Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

    1. Няма... Точно така е, включва се с паленето и се гаси с гасенето
    2. На предните амортисьори им се регулира само пружината... Тези "капачки" са пълна измама... Моите са на външната позиция на А рамената, така стои по-стабилно и е по-нисичък Там вече сам можеш да си прецениш кое и как
    3. Тука не мога да ти кажа, карба незнам точно къде ми е (в цялата неразбория имам части на 2-3 места ). Моя не съм го барал (освен чистене, иначе си работи добре), но не е проблем като събирам АТВ-то да го отворя и да видя иглата

    Коментар


    • #47
      До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

      Oтностно иглата моята е на втора степен броено от горе на долу.

      Коментар


      • #48
        До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

        Първоначално публикуван от tanko_81 Преглед на мнение
        Oтностно иглата моята е на втора степен броено от горе на долу.
        ....демек на средата. Моята беше на най-горното легло и сместа беше много бедна. В момента е на средата и стана екстра. Обаче не мога да разбера от къде се появи следния проблем /още преди да съм пипал иглата/ - Бензина незнайно как свършва и двигателя спира, филтърчето се изпразва. Като продухам с уста през маркуча след кранчето и пусна отново бензина, филтъра се пълни и няма ядове. Явно нещо заяжда, днес ще поразгледам обстойно
        2015 KTM EXC 450 six days Argentina
        Toyota Land Cruiser KDJ 125

        Коментар


        • #49
          До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

          Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
          ...Бензина незнайно как свършва и двигателя спира, филтърчето се изпразва. Като продухам с уста през маркуча след кранчето и пусна отново бензина, филтъра се пълни и няма ядове. Явно нещо заяжда, днес ще поразгледам обстойно
          Я следващия път пробвай да отвориш капачката на резервоара... И явно ноякое боклуче е застанало с този гаден бензин. Гледай ако можеш източи резервоара че и аз бях така, но след промивка всичко вече е ок (до колкото мога да кажа ОК де )

          Коментар


          • #50
            До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

            Моя ремонт свърши Преди минути завих последното болтче и утре да се надявам че вечерта ще мога да го слагам двигателя на АТВ-то Равносметката е... Нова зъбчадка и естествено от бързане не може да няма нещо и от мен Счупихме буталото докато отвивахме гайката на "терсене място" Просто от невнимание и от бързане, но вече знам и внимавам изключително много
            В общи линии не беше нищо особено, 2 пъти го отваряхме (1 път пак от бързане ги наместих както ми падне скоростите и стана мазало), но вече е ок (всичко изпробвано на място ). Плановете бяха в неделя голямо каране, но за жалост не се получи... За сметка на това след 2-рото разглабяне лъснах всичко вътре, просто мотора светна целия, наместих си всичко вътре както трябва, абе всичко си отиде на мястото
            Вече на изуст го научих тоя двигател отвътре Ама те хората са казали... "Да му имах втория акъл на Българина". Еми това е от мен, поздрави на всички и ако на някой му се наложи ремонт и цепене на двигател и нещо не е ясно, да свирка Ето го и малкия, но много вреден проблематор... Дано само не съм отекчил някого или не съм го подразнил
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #51
              До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

              Случайно на някой да му се е случвало клуча да му прекъсва?? Щото сложих акумулатора (зареден, проверен) и като врътна клуча.... нищо? Някакви идеи?

              Коментар


              • #52
                До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                Първоначално публикуван от mozak Преглед на мнение
                Случайно на някой да му се е случвало клуча да му прекъсва?? Щото сложих акумулатора (зареден, проверен) и като врътна клуча.... нищо? Някакви идеи?
                Провери един голям бушон под седалката. Някъде около него съобразителния китаец е поставил и един резервен
                2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                Toyota Land Cruiser KDJ 125

                Коментар


                • #53
                  До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                  А на някой повреждала ли му се е лампата за резерва? Щото при мен не бачка и е доста неприятно като свърши бензина ! Някакви идеи какво може да и е ?
                  2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                  Toyota Land Cruiser KDJ 125

                  Коментар


                  • #54
                    До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                    Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
                    А на някой повреждала ли му се е лампата за резерва? Щото при мен не бачка и е доста неприятно като свърши бензина ! Някакви идеи какво може да и е ?
                    Когато взех моя и тя не работеше... Проблема беше че буксата на датчика се беше откачила (сама или незнам, но беше разкачена). Провери може да е от това...

                    Коментар


                    • #55
                      До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                      Първоначално публикуван от Калоян Мартин Преглед на мнение
                      Когато взех моя и тя не работеше... Проблема беше че буксата на датчика се беше откачила (сама или незнам, но беше разкачена). Провери може да е от това...
                      Има и друг вариант:да се е разпоил вътре самия датчик,при мен това беше проблема,и го отстраниг при лепенето на резервуара,че и тои се беше пукал. А и аз никога не съм разчитал на тази лампичка тя никога не ми е светвала в гората,защотот е глупаво измислено,то е някаква джаджа която следи нивото на бензина,тоест като има бензин в нея лампата не свети,а когато нивото на бензина падне под нея тогава светва,но това става единсвтено на место,в движение когато се плиска бензина никога няма да ви светне лампата навреме
                      [img]http://195.149.248.189:8080/2009-11-24/78f2b94cbbd899406e619596dcb7df1f[/img]

                      Коментар


                      • #56
                        До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                        Първоначално публикуван от mozak Преглед на мнение
                        Случайно на някой да му се е случвало клуча да му прекъсва?? Щото сложих акумулатора (зареден, проверен) и като врътна клуча.... нищо? Някакви идеи?


                        И моята ключалка изведнъж отказа.както си работеше и изведнъж спря даже без да я докосвам.сега съм вързал контакта директно,докато намеря ключ

                        Коментар


                        • #57
                          До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                          а някои ще сподели ли с какво масло го карате че мисля да го сменя моето

                          Коментар


                          • #58
                            До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                            с какво масло карате ?

                            Коментар


                            • #59
                              До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                              Аз сипвам 10W40 Delco ама всякакво става... Просто такова имахме останало от колата а е качествено и ... След рачепването на двигателя сипах минерално 15w40 най-обикновенно (евтиното) и пак няма ядове, не намирам почти никаква разлика в звука на двигателя или ... Слагай някакво 10w40 и не му мисли много... По-важното е редовната смяна и да не остава без масло

                              Коментар


                              • #60
                                До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                                А маслото на двигателя едно ли е или е по отделно,някой ми каза ,че е едно.Сори за тъпия въпрос но съм начинаещ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X