Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Shineray и Zongshen 150-250cc

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Shineray и Zongshen 150-250cc

    Ами лично на мене гумите ми вършат добра работа не превартат,обаче като се наложи да давам назад и просто все едно са пистови но като за универсални са екстра ето и още една снимка от тунинга(ако мога такада го нареча) на китаеца по-силни фарове


    А ето как го транспортираме
    Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

    Коментар


    • #77
      До: Shineray и Zongshen 150-250cc

      Първоначално публикуван от xhizors.nz Преглед на мнение
      Ами лично на мене гумите ми вършат добра работа не превартат,обаче като се наложи да давам назад и просто все едно са пистови но като за универсални са екстра ето и още една снимка от тунинга(ако мога такада го нареча) на китаеца по-силни фарове


      А ето как го транспортираме
      Назад не вървят защото стъпката така е направена на гумите.А иначе напред как са ,до колко дебел сняг вървят.
      Владо давай снимки на аспуха

      Коментар


      • #78
        До: Shineray и Zongshen 150-250cc

        Ами незнам отнсоително е попринцип до към 15см. не са му проблем на неотъпкан сняг,но при всеки е различно зависи от ситуацията
        Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

        Коментар


        • #79
          До: Shineray и Zongshen 150-250cc

          За по-силният фар,смени крушката или......
          [SIZE=1]Ако съм пропуснал препинателни знаци, тук има резевни:.......,,,,,,,,,---????!!!![/SIZE] :wink:

          Коментар


          • #80
            До: Shineray и Zongshen 150-250cc

            Да те са 2 крушки когато се обадех да си пораъчам понеже ендата беше игоряла,чоевка ми акза,че има по-силни с няколко вата разликата в цената беше около 50ст-1лв.Забелязъл съм,че някои колеги имат проблеми с фара когато са на нутрална им преигват незнам защо но при мен няма.
            ПП.Няма ли някое клипче да чуем звука на гърнето?
            Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

            Коментар


            • #81
              До: Shineray и Zongshen 150-250cc

              Защото на ниски обороти не генерираш достатъчно ток за атв-то , акомулатора и крушките . тъй като те са най в края на веригата по принципа на логиката , им се полага най-малко ток ... и аз съм така , а при теб това може да го няма ако акомулатора ти е зареден добре , хубав е или просто са ти леко повдигнати оборотите от карбуратора - и при мен е така , зимата трябва да ги държа височки ... а пък и като пусна газта не забива предница , а поддържа обороти и по-трудно гасне роско джантите колко " са ? 8" / 10" ?
              не се притеснявайте да питате каквото и да е , да споделят клипове и снимки на нови или стари неща , вашите АТВ-та или допълнения , темата аз я създадох щото башаните ни се разсърдиха че сме 10х по-активни от тях и ни изгониха от там . на мен не ми пречат свободни постове тук , даже ги намирам интересни и гледам да помогна , стига да не дразним модераторите прекалено много , ще се радвам на повече активност тука както ние не им се бъркаме при КТМ-ите така и те на нас
              Последно редактирано от Г. Атанасов; 09-02-10, 19:10.
              Няма кал - Няма кеф !!!
              Suzuki Samurai LJ410 1984
              Suzuki LTZ400 2008
              Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

              Коментар


              • #82
                До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                На задните гуми пише 18х9.50-8
                Ицакм да попитам какво е решението ако веригата пада от малката зъбчатка,днес махнах капак ия стегнах но неможах да го пробвам,защото понякога като подам мнго газ и като се свие задния амортисьор и пада от малката зъбчатка и от задната?
                Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

                Коментар


                • #83
                  До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                  Първоначално публикуван от bi0nic Преглед на мнение
                  Защото на ниски обороти не генерираш достатъчно ток за атв-то , акомулатора и крушките . тъй като те са най в края на веригата по принципа на логиката , им се полага най-малко ток ... и аз съм така , а при теб това може да го няма ако акомулатора ти е зареден добре , хубав е или просто са ти леко повдигнати оборотите от карбуратора - и при мен е така , зимата трябва да ги държа височки ... а пък и като пусна газта не забива предница , а поддържа обороти и по-трудно гасне роско джантите колко " са ? 8" / 10" ?
                  не се притеснявайте да питате каквото и да е , да споделят клипове и снимки на нови или стари неща , вашите АТВ-та или допълнения , темата аз я създадох щото башаните ни се разсърдиха че сме 10х по-активни от тях и ни изгониха от там . на мен не ми пречат свободни постове тук , даже ги намирам интересни и гледам да помогна , стига да не дразним модераторите прекалено много , ще се радвам на повече активност тука както ние не им се бъркаме при КТМ-ите така и те на нас
                  Те тия които ни се дразниха или са им се спрели да се чупят АТВтата или вече нестават за нищо и няма какво да правят.Радвам се ,че нашета тема се развива добре и ще се радвам повече хора ако намерят нещо полезно тук.Моите джанти са 8 цола защо питаш имаш нещо впредвид ли.Клип на АТВто днес заснехме с Владо да чуете как бръмчи новия аспух ще исчакаме да го качи като има време.

                  Коментар


                  • #84
                    До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                    Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

                    Коментар


                    • #85
                      До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                      Ето да видите първия ми скок със китайчето В поста по-горе,че нещо се уклепах
                      Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

                      Коментар


                      • #86
                        До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                        браво за скока а имах впредвид малкия Роско щото мисля така се казваше забравих че и ти си Росен ... знаеш ли идея е като снимате да ми пращате клиповете по скайп или нещо , аз ги качвам или събирам в 1 ако са няколко накъсани най-късно до петък ще снимам нови скокове и ще кача клиповете , този път с доста по-високо качество от предишните със стария тел. абе при вас сняг има ли ?! в добрич ако знаете каква е парализа , снощи валя цяла вечер почти - мек пухкав сняг и неска още не са чистили ... супер сеир м-у другото със приятел сме се заели да правим клип за Nescafe 3в1 и ще участват 2 АТВ-та и малко ски 100% ще го измислим доста добре . Клипа пак ще кача тука ... бре тез башани наистина много изостанаха , то последния пост там е мой кога ще вземат да пишат тука че да им се скараме и изгоним ? а и една подсказка - качвайте видеотата във вбокса че от ютуб по-бавно зареждат и на някой може и да му секат тъй като вече са са всички със HD кодек и на по-старичките компове може да лагва леко , което при къси клипове е гадно...
                        Няма кал - Няма кеф !!!
                        Suzuki Samurai LJ410 1984
                        Suzuki LTZ400 2008
                        Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

                        Коментар


                        • #87
                          До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                          ДА така се казвам а за снега има ама по-скоро е лед иначе е идеално за дрифт но се въртя само в нашия квартал,че куките дебнат ако са с опелите няма проблем ще ги вкарам някаде в някоя уличка немогат да излязат,но ако са с Lada Niva тогава
                          ПП.Някой ще помогне ли за веригата в по-горния пост?
                          Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

                          Коментар


                          • #88
                            До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                            Първоначално публикуван от xhizors.nz Преглед на мнение
                            ДА така се казвам а за снега има ама по-скоро е лед иначе е идеално за дрифт но се въртя само в нашия квартал,че куките дебнат ако са с опелите няма проблем ще ги вкарам някаде в някоя уличка немогат да излязат,но ако са с Lada Niva тогава
                            ПП.Някой ще помогне ли за веригата в по-горния пост?
                            сигурен ли си че първо пада отпред ?! щото това е по-малко вероятно . можеби сняг ти я избутва отзад и тогава пада ... незнам .. ако сложиш някой ограничител най-много да падне , да се развърти там да я разколачиш , да си счупиш пиниона или нещо друго да се прее*бе
                            а това за лада нива , аз почти се бях навил да идвам на даскало с АТВ-то но познай ... вечерта излизаме и гледам една Нива спряна точно на входа на паркинга на даскалото и дебне повече не съм си и мислил да ходя ... вярно ако са с онея Астри немат шансове особено ако е някаде натясно ... ама не е шега работа ... а представи ти падне веригата аз ще умра от срaм ...
                            Няма кал - Няма кеф !!!
                            Suzuki Samurai LJ410 1984
                            Suzuki LTZ400 2008
                            Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

                            Коментар


                            • #89
                              До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                              Ако ми падне веригата пред куките сигурно ще ме съжелят и ще ми помогнат аз си мислих да сложа някъква шайба на предната зъбчатка по-голяма да перче да излиза ама апак като падне няма слагане.Иначе нензам къде първо пада но попринцип пада кгоато е седнал някоий по-тежък и тогава се охлабва,нали се свива амортисьора
                              Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

                              Коментар


                              • #90
                                До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                                Решението е малко по-нагоре в темата - подсказка - Вовчик
                                аз в момента дебна стругаря кога ще отвори да ида да го засипя с идеи и да ми направи обтегач - а веригата хлабава - а не седи като увиснал далак ! взима си толкова колкото и трябва ! супер е идеята ... очаквам да я усъществя скоро време (1 седмица)
                                Няма кал - Няма кеф !!!
                                Suzuki Samurai LJ410 1984
                                Suzuki LTZ400 2008
                                Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X