Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

    Има вариант да се направи и отгоре с лагери и кормилото ще стане много по-леко,но за целта трябва да се реже кормилния прът и е малко сложно .. и при едно падане и изкривяване на пръта всичко заминава на вятъра.
    [img]http://195.149.248.189:8080/2009-11-24/78f2b94cbbd899406e619596dcb7df1f[/img]

    Коментар


    • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

      На някой правил ли му е проблем копчето за стартиране ??? Преди доста време ми беше задържало и ... нали се сештате неприятно- отваряне, почистване и смазване и нямаше проблем до последното по-кално каране (е просто не е направено мнгоо добре и се пълни с кал и боклуци).
      Та си търся нещо по-хубавичко да го подменя... Ако някой е попадал или е сменял примерно да сподели откъде може да се намери или от какво би станало Поздрави!

      Коментар


      • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

        здравейте , не съм с башан но се интересувам от аморти които ги има и на башани , предполагам всички знаете сайта на ванедата , там доло в края на страницата има едни аморти по 80 и по 85 лева , газови с настройка . искам да закупя 1 от тези , целта ми е супер мек амортисиор когато ми трябва и средно твърд за асвалта от време на време ... можете ли да споделите до колко може да се настройват и издържат ли ... а и дали са мекички ... наистина искам да хлътват поне 3-4см само от мойто тегло (80кг)
        Няма кал - Няма кеф !!!
        Suzuki Samurai LJ410 1984
        Suzuki LTZ400 2008
        Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

        Коментар


        • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

          Аз имам такива. Карам АТВ-то от 6-7 месеца и преди седмица счупих задния. Имат настройки за ребаунд и натягане на пружината. Иначе може да се настрой така както ти искаш . От предните съм доволен.
          '05 Suzuki RM 250

          Коментар


          • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

            е как ги строши бе ?!? кво толкова го пънеш ? къде се строшиха и при какви обстоятелства , много ми е важно искам да си запазя ос-та здрава в следващата 1 год !
            Няма кал - Няма кеф !!!
            Suzuki Samurai LJ410 1984
            Suzuki LTZ400 2008
            Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

            Коментар


            • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

              Да ви питам някои от вас знае ли къде мога да намеря маркуч за предна лява спирачка на башана , че се е спукал. Търсих в Бургас , но никъде няма .



              ПС
              Първоначално публикуван от Калоян Мартин Преглед на мнение
              На някой правил ли му е проблем копчето за стартиране ??? Преди доста време ми беше задържало и ... нали се сештате неприятно- отваряне, почистване и смазване и нямаше проблем до последното по-кално каране (е просто не е направено мнгоо добре и се пълни с кал и боклуци).
              Та си търся нещо по-хубавичко да го подменя... Ако някой е попадал или е сменял примерно да сподели откъде може да се намери или от какво би станало Поздрави!
              Ако си намерил решение ще съм благодарен да го чуя , че май и при мен е почнал да се появява този проблем.

              Коментар


              • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                Несъм го карал изключително дълго време и последния път беше разглобено и не правише проблеми. Не са се постарали китайците точно там... Гледах доста вариянти и в интернет и поразгледах из магаизните но ако нещо ми хареса то е доста скъпо и не си заслужава или не мога да намеря такова каквото ми се изка.
                Ето какво ми направи по-силно впечатление и ми се иска да е нещо такова (другото което ми харесва е тези на КТМ-ите от хардпартс каталога но и там предполагам е сума голяма). Ако някой е виждал такова да сподели, това е от темата на pepimotos, но и не съм си правил труда да го питам тъй като той не е в България.
                Прикачени файлове

                Коментар


                • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                  Първоначално публикуван от Калоян Мартин Преглед на мнение
                  Несъм го карал изключително дълго време и последния път беше разглобено и не правише проблеми. Не са се постарали китайците точно там... Гледах доста вариянти и в интернет и поразгледах из магаизните но ако нещо ми хареса то е доста скъпо и не си заслужава или не мога да намеря такова каквото ми се изка.
                  Ето какво ми направи по-силно впечатление и ми се иска да е нещо такова (другото което ми харесва е тези на КТМ-ите от хардпартс каталога но и там предполагам е сума голяма). Ако някой е виждал такова да сподели, това е от темата на pepimotos, но и не съм си правил труда да го питам тъй като той не е в България.

                  То всъщност трябва да е копче , което като се натисне после да се връща само като се пусне ,нали? Май в Пандата бях видял подобно , не съм сигурен ще мина да погледна когато имам време .

                  Коментар


                  • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                    Първоначално публикуван от milen_b Преглед на мнение
                    То всъщност трябва да е копче , което като се натисне после да се връща само като се пусне ,нали? Май в Пандата бях видял подобно , не съм сигурен ще мина да погледна когато имам време .
                    Незнам не съм гледал в пандата, но едва ли там ще има точно такова, което няма да му влияе влагата и калта. Аз в същност намерих подобно но се укава че е щтрак-щтрак а не само при натискане да се задейства и ме е страх да не се забрави и да замине стартера. Ако намериш в пандата свирки да си взема и аз, пък ще почерпя ако стават

                    Пп. Иначе съм го измислил но трябва да прежаля свирката... Да се използва нейното копче то е идеално и изобщо оная грозна конзола се разкарва. Но...

                    Коментар


                    • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                      При Недко в Тарговище гледам че има сьщите копчета,скоро ги е пуснали и не са никак скьпи

                      Коментар


                      • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                        Да се уточня. При частите за мотори е, но бутона не се вижда аз ползвам такова, китайско и има а и работи доволно

                        Коментар


                        • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                          Първоначално публикуван от Калоян Мартин Преглед на мнение
                          Незнам не съм гледал в пандата, но едва ли там ще има точно такова, което няма да му влияе влагата и калта. Аз в същност намерих подобно но се укава че е щтрак-щтрак а не само при натискане да се задейства и ме е страх да не се забрави и да замине стартера. Ако намериш в пандата свирки да си взема и аз, пък ще почерпя ако стават

                          Пп. Иначе съм го измислил но трябва да прежаля свирката... Да се използва нейното копче то е идеално и изобщо оная грозна конзола се разкарва. Но...

                          Днеска минах през пандата , имаше три вида незадържащи бутона - голям , среден и един много малък . За влагоустоичиви бутони , не знам дали въобще има , но като гледам мисля че може средния бутон да влезе там където е в момента оригиналния и да се измисли нещо.

                          ПС големия струва 0,90 ,а по малките около 0,50

                          Коментар


                          • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                            Еми щом си мераклия... пробвай Със снимков материал обаче!
                            А те с какъв захват са??? Или мислиш да изтръгнеш сегашния и да сложиш някой от тях??? Защото сегашния е доста тъпо измислен и ме съмнява да стане номера

                            Коментар


                            • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                              Първоначално публикуван от Калоян Мартин Преглед на мнение
                              Еми щом си мераклия... пробвай Със снимков материал обаче!
                              А те с какъв захват са??? Или мислиш да изтръгнеш сегашния и да сложиш някой от тях??? Защото сегашния е доста тъпо измислен и ме съмнява да стане номера
                              Гледам го има контра от едната страна и болт на резба от другата. Не знам дали ще стане ,в събота ще се пробва. НАЙ накрая ще покарам малко , дано да намеря до тогава маркуч за спирачката ,защото иначе без спирачка

                              Коментар


                              • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                                При недко няма така ли Провери ли при rgrumen той се занимава с башан ?? Ако ли не слагай болта на мястото на маркуча и без 1 колело Само да обезвъздушиш системата

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X