Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Shineray и Zongshen 150-250cc

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Shineray и Zongshen 150-250cc

    За обтегача трябва да наснимам моя да видите как е аз нямам проблеми.Иначе Владо дето е снимал неговия е долу-горе същия.Върши работа.

    Коментар


    • #92
      До: Shineray и Zongshen 150-250cc

      Ето оригинален китайски оптегач от атв-то на Росен
      Прикачени файлове
      [SIZE=1]Ако съм пропуснал препинателни знаци, тук има резевни:.......,,,,,,,,,---????!!!![/SIZE] :wink:

      Коментар


      • #93
        До: Shineray и Zongshen 150-250cc

        Вчера се поразходихме с Росен по снежните пътеки,и ето да чуете новия саунд на АТВ-то и.... и
        Последно редактирано от вовчик; 10-02-10, 15:00.
        [SIZE=1]Ако съм пропуснал препинателни знаци, тук има резевни:.......,,,,,,,,,---????!!!![/SIZE] :wink:

        Коментар


        • #94
          До: Shineray и Zongshen 150-250cc

          браво ! и аз събота или неделя ще направя подобен материал , ама носете каските че не е хубаво така ... а си се обърнал ако и без да искаш и въобще да не си го очаквал , а си се пребил ...
          Няма кал - Няма кеф !!!
          Suzuki Samurai LJ410 1984
          Suzuki LTZ400 2008
          Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

          Коментар


          • #95
            До: Shineray и Zongshen 150-250cc

            Първоначално публикуван от bi0nic Преглед на мнение
            браво ! и аз събота или неделя ще направя подобен материал , ама носете каските че не е хубаво така ... а си се обърнал ако и без да искаш и въобще да не си го очаквал , а си се пребил ...
            Няма неочаквани падания при положение,че неможе да се засилиш повече от 50-60км.Аспуха много не се чува добре,на живо е доста по добър звука.

            Коментар


            • #96
              До: Shineray и Zongshen 150-250cc

              О,да на живо е нещо друго!!!
              [SIZE=1]Ако съм пропуснал препинателни знаци, тук има резевни:.......,,,,,,,,,---????!!!![/SIZE] :wink:

              Коментар


              • #97
                До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                Росене да не продаде атв-то на клипа това червеното

                Коментар


                • #98
                  До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                  абе вие какво да не сте шофери от Ф1 че при 50-60км/ч няма изненади за вас ? вярно карате сигурно от доста време и имате опит и така натаък , но все пак има някои случаи както и да е браво за клиповете отново ! шинерайката май си замина а ? каква ще е следващата машина
                  Няма кал - Няма кеф !!!
                  Suzuki Samurai LJ410 1984
                  Suzuki LTZ400 2008
                  Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

                  Коментар


                  • #99
                    До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                    BASHAN 200cc е добър избор Уж били по-здрави от zongshen ..

                    Коментар


                    • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                      Днеска докато си "чистех" стаята и намеих един стар фар със стойка,който свети червено и надникнах през прозореца и си викам да го пробвам да го закрепя за китаеца от долу и то взе,че пасна до кога ще държи незнам но сега го карам на Хасфалт и няма опасност да падне и режих да се изгазаря малко ето снимки на светещият китаец


                      Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

                      Коментар


                      • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                        за такива гъзарии , мегдан МНОГО ! отивате във някой авто магазин за селски тюнинг и почвате всичко що е на 12V може да се накичи и накипри ! аз така съм се надъхал на един Light Bulb ( светлинна пръчка )
                        че направо нз ... ще я ръгна отдоло някакси или нз ... може да взема 2 ги сложа на носа4ите , абе във всички случаи седят яко ;]] иначе браво за идеята за фара ама щом е на батерии - няма да издържи дълго и ще ти е разход ако ще седи там ! а м-ду другото аз преди имах едно малко фарче такова ксенонково , на батерии , издържа на атв-то ми над година и полоивна и винаги когато излизах на асвалт го пусках в режим на мигане щото светкаше леко обаче се виждаше отдалече тъй като беше доста ярко и пресветкаше ! вода кал кво ли не беше там а не спираше ! после го огледах и видях че е некво водо-устойчиво ... прибрах го от атв-то вкъщи и на 2рия ден го счупи сестра ми направо умрях от яд ! таа идеята е накичвайте всякакви светлини , че вечер не сме много ярки и някой заспал може да ни отнесе ... а дори и леко бутване от кола ще ни захлюпи !
                        Няма кал - Няма кеф !!!
                        Suzuki Samurai LJ410 1984
                        Suzuki LTZ400 2008
                        Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

                        Коментар


                        • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                          АЗ преди да го сложа му смених батериите от дистанционото май бяха ААА,и след тва го обвих с изолир бланд да не влиза вода,но сега си мисля друга дали да не го свържа към фаровете нарпаво като ги пусан и то да свети,но да не вземе да харчи много ток макар,че е малко но незанм
                          Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

                          Коментар


                          • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                            Колеги искам да ви питам,когато се натяга веригата само от левия болт ли трябва да се натегне или от десни,защото се получава леко изкревение(не е успоредна оста на атв-то)мисля,че трябва да се натегне и другия болт нали?
                            Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

                            Коментар


                            • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                              честито вече задния носач ти или крив или си прецакал настройките , принципно и двата се навиват/развиват според нуждата !
                              интересно как ще свържеш тоя фар с фаровете ... не си прави некви илюзии - батериите са на 1.5V а фара е на малко повечко предполагам трябва да слагаш разни елементи ... доколкото уча в момента този аспект от физиката ти трябва "Кондензатор" можеш да видиш такова нещо в компа си , малка кутиийка повечето пъти черна , кръгла и стърчи на 2 или повече крачета отгоре е или нарязана като пица , повечето пъти бяла или друг цвят от външната част ако не нещо транзисторче ли какво ама тези техники едва ли сам ще можеш си ги направиш
                              Няма кал - Няма кеф !!!
                              Suzuki Samurai LJ410 1984
                              Suzuki LTZ400 2008
                              Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

                              Коментар


                              • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                                Първоначално публикуван от xhizors.nz Преглед на мнение
                                Колеги искам да ви питам,когато се натяга веригата само от левия болт ли трябва да се натегне или от десни,защото се получава леко изкревение(не е успоредна оста на атв-то)мисля,че трябва да се натегне и другия болт нали?
                                Здравей, имаш предвид, че задната ос не е пропорционална и перпендикулярна спрям атв-то по посока на движение?

                                За да опънеш веригата и синхронизираш сходимостта на задната ос, трябва да развиеш и четирите болта (два при зъбака и два от към страната на диска).В противен случай се получава като при теб.Ето ги 4-те болта
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X