Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Задни спирачки ???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Задни спирачки ???

    Здравейте колеги !
    Трябва ми съвет: изби ми маркуч на задните спирачки директно от накраиника ?
    Каква може да е причината за избиването и от къде да се сдобия със такъв маркуч ?
    [SIZE=2][COLOR=red][B]Не ми пука за хора,на които не им пука за мен... Уважавам малко хора... Държа на малко приятели... Обичам силно... Мразя двойно по-силно... Лицемер съм с лицемерите... Добър съм с добрите... Имам много познати,но малко истински приятели...[/B][/COLOR][/SIZE]

  • #2
    До: Задни спирачки ???

    Това е модела:
    Yamaha Wolverine Special Edition 450
    [SIZE=2][COLOR=red][B]Не ми пука за хора,на които не им пука за мен... Уважавам малко хора... Държа на малко приятели... Обичам силно... Мразя двойно по-силно... Лицемер съм с лицемерите... Добър съм с добрите... Имам много познати,но малко истински приятели...[/B][/COLOR][/SIZE]

    Коментар


    • #3
      До: Задни спирачки ???

      Ами можеш да си поръчаш маркуч от Ямаха.Ако исакш питай АНТИМ
      Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

      Коментар


      • #4
        До: Задни спирачки ???

        Първоначално публикуван от todor1303 Преглед на мнение
        Здравейте колеги !
        Трябва ми съвет: изби ми маркуч на задните спирачки директно от накраиника ?
        Каква може да е причината за избиването и от къде да се сдобия със такъв маркуч ?
        1. Може да е от старост (изхабяване).
        2. Може някъде да е удрял и така да се е прекъснал.

        Обаждаш се на Мото бум Варна и го караш там. Имат накрайници и маркучи и ти го сменят с вичко ново. Надежно, ефтино и бързо!

        Коментар


        • #5
          От: Задни спирачки ???

          Моля темата да се заключи !
          Благодаря !
          [SIZE=2][COLOR=red][B]Не ми пука за хора,на които не им пука за мен... Уважавам малко хора... Държа на малко приятели... Обичам силно... Мразя двойно по-силно... Лицемер съм с лицемерите... Добър съм с добрите... Имам много познати,но малко истински приятели...[/B][/COLOR][/SIZE]

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X