Здравейте.
От скоро се сдобих с едно PNA с Win CE 5 и понеже ходя често по планините веднага му качих гармин ХТ 5.0.2 . Пробвах да кача няколко подробни карти на БГ. С повечето локализирането и маршрутизацията работят без проблем, излизат ми всевъзможни POI в града - заведения, бензиностанции и т.н.
Проблемът е, че в планината не ми излизат почти никакви обекти. Например всички върхове и чешми не се изчертават изобщо, но се намират при търсене по име на POI. От друга страна пътеките, реките, езерата и хоризонталите излизат, а хижите се показрат само при най-близко увеличение.
В настройките на ХТ съм задал да ми показва най-големи подробности и съм включил съответната опция на картата.
В Мапсорс всички обекти се показват идеално.
Някой има ли представа какво може да се направи? Дали това е ограничение на ХТ версията? Има ли хакове?
Моля помагайте!
От скоро се сдобих с едно PNA с Win CE 5 и понеже ходя често по планините веднага му качих гармин ХТ 5.0.2 . Пробвах да кача няколко подробни карти на БГ. С повечето локализирането и маршрутизацията работят без проблем, излизат ми всевъзможни POI в града - заведения, бензиностанции и т.н.
Проблемът е, че в планината не ми излизат почти никакви обекти. Например всички върхове и чешми не се изчертават изобщо, но се намират при търсене по име на POI. От друга страна пътеките, реките, езерата и хоризонталите излизат, а хижите се показрат само при най-близко увеличение.
В настройките на ХТ съм задал да ми показва най-големи подробности и съм включил съответната опция на картата.
В Мапсорс всички обекти се показват идеално.
Някой има ли представа какво може да се направи? Дали това е ограничение на ХТ версията? Има ли хакове?
Моля помагайте!