Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

    Първоначално публикуван от boianpas Преглед на мнение

    След въпрос на Генчев старши на къде води пътя шофьора на това 4колесно4копитно превозно средство отговори че води към гората
    Хванах му цаката вече с слагането на снимките и през другия сървър
    Тук Генчев се пазареше за коня, че му трябвали няколко кончета за КТМ-а та да може да настига RENEGAD-ните машини
    0887 246718

    Коментар


    • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

      След това продължихме изкачването.



      Преди върха направихме кратка почивка



      Къщичка и нивичка:



      Най-накрая изгладнели като вълци /само някои обаче/ стигнахме до целта, където нашите добри домакини бяха напалили барбекюто и цялата околност миришеше вкусно, вкусно.





      Естествено, че веднага се включих.

      А който е хапнал добре е ожаднял здраво.
      Докато печахме кИфтЯ и кИбапчета Иван се самоутешаваше на празната маса.



      Но там имаше само 2 бири и като свършиха малкия дойде при нас





      Като посръбна започна доволно да се почесва по шкембака



      И докато печахме изобилното количество мръвки, още преди да ги донесем до масата, някои дойдоха да си закачат по нещо, че само на бира не върви.



      А любезните домакини продължаваха да вадят още и още /забележете каква ендуро раница/

      Последно редактирано от s_s1; 24-11-09, 15:08.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

        Генчев ти се включи подобаващо ...
        Но не разбрах само кой взе кюфтетата ...
        добре че имаше папараци да снимат

        Коментар


        • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

          На този офроудър от Ябланово дължим вкусната скара и студената бира.



          Донесъл е всичко в 2 раници, една на гърба и втора нагърдите си, както и на багажника на ижето.

          На софрата сподели, че са превозили заедно с негов приятел ловджия, от планината до Ябланово прасе по-тежко от 100кг. А който затъне в гората все него викал да го изтегли.

          После продължихме, за да изпратим Боян, Цецо и Стефан и стигнахме на кръстопът на 6-7 км. от Медвен.



          Там се разделихме с надежда за нови разходки.



          Ние се върнахме до Ябланово, там час и половина лепиха на Дидо гума и си тръгнахме по тъмно към нашия край. Прибрахме се живи, здрави и доволни от разходката.

          Още 1 път да благодаря на "ендуро клуба" от с. Ябланово, всички са много готини всеотдайни, мъже на място.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

            Стефане обаждай се като организирате пак нещо. И да има сняг най-добре

            Коментар


            • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

              Ето така се превозва АТВ
              Прикачени файлове
              [LEFT][I][B]Цветан Карабекиров RENEGADE 1000RX[/B][/I] [SIGPIC][/SIGPIC][/LEFT]
              [LEFT][/LEFT]

              Коментар


              • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                Пежака няма грешка
                ако му махна задните седалки нацяло ще могат и вратите да се затварят
                ама сега се прави платформата и няма смисъл

                Коментар


                • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                  Първоначално публикуван от gonzo65 Преглед на мнение
                  Стефане обаждай се като организирате пак нещо. И да има сняг най-добре
                  Не си казъл........
                  0887 246718

                  Коментар


                  • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                    Бат Стефчо да не си сърдит нещо ...
                    изгуби се някаде ?
                    Тази седмица ще организираме ли нещо ?

                    Коментар


                    • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                      Тази неделя 06.12.2009г. правим поредното каране сборен пункт с. Скала 09.00ч. (аз предлагам нещо лекичко, ново и различно с обилен обяд), така съм настроен в момента, до тогава може да ми дойде и друго на ум.
                      0887 246718

                      Коментар


                      • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                        Аз съм съгласен особено с обилния обяд
                        Може да покараме до Ичера или Котел и там да хапнем
                        Ще нося фотоапарата за компромати

                        Коментар


                        • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                          Първоначално публикуван от boianpas Преглед на мнение
                          Аз съм съгласен особено с обилния обяд
                          Може да покараме до Ичера или Котел и там да хапнем
                          Ще нося фотоапарата за компромати

                          Много готина свръзка научихме от Медвен до Градец (и от там до Ичера) - каменна кариера, там можем да се заиграем ако дадеш и фотото на мен такива компромати ще ти направя, че ще се чудиш от къде ти е дошло

                          Вали не вали те чакаме........... Ако има и други желаещи да се обаждат
                          0887 246718

                          Коментар


                          • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                            Ние минахме от там и предния път каго бяхме с Генчев и Дидо ...
                            Където се бутна в локвата или е друга кариера ?

                            Коментар


                            • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                              Първоначално публикуван от boianpas Преглед на мнение
                              Ние минахме от там и предния път каго бяхме с Генчев и Дидо ...
                              Където се бутна в локвата или е друга кариера ?
                              Същата не знаех, че си я виждал..... забравих, но си мисля, че да преминеш от там е едно, а да се повъртиш там е съвсем друго
                              0887 246718

                              Коментар


                              • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                                Това беше шега
                                Нещо не си настроен позитивно
                                не ми приемаш шегите

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X