IGO My way + карти на цяла Европа

              Здравейте момчета, радвам се, че има толкова компетентни пичове сред вас! Надявам се, че ще можете да помогнете и за моя проблем.
              Имам отскоро Prestigio 350 и реших да добавя карти извън тези в пакета. Изчетох всичко изписано дотук, но за съжаление забивам в два момента: 1. и на мен ми "заключва" новите карти, качени на самото устройство - а не виждам никакъв igo.exe файл, който да заместя; 2. по никакъв начин не мога да видя картите, които качвам на SD картата.
              Пробвах за заместя license файла, но тогава при стартиране на навигатора ми дава системна грешка.
              Ако някъде е разискван проблема, моля да ме извините и да ми дадете препратка.
              Благодарности!

              Коментар


              • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                Първоначално публикуван от vollback Преглед на мнение
                Има ли някой ъпдейта на новата карта на България за IGO My Way , с което стават 10 български града? Четох, че Prestigio вече са го пуснали на 31/03/2008.
                А вторият ми въпрос е: Как мога да получа user и password за папка karti в фтпточкадомейнбгточкаком ?
                Аз я имам въпросната карта.Ако искаш ми остави майл да ти я пратя,тъй като не мога да намеря линка
                Renault Scenic RX4 2.0 16V 140hp

                Коментар


                • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                  Първоначално публикуван от romandizel Преглед на мнение
                  Здравейте момчета, радвам се, че има толкова компетентни пичове сред вас! Надявам се, че ще можете да помогнете и за моя проблем.
                  Имам отскоро Prestigio 350 и реших да добавя карти извън тези в пакета. Изчетох всичко изписано дотук, но за съжаление забивам в два момента: 1. и на мен ми "заключва" новите карти, качени на самото устройство - а не виждам никакъв igo.exe файл, който да заместя; 2. по никакъв начин не мога да видя картите, които качвам на SD картата.
                  Пробвах за заместя license файла, но тогава при стартиране на навигатора ми дава системна грешка.
                  Ако някъде е разискван проблема, моля да ме извините и да ми дадете препратка.
                  Благодарности!
                  при теб проблема не е в igo.exe ами в license.db. Ето тук има 7 типа license.db файлове. Пробвай ги наред:
                  http://rapidshare.com/files/107185030/Licenz.rar.html

                  Коментар


                  • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                    Първоначално публикуван от Bobkata Преглед на мнение
                    Аз я имам въпросната карта.Ако искаш ми остави майл да ти я пратя,тъй като не мога да намеря линка
                    e-mail : vollback@dir.bg

                    Коментар


                    • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                      Първоначално публикуван от Bobkata Преглед на мнение
                      Аз я имам въпросната карта.Ако искаш ми остави майл да ти я пратя,тъй като не мога да намеря линка
                      Ще се радвам да я пробвам и аз! ves1@abv.bg
                      Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
                      0884837709
                      0878383528

                      Коментар


                      • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                        Искам някой да ми прати линк за Иго8 за покет ПЦ.
                        Качих една версич ама забива и тъка забива и после ми изписа ,че неможе да се аплекира 320х240 какво да направя.

                        Коментар


                        • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                          Искам някой да ми прати Иго8 за покет.

                          Коментар


                          • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                            Първоначално публикуван от ves1 Преглед на мнение
                            Ще се радвам да я пробвам и аз! ves1@abv.bg
                            Може да го направиш вече
                            Renault Scenic RX4 2.0 16V 140hp

                            Коментар


                            • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                              Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                              Все още не.
                              Може ли някой да ми прати линк иго8 за покет.

                              Коментар


                              • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                                spear , мерси за съвета. Надявах се да потрътне, но пак същото се получава - и със седемте лиценза дава едно и също съобщение: HardwareIDerror. Когато му закача оригиналния, стартира без проблеми.
                                Дали няма някакъв друг начин за оправяне на положението? Кажете и по какъв начин картите в SD стават видими за устройството?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X