Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

    Първоначално публикуван от boianpas Преглед на мнение
    Живот и здраве ще се видим в Сунгунларе
    Защо е изместен старта ?
    А защо не?
    Така ще караме 15-тина км повече пък и трасенцето е интересно
    Ще те чакаме, гледай да не дойдеш ША ТИ СКЪСАМ... ушите
    0887 246718

    Коментар


    • #77
      До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

      Първоначално публикуван от ivanhou Преглед на мнение
      И каква ще е посокота на прехода ......
      Тъщата има рожден ден ,ама може да я отсвиря и да взема да покарам
      Тръгваме от Сунгурларе - покрай с. Скала - Дъбовица - Градец - Медвен - Жеравна - Котел - евентуална среща във Върбица лек обяд ще покараме заедно и.... как звучи? (в нашият трак може да настъпят и известни промени, защото не съм го обсъждал с трасе координаторът - Цецо "GERIOOD")

      .... а пък вечерта пак можеш да отидеш на рожденният ден на тъща си .... да не забравиш подарък да и вземеш - например СТОЛ, ама ЕЛЕКРТИЧЕСКИ

      ПП Чуй се с Дидо, Генчев и с който там решите и се обадете да се разберем какво правим? Последни слънчеви дни - идеални за този тип преходи така си мисля аз де.... 0878246718 Стефан
      Последно редактирано от Стефан Слабов; 17-11-09, 20:55.
      0887 246718

      Коментар


      • #78
        До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

        Питах информативно за старта за мен няма значение
        Дано в неделя спят полицаите че Пежака няма зимни гуми
        За сега съм там ако някои има от Сливен желаещ може да се чуем и да тръгнем заедно
        0878 515919 Боян
        Макар че се съмнявам да има желаещи

        Коментар


        • #79
          До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

          АТВ-то е приведено в вид годен за екстремно каране
          днес сложих гумите за агресивна кал долях спирачната течност
          но ми казаха интересна случка от тази седмица не разбрах каде точно но група от с Драгоданово с АТВ-та и мотори са се спречкали с ловна дружинка в балкана . Плашели са дивеча
          по непотвърдена информация се е и гърмяло
          някои да не ни изненада и нас с някои бренеке в гърба ?
          да станем ловен трофей в нечий хол :Р
          как е горе със ловците явно сега им е сезона

          Коментар


          • #80
            До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

            Първоначално публикуван от boianpas Преглед на мнение
            АТВ-то е приведено в вид годен за екстремно каране
            днес сложих гумите за агресивна кал долях спирачната течност
            но ми казаха интересна случка от тази седмица не разбрах каде точно но група от с Драгоданово с АТВ-та и мотори са се спречкали с ловна дружинка в балкана . Плашели са дивеча
            по непотвърдена информация се е и гърмяло
            някои да не ни изненада и нас с някои бренеке в гърба ?
            да станем ловен трофей в нечий хол :Р
            как е горе със ловците явно сега им е сезона
            Ядове няма, АЗ съм шефът на ловната дружинка, а ти ще играеш дивеча ..... само да те хвана

            ПП Ще си направим едно приятно каране, ако не се лъжа ще се съберем и с групата от Търговище (Цецо държи връзка с тях) ще се приберем по живо и здраво... надявам се само мускулната треска да ни е проблем !!! Далеч съм от мисълта да правим изпълнения.
            0887 246718

            Коментар


            • #81
              До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

              Да знаеш само че като ме гонят много бързо бягам

              Коментар


              • #82
                До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                [QUOTE=BEAST1;925441]Тръгваме от Сунгурларе - покрай с. Скала - Дъбовица - Градец - Медвен - Жеравна - Котел - евентуална среща във Върбица лек обяд ще покараме заедно и.... как звучи? (в нашият трак може да настъпят и известни промени, защото не съм го обсъждал с трасе координаторът - Цецо "GERIOOD")

                .... а пък вечерта пак можеш да отидеш на рожденният ден на тъща си .... да не забравиш подарък да и вземеш - например СТОЛ, ама ЕЛЕКРТИЧЕСКИ

                мерси за добрата идея за подарък
                (поръчах го вече)
                Днеска се чух с Мастър Генчев и се разбрахме за неделя

                Дано да знаете добро местенце за хапване

                Can-AM ,Renegad 800 X
                ,Mercedes ML320 CDI
                Mercedes SL 55 AMG
                Toyota HiLux 3.0

                Коментар


                • #83
                  До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                  [QUOTE=ivanhou;928416]
                  Първоначално публикуван от BEAST1 Преглед на мнение
                  Тръгваме от Сунгурларе - покрай с. Скала - Дъбовица - Градец - Медвен - Жеравна - Котел - евентуална среща във Върбица лек обяд ще покараме заедно и.... как звучи? (в нашият трак може да настъпят и известни промени, защото не съм го обсъждал с трасе координаторът - Цецо "GERIOOD")

                  .... а пък вечерта пак можеш да отидеш на рожденният ден на тъща си .... да не забравиш подарък да и вземеш - например СТОЛ, ама ЕЛЕКРТИЧЕСКИ

                  мерси за добрата идея за подарък
                  (поръчах го вече)
                  Днеска се чух с Мастър Генчев и се разбрахме за неделя

                  Дано да знаете добро местенце за хапване
                  Подаръкът като свирши работа - не го изхвърляй не забравяй, че имаш приятели

                  ПП Абе вие от Търговище и областта само за хапване ли мислите?
                  0887 246718

                  Коментар


                  • #84
                    До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                    Първоначално публикуван от BEAST1 Преглед на мнение
                    ...
                    ПП Абе вие от Търговище и областта само за хапване ли мислите?
                    Яденето е спасило човечеството от гладна смърт!

                    От собствен опит си мисля, че е вярно. Току-що се връщам от обяд.

                    В неделя рано, рано ще тръгнем от къщи с. Стража и за около 1.5часа до към 11.00 ч. ако е рекъл онзи отгоре ще стигнем с. Ябланово.
                    Там очаквам подкрепление от местни ендуро фенове и продължаваме за гр. Върбица.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • #85
                      До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                      Яденето е спасило човечеството от гладна смърт!

                      От собствен опит си мисля, че е вярно. Току-що се връщам от обяд.

                      В неделя рано, рано ще тръгнем от къщи с. Стража и за около 1.5часа до към 11.00 ч. ако е рекъл онзи отгоре ще стигнем с. Ябланово.
                      Там очаквам подкрепление от местни ендуро фенове и продължаваме за гр. Върбица.
                      Да не забравиш да си вземеш сандвичи, че пътят е дълъг....
                      Ще се видим в неделя с. Ябланово
                      ИИИИИИИИИИИИИДЕМ ..........
                      0887 246718

                      Коментар


                      • #86
                        До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                        Поздрави на цялата група от неделната разходка
                        кажете скайпове или други начини за връзка да ви пратя снимките
                        че хич не са малко този път съм се престарал

                        Коментар


                        • #87
                          До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                          Първоначално публикуван от boianpas Преглед на мнение
                          Поздрави на цялата група от неделната разходка
                          кажете скайпове или други начини за връзка да ви пратя снимките
                          че хич не са малко този път съм се престарал
                          Супер беше разходката, много добре бяхме посрещнати от ендуро феновете от Ябланово. Много готини момчета, заведоха ни на прекрасни места, нагостиха ни с вкусно барбекю и студена бира на връх в Стара планина между Ябланово и Медвен. Бояне, постни снимките тук, не се стискай!
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • #88
                            До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                            И така този път аз ще пусна снимките на Боян защото той има мускулна треска и на пръстите сигурно
                            Денят е неделя датата 11.2009г. рано сутринта, Ал Капоне тръгва за мястото на срещата гр. Сунгурларе....
                            Прикачени файлове
                            Последно редактирано от Стефан Слабов; 24-11-09, 10:08.
                            0887 246718

                            Коментар


                            • #89
                              До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                              Към 08.30 ч. е на мястото следва подготовка за път....
                              Прикачени файлове
                              0887 246718

                              Коментар


                              • #90
                                До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                                В 9.00ч тръгваме към мястото на срещата с. Ябланово.... след няколко дребни проблема (мокър ремък, незначително отклонение-наляво ли да тръгнем, надясно ли? пристигаме на мястото на срещата и до като чакаме някой от домакините да ни посрещне Боян демонстрира висш пилотаж и настроение)
                                Прикачени файлове
                                Последно редактирано от Стефан Слабов; 24-11-09, 10:07.
                                0887 246718

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X