Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

    имам bashan 2007 200c мн трудно пали .. по някога и дори не иска да запали, тече бензин от карборатора, дали ако го сменя целиа карборатор
    Ще се оправи ли ?
    Aprilia 125 1991
    Bashan 200c 2007
    Suzuki Vitara 1.6 16v 1993
    Suzuki Grand Vitara 2.5 1998

    Коментар


    • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

      Първоначално публикуван от Калоян Мартин Преглед на мнение
      При недко няма така ли Провери ли при rgrumen той се занимава с башан ?? Ако ли не слагай болта на мястото на маркуча и без 1 колело Само да обезвъздушиш системата

      Това е пълна глупост. Тая сапунерка и с 4 активни спирачки спира нестабилно, елиминирането на едно колело е равно на самоубийство...не си струва. 18-тина лева е маркуча с доставката от Търговище, скоро сменях. Малко по-дълъг беше новия, ама пасна. И като го смениш пробвай с кормилото докрай дали не го преопъва на някоя страна
      2015 KTM EXC 450 six days Argentina
      Toyota Land Cruiser KDJ 125

      Коментар


      • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

        Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
        Това е пълна глупост. Тая сапунерка и с 4 активни спирачки спира нестабилно, елиминирането на едно колело е равно на самоубийство...не си струва. 18-тина лева е маркуча с доставката от Търговище, скоро сменях. Малко по-дълъг беше новия, ама пасна. И като го смениш пробвай с кормилото докрай дали не го преопъва на някоя страна
        И аз сменях моя струваше 5 лв ама ако няма... какво правим??!? А и прочете ли какво точно е написал колегата... "дано да намеря до тогава маркуч за спирачката ,защото иначе без спирачка" Смятам че по-добре с 3 от колкото с ръчната задна (която на мен не ми вдъхва изобщо доверие).

        Коментар


        • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

          Първоначално публикуван от Калоян Мартин Преглед на мнение
          При недко няма така ли Провери ли при rgrumen той се занимава с башан ?? Ако ли не слагай болта на мястото на маркуча и без 1 колело Само да обезвъздушиш системата
          При недко нямало - ще получат до месец а при този румен не съм го питал. Казаха ми че от мотори ставал маркуча ама в Бургас има точно 2 магазина за части за мотори /поне 2 знам /.

          ПП Под "без спирачка " разбирай 2 километра със скорост 10 км/ч и обратно.

          Коментар


          • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

            има ли някакав начин да оправа, паленето постояно трябва да зареждам акумулатора
            Aprilia 125 1991
            Bashan 200c 2007
            Suzuki Vitara 1.6 16v 1993
            Suzuki Grand Vitara 2.5 1998

            Коментар


            • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

              Колега това,че тече бензин от карба не е проблем,че немойе да запали а и не трябва да сменяш с нов,просто го свали целия почистиго и му виж поплавъка,в повечето случаи от него е проблема
              Успех!
              Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

              Коментар


              • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                Колега изчисти си карбуратора и виж да неби да е износена игла за затваряне на бензина,а и си погледни хлабината на клапаните,прави се за нула време.

                Относно маркуча може да се направи по размер(примерно в Мотобум)ама излиза към 40лв.,по-добрата алтернатива е да си вземеш оригинален гумиран маркуч от мотор втора употреба за 5-10лв. и да си свиркаш.

                Коментар


                • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                  Покарах малко , на мястото на маркуца сложих болт и пак спираше башана. Маркуч ще потърся още малко и ако не намеря ще чакам недко да заредят. Бутона не го смених , а само почистих стария и не задържа , но мисля че като мина през първата локва и пак ще се прецака ама тогава ще го оправя.
                  Днеска баща ми покара малко атв то и се оказа че ябълковите болтове /май така се казваха/ са разбити и имало луфт така че сега търся такива , ако някой ги е сменял да каже с какви , че не ми се иска да взимам пак китайски.

                  ПП Атв-то не го бях барал от около 2 месеца и само закачих акумулатора за 10 минути на задярно и после запали от първия път. Направо се учудих.

                  Коментар


                  • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                    Аз пак съм за кормилни накрайници. Тия от Недко нищо не струват. Може да взема унибали от Хубата- с тая резба са 8-9 лева парчето. Някакви други идеи
                    2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                    Toyota Land Cruiser KDJ 125

                    Коментар


                    • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                      Варианта с унибалите отпадна- резбата не е същата Намерих болтове от Ауди 80, но откъм прътовете резбата е 12 мм, а при Башана е 10. Питах един стругар, който каза, че няма как да захване болта на струг и не може да престърже резбата.... плодължавам да търся варианти- помагайте !!!
                      2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                      Toyota Land Cruiser KDJ 125

                      Коментар


                      • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                        Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
                        Варианта с унибалите отпадна- резбата не е същата Намерих болтове от Ауди 80, но откъм прътовете резбата е 12 мм, а при Башана е 10. Питах един стругар, който каза, че няма как да захване болта на струг и не може да престърже резбата.... плодължавам да търся варианти- помагайте !!!

                        Здравей колега знам решение за твоя проблем и тои е много прост ако има толеранс за разширение на дупката хващаш една бормашина слагаш си бургия и пробиваш после със метчик си правиш резба навиваш и готово един приятел направи точо същото и повече от 2000 километра неса мръднали. Успех.

                        Коментар


                        • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                          здравей колега, не съм го правил, но ми казаха, че кормилни накрайници стават от биалета на ауби б4, реже се на две и стават два, мисля си, че проблемът ще е в нарязването на лявата резба

                          Коментар


                          • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                            може ли сичките проблеми с паленето да са ми от карбуратора и дали трябва да го сменя та наи псоел да разреша тези проблеми ако може малко савети
                            Aprilia 125 1991
                            Bashan 200c 2007
                            Suzuki Vitara 1.6 16v 1993
                            Suzuki Grand Vitara 2.5 1998

                            Коментар


                            • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                              я направи една центровка на клапани и почисти карба със филтърчето и тогава кажи дали няма да ти пали ....
                              Няма кал - Няма кеф !!!
                              Suzuki Samurai LJ410 1984
                              Suzuki LTZ400 2008
                              Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

                              Коментар


                              • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                                Първоначално публикуван от gouk Преглед на мнение
                                имам bashan 2007 200c мн трудно пали .. по някога и дори не иска да запали, тече бензин от карборатора, дали ако го сменя целиа карборатор
                                Ще се оправи ли ?
                                Сложи си филтър и си решаваш проблема

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X