Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    N42.71450 E23.32661 - това са координатите на новата камера на ул.202-ра в София. Ограничението е 50км/ч. Като гледам бая изгоряли ще има там от нея, поне в началото.
    [URL="http://dobavi.info/cars/Volkswagen/"][IMG]http://dobavi.info/cars/Volkswagen/m14836.gif[/IMG][/URL]

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      С новата БГ карта ще е хубаво да върви и нова версия на камерите

      Коментар


      • От: Спийд камери България (в разработка)

        361, с.Лозенец - засада 40км/ч, 26.71258, 42.64019 ---- Това може да го запишете като камера, тъй като наскоро оборудваха кола с камера и те са там всеки ден..

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
          361, с.Лозенец - засада 40км/ч, 26.71258, 42.64019 ---- Това може да го запишете като камера, тъй като наскоро оборудваха кола с камера и те са там всеки ден..
          Тези полицай до колкото знам стоят там заради гръмнатети складове.

          Коментар


          • От: Спийд камери България (в разработка)

            Не, за складовете са на разклона за взривената базата..

            Коментар


            • От: Спийд камери България (в разработка)

              Защо ми се струва, че камерата на бул. "Вапцаров" (погрешно посочен като "Яворов"), срещу бившия Софияленд, отдавна я няма? Но понеже в този район често има полицейски патрули, не е лошо точката да остане, но в категорията засади.
              И едно наблюдение : на сайта http://paralax.org/garmin/ на картата на Гугъл мапс, излизат координати на камери от по-стара версия. например тази камера пред Софияленд излиза с координати 42.66843 23.32882 , които намерих в базата данни версия 61!, докато в актуалната, са посочени координати
              23,32960 42,66869
              Стефан
              Последно редактирано от ISG; 08-07-12, 10:08. Причина: Колега, от 3 изречения, едното започваше с главна буква! Дори и името си сте написали с малка!

              Коментар


              • От: Спийд камери България (в разработка)

                Не виждам новата камера на магистралата до OMV до Пазарджик, има я още тази на Цариградско...нещо този файл....

                Коментар


                • От: Спийд камери България (в разработка)

                  Привет и поздравления за добре свършената работа!
                  Може ли някой да сподели малко опит - искам да разбера какви параметри се слагат за отделните точки (спийд камери, засади, червен светофар) при компилирането от GPX файловете с POI Loader-a?!
                  Например - Спийд камера 130 км/ч - да сигнализира на разстояние 1500 м. , Спийд камера 50 км/ч - 1000м и тнт.
                  Някой ще попита - защо го правя, след като има готови! Обяснението е просто - глсът на дамата, която предупреждава, има едно "ламаринено" звучене и леко "френско" произношение!
                  Просто искам да сменя аудио файловете с други!

                  Благодаря!

                  Коментар


                  • От: Спийд камери България (в разработка)

                    Въпреки , че има готови аз винаги си ги компилирам сам. Когато е в автоматичен режим компилацията , програмата ги прави "x10" , т.е. 130 Км/ч х 10 = 1300 метра. В ръчен режим може да си ги избираш както искаш , но аз запазвам горното съотношение. Единствената разлика е , че компилираните точки в ръчен режим предупреждават еднократно с глас ( ако си сложил гласовете) или със звуков сигнал и не зависят от скоростта.

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България (в разработка)

                      Колеги имам Гармин 2585 ТВ, инсталирах спийд камери БГ. Но само звуково предупреждение. Изтеглих и гласовото но не върви.На предишния ми гармин 360 се справих,но на този даже не виждам и в неговото меню такова.Има само предупреждение еднократно звуково,многократно такова и изключено.Аз ли не правя нещо като хората или то простго толкова си може?

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        Първоначално публикуван от peshinka Преглед на мнение
                        N42.71450 E23.32661 - това са координатите на новата камера на ул.202-ра в София. Ограничението е 50км/ч. Като гледам бая изгоряли ще има там от нея, поне в началото.
                        От КАТ се самозабравиха с тези камери. Не е далече времето, когато вместо камерите да изгарят участниците в движението ще стана точно обратнотоhttp://www.wired.com/images_blogs/ph...12/22/g142.jpg
                        Време е нещата да започнат да се случват и у нас, защото Камерите се използват предимно за хранилки.
                        Необясними ограничения на място където може да се кара спокойно с 90 и на практика са извън града, както показаните на Карловско и Пазарджишко в Пловдив.

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          Първоначално публикуван от valyon Преглед на мнение
                          Колеги имам Гармин 2585 ТВ, инсталирах спийд камери БГ. Но само звуково предупреждение. Изтеглих и гласовото но не върви.На предишния ми гармин 360 се справих,но на този даже не виждам и в неговото меню такова.Има само предупреждение еднократно звуково,многократно такова и изключено.Аз ли не правя нещо като хората или то простго толкова си може?
                          Дай малко повече инфо къде си сложил файловете, защото особено при ПОИ между различните апарати Нуви няма големи различия.
                          Nothing comes from nothing...

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                            Дай малко повече инфо къде си сложил файловете, защото особено при ПОИ между различните апарати Нуви няма големи различия.
                            Значи колега,понеже при мен е без карта и всичко е на вътрешната памет.Програмката 'sox" и трите папки "zasadi","

                            redlight" и "speed cameri",първо ги сложих в папката "GARMIN" после и в "POI" и накрая в "MAP" където при мен е записана картата за Б-я, не стана. След това опитах на всички възможни комбинации на тези три места но пак нищо.Гледах тук с търсачката но не намерих решение на моя въпрос и се принудих да пиша тук.

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              Първоначално публикуван от valyon Преглед на мнение
                              Значи колега,понеже при мен е без карта и всичко е на вътрешната памет.Програмката 'sox" и трите папки "zasadi","

                              redlight" и "speed cameri",първо ги сложих в папката "GARMIN" после и в "POI" и накрая в "MAP" където при мен е записана картата за Б-я, не стана. След това опитах на всички възможни комбинации на тези три места но пак нищо.Гледах тук с търсачката но не намерих решение на моя въпрос и се принудих да пиша тук.
                              Аз до колкото разбрах според мен си изтеглил GPX файловете. На теб ти трябват GPi.
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                Първоначално публикуван от Наско Преглед на мнение
                                Аз до колкото разбрах според мен си изтеглил GPX файловете. На теб ти трябват GPi.
                                Благодаря . точно тях бях изтеглил.А при мен как е най-правилно да се сложат, за да не почвам с опитите отново.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X