Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Shineray и Zongshen 150-250cc

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

    Лагери и семериниги на задната ос и на главините на предните колела.

    Коментар


    • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

      смени оригиналния бушон , с такъв от кола ! намери си отнякъде такава букса , ръгай кабелите , и 15А бушонче ! аз от 2 год карам с такова и немам проблеми ! ако искаш мога да сложа снимчица ... преди с тея стъклените глупости всеки ден ми гореше по 1 бушонче !
      Няма кал - Няма кеф !!!
      Suzuki Samurai LJ410 1984
      Suzuki LTZ400 2008
      Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

      Коментар


      • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

        Днес го изкарах малко да го измия,щото вчера бешо голямо каране и преди да го измия го разтапах млако около 200-300 метра и се пусна перката на радиатора и двигателя целия праеше!От какво може да е имаше антифриз в казанчето смукача беше отворен почти,досега не сам го карал при темепратури над 15 градуса и за това питам!Някакви идеи?
        ПП.Гена ако може акчи някой снимка на бушона
        Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

        Коментар


        • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

          ето най-опростено свързване е направено ... няма нищо особено - 5-10 минутки работа ... а и материяла е също много евтин , мисля че "фасонката" ми излезе лев и нещо а бушончето си нямам и на представа ... абе лесно е
          Прикачени файлове
          Няма кал - Няма кеф !!!
          Suzuki Samurai LJ410 1984
          Suzuki LTZ400 2008
          Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

          Коментар


          • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

            По предницата колега смени всичко дето има движение в него (втулки,накрайници и т.н.)
            '05 Suzuki RM 250

            Коментар


            • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

              Колеги,някой може ли да ми каже от каде да закупя долу показания въздушен филтър
              Прикачени файлове
              Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

              Коментар


              • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                При Недко от Търговище има (няма да му давам сайта, че ще се брои за реклама). Не търси в резервните части на 250cc, а на 110cc.Там има два твоя 35mm и струва 7 лв. Само да те питам защо ще го сменяш, не вярвам да е натъпкан със боклуци, а за напред го продухвай със копресор
                П.п Някой, ако незнае сайта да ми пише ЛС
                Non scholae sed vitae discimus.

                Коментар


                • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                  АМи преска аз няма да го сменям а ще слага,защото го изгубех при един преход и се усетих на половината път и нямаше как да се върна да го търся,благодаря за информацията!Аз гледах за филтър,но смао при 200сс
                  апак ми трябва точно този модел,който е на снимката и пак Благодаря
                  Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

                  Коментар


                  • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                    Май е същия бе
                    Non scholae sed vitae discimus.

                    Коментар


                    • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                      Първоначално публикуван от tokev1 Преглед на мнение
                      Моля някой да помогне с марката на атвето,то е мое от една година не знам марката(китайската)
                      марката му е Shineray Xy 250cc,поне аз така мисля,защото моето е сащото

                      Коментар


                      • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                        Здравейте колеги!Проблема с маслото е разрешен,вечера карах около 2-3 километра днес още толкова и нивото на маслото си е същото,тоест не вкарва бензин(до кога ще видим ).Та днес докато карах и ме брулеше вятъра направо ми измръзнаха ръцете,апък с ръкавици не ми е удобно както и да е.Та искам да ви попитам откаде да закупя предпазители за ръцете обаче да са със стойски не само пластмасата при Недко съм проверил,ако някой има други предложения да драсне 1 ред ще съм ви благодарен!
                        Поздрави
                        Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

                        Коментар


                        • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                          Първоначално публикуван от xhizors.nz Преглед на мнение
                          Здравейте колеги!Проблема с маслото е разрешен,вечера карах около 2-3 километра днес още толкова и нивото на маслото си е същото,тоест не вкарва бензин(до кога ще видим ).Та днес докато карах и ме брулеше вятъра направо ми измръзнаха ръцете,апък с ръкавици не ми е удобно както и да е.Та искам да ви попитам откаде да закупя предпазители за ръцете обаче да са със стойски не само пластмасата при Недко съм проверил,ако някой има други предложения да драсне 1 ред ще съм ви благодарен!
                          Поздрави
                          Тук има и струват 60лв.

                          Коментар


                          • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                            С около месец закъснение качвам обтегача.Този е малък и е става на 110 кубиково атв.Само един е, ако има някой минаващ от тук и му трябва да пише във форума да му го подаря...


                            Non scholae sed vitae discimus.

                            Коментар


                            • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                              К'во става темата замря

                              Коментар


                              • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                                Ем , май да ..... аз смених маслото , обаче отворех карба отгоре и имаше капки вода , туй ще рече цялостно разглобяване и продухване ... дано се оправи само от това .... имам съмнения че съединителя ми е с някакъв проблем , дано да е от това че се пресече маслото и още не се е раздвижил със новото и е леко спекъл .... спънат ми седи ... ще го видя като го раздвижа малко атв-то ... то утре или в събота ще има интервенции и ще се подкарва ... нема де да бяга...
                                Няма кал - Няма кеф !!!
                                Suzuki Samurai LJ410 1984
                                Suzuki LTZ400 2008
                                Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X