Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    N43.70652 E26.81931 - Засада в гр.Исперих (след бензиностанция Лукойл) - 50км/ч
    N43.72403 E26.83566 - Засада в гр.Исперих - 50км/ч
    N43.71311 E26.82718 - Засада в гр.Исперих - 50км/ч
    N43.71006 E26.84088 - Засада в гр.Исперих - 50км/ч
    N43.66684 E26.78587 - Засада в с.Голям Поровец - 50км/ч

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      Първоначално публикуван от stilko Преглед на мнение
      N43.70652 E26.81931 - Засада в гр.Исперих (след бензиностанция Лукойл) - 50км/ч
      N43.72403 E26.83566 - Засада в гр.Исперих - 50км/ч
      N43.71311 E26.82718 - Засада в гр.Исперих - 50км/ч
      N43.71006 E26.84088 - Засада в гр.Исперих - 50км/ч
      N43.66684 E26.78587 - Засада в с.Голям Поровец - 50км/ч
      Тези точки също ги добавихме във версия 061.
      Последни версии на SpeedCameras за Garmin Mobile XT
      http://rammsteingarminmobilext.hit.bg

      Коментар


      • От: Спийд камери България (в разработка)

        КАТ ни погва с електронни фишове по Коледа

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          Здравей gadev .
          На тези N42.48895 E26.49976 координати много често взеха да вардят.
          Само че засадата не е за скорост а за неправилно завиване на ляво.
          Ситоацията е такава идвайки от Д.БЛАГОЕВ 14 е забранено завиването наляво. Но знака не се вижда заради едно дърво и който не знае си завива и гори.
          Та ако решиш може да я вкараш.
          Само че незнам като какво. Понеже не е за скорост.
          А забравих да кажа че и полицаите и те са добре скрити зад храстите.

          Коментар


          • От: Спийд камери България (в разработка)

            Първоначално публикуван от Наско Преглед на мнение
            Здравей gadev .
            На тези N42.48895 E26.49976 координати много често взеха да вардят.
            Само че засадата не е за скорост а за неправилно завиване на ляво.
            Ситоацията е такава идвайки от Д.БЛАГОЕВ 14 е забранено завиването наляво. Но знака не се вижда заради едно дърво и който не знае си завива и гори.
            Та ако решиш може да я вкараш.
            Само че незнам като какво. Понеже не е за скорост.
            А забравих да кажа че и полицаите и те са добре скрити зад храстите.
            Ако ми позволите да се намеся и аз, всички знаем за досата такива "хранилки" особенно в малките градове и доста мислихме да направим една нова секция за точно такива места и да са с дадените знаци, забранено влизането, завиването и т.н. ще бъде доста полезна според нас, в Пловдив има една такава знака забранено влизането в едната посока е на вътре 7м от кръстовището и като трънеш вече да завиваш "Оп какво правим сега? Ти не видя ли знака?". Това ми е идеята от много време но се изисква много време и ресурси да се събират такива места и също така мисля че това е най добре да се направи в нова тема.
            Последни версии на SpeedCameras за Garmin Mobile XT
            http://rammsteingarminmobilext.hit.bg

            Коментар


            • От: Спийд камери България (в разработка)

              Искам да попитам версиите на колегите gadev и {Rammstein} различни ли са или вече се правят съвместно и са еднакви?
              Последно редактирано от milstan; 26-11-10, 14:52.

              Коментар


              • От: Спийд камери България (в разработка)

                Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                Искам да попитам версиите на колегите gadev и {Rammstein} различни ли са или вече вече се правят съвместно и са еднакви?
                на този въпрос е най-добре да отговори Rammstein, но мисля, че ползва базата данни, която аз качвам във форума и добавя някои допълнителни точки. Разликите ако ги има са много малко.
                последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                Коментар


                • От: Спийд камери България (в разработка)

                  Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                  на този въпрос е най-добре да отговори Rammstein, но мисля, че ползва базата данни, която аз качвам във форума и добавя някои допълнителни точки. Разликите ако ги има са много малко.
                  Точно така ползаме базата която колегата Gadev обновява и също така добавяме и някои точки които не са споменати с неговата база данни, но не мисля че има особенно голяма разлика.

                  П.П. --> Надявам се колегата Gadev няма нищо против това че ползуваме неговата база
                  Последно редактирано от {Rammstein}; 28-11-10, 23:42.
                  Последни версии на SpeedCameras за Garmin Mobile XT
                  http://rammsteingarminmobilext.hit.bg

                  Коментар


                  • От: Спийд камери България (в разработка)

                    А какво означават задрасканите редове в екселския файл с базата? Че няма такава точка и да не се използват или нещо друго?

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България (в разработка)

                      Първоначално публикуван от tigertron Преглед на мнение
                      А какво означават задрасканите редове в екселския файл с базата? Че няма такава точка и да не се използват или нещо друго?
                      точки, които са присъствали в по-стари версии и са отпаднали от базата по една или друга причина.
                      последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        Здравейте, на тези координати

                        N43 04.283 E25 36.417

                        често има полиция. Това е на близо до новото кръгово във Велико Търново - ул. Краков №1 /срещу новата Била/.

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          Здравейте. От скоро съм във форума и искам да ви благодаря за труда колеги.
                          Едно малко извън темата ,информация. Живея близо до Медицинска в София ,а точно пред арката има два паркинга. На единият ( перди беше Лучано,а сега Кооп.Търговска банка) и хората спират малко в страни и редовно паяци вършеят и дигат ,а знак няма нищо и ако не живееш или си патил няма как да знаеш,че ще пострадаш. Мисля нещо да измисля , знак или да нарисувам на мястото. Ако имате идеи пишете на ЛС.
                          Хората дошли до болницата с проблеми,а те им организират нови. Не че пречат кой знае колко спрелите коли ама си дебнат паяците.

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            Първоначално публикуван от snoopdoggystyle Преглед на мнение
                            Здравейте, на тези координати

                            N43 04.283 E25 36.417

                            често има полиция. Това е на близо до новото кръгово във Велико Търново - ул. Краков №1 /срещу новата Била/.
                            Малка промяна в координатите. Тъй като взех от Google Maps, но явно има малко разминаване, тези по-долу са взети от GPS-а ми.

                            N43 04.519 E25 36.666

                            В по-стари весрии ги имаше, но явко когато се вземат координати през Google Maps се получават малки разминавания.

                            Надявам се с това да съм полезен.
                            Последно редактирано от snoopdoggystyle; 06-12-10, 17:20.

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              Здравейте, ето и още едни координати:

                              N43 04.165 E25 39.267

                              Това е във Велико Търново, малко след като се подмине затвора и се мине под моста.

                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                Ще може ли да качите последна версия само за спийд камери + bg voice

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X