Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за китаец

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ за китаец

    Преди няколко дни купих китаец 110 кубика автоматик. Общо взето е наред само запалването муго няма и било сменено с накакво руско Динамо-магнет от некъв трактор. При първия опит за палене протече от карбуратора, оправих го запали ама не може дасе изреже както трябва. След едно две кръкчета по лека се разниза тая руска простотия. След като го разглобих пустиняка то вътре си пише ,че е до 4000 оборота и направо го изхвърлих. Имам това онова от разни моторетки трябва ми ляв капак на двигатела, магнит, статор комплект и реле за зареждане. Ако някой може да помогне плаща се веднага, просто неси струва да поръчвам нови като за тия пари може да взема двигател втора ръка ама не ми трябва цял двигател

  • #2
    От: Помощ за китаец

    Щом е китаец 110 кубика - motobg.net
    Човека е точен,а продуктите му качествени Аз от там съм купил много неща за моя китаец 110 кубиков,автоматик.
    Всичките неща ,които си написал, ги има.

    пп. Компелкт запалване - 60 лв. http://motobg.net/ocart/index.php?ro...product_id=882

    Коментар


    • #3
      От: Помощ за китаец

      Знам колега каде какво се предлага мисълт ми беше ако някой има останали части от такъв китаец. Все пак криза е нама много кинти. И аз от там съм пазарувал и съм доволен. Все пак китаеца го взех за 350 кинта. На първо време искам даго направя да върви после става сложно трябва гуми да сменявам, боя, калници направо след това няма дасе разпознае какъв е китаеца малко щего удължа и щему сложа седалка от ЧЗ и обезателно ще кача снимки преди и след тунинга.
      Последно редактирано от mitko-87; 03-06-14, 00:33. Причина: корекция

      Коментар


      • #4
        От: Помощ за китаец

        Съмнява ме да намериш втора употреба от някой - първо, 110 кубика не се карат много много, а ако се карат - рядко ги продават на части :Д
        По-добре взимай ново и си готов.

        Коментар


        • #5
          От: Помощ за китаец

          Новите части са супер евтини по добре си вземи нови.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X