Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

    Аз клип не видях, но ето малко снимки
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от Стефан Слабов; 25-09-09, 10:46.
    0887 246718

    Коментар


    • #47
      До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

      С човека който е на втората снимка най в дясно сме се виждали тази година на автокрос търговище бях с един сив E-TON 150cc много поздрави
      П.С сори за спама
      Non scholae sed vitae discimus.

      Коментар


      • #48
        До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

        Първоначално публикуван от preskata Преглед на мнение
        С човека който е на втората снимка най в дясно сме се виждали тази година на автокрос търговище бях с един сив E-TON 150cc много поздрави
        П.С сори за спама
        Казвасе Дидо и е от ТърговищеДойдоха да карат с нас
        [LEFT][I][B]Цветан Карабекиров RENEGADE 1000RX[/B][/I] [SIGPIC][/SIGPIC][/LEFT]
        [LEFT][/LEFT]

        Коментар


        • #49
          До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

          Нека и аз да напиша нещо по тази тема:

          От миналата година все се заканваме с Приятеля ми -въпросния Дидо да се замъкнем на ход с АТВ-тата до Медвен, Котел или Жеравна и там да покараме някой и друг ден.

          Най-накрая ни се отдаде възможност и го сторихме.

          С 4 АТВ-та на ход и един ренегад на платформа отпътувахме за Котел, т.к. единствено там намерихме свободни места за почивните дни.
          Пътувахме аз, сина ми, Дидо и Иван, но последния беше само за ден и половина т.к. важни задачи го зовяха към Варна.
          В петък късен следобед потеглихме по маршрут Търговище, Омуртаг, Тича, Котел. Около 19 ч. вече бяхме пред х-л Котел, който представлява биш х-л на Балкантурист, но в много лошо състояние, нереставриран спомен от соц минало.
          На следващата сутрин росни-пресни потеглихме към Жеравна по екопътека, която към края объркахме и Иван понеже беше карал из района ни показа верния път.



          Така изглежда Котел от хълмовете, който са го обгърнали от всички страни.

          По някое време пристигнахме на сборната среща в с.Медвен, скоро се появиха и нашите гидове. Похапнахме, поразходихме се после до Синия вир и се прибрахме да почиваме.



          Сина ми на "морков".

          Вечерта като се изпращахме сина ми с кавасакито се блъснал в голямо отрязано дърво и АТВ-то му беше транпортирано с аварийна помощ. /нека колегите пуснат някоя снимка/
          На следващия ден неделя сина ми изпроси ренегада от майка си и на бензиностанцията в с. Градец направихме среща.



          Тръгнахме към с. Скала, водени от нашите "домакини".
          Това е снимка на фона на язовира до с. Скала. Много чисто и спокойно селце в полите на планината, малко населено може би поради липса на добри пътища.



          След като пихме по бира от "дядо" му на Стефан продължихме към с. Ичера к-с Дивеците, където похапнахме здраво, и дори имаше предложения да се прибираме по асфалта, но все пак желаещите да караме по "черно" взехме превес и се прибрахме доволни от разходката.

          В понеделник след закуска тръгнахме кам нашия си край аз, Дидо и сина ми с ренегада на майка си.

          Решихме да го направим по различен маршрут, и се запътихме в посока с. Ябланово. Пътя минаваше през много красиви местностти като тези:





          Пешеходци, които срещнахме ни разказаха за водопад до с. Ябланово и ние започнахме да го търсим.
          Намерихме го, но не беше останала много вода.



          Слезнахме пеша и Диян реши, че трябва да свалим и машините долу. Свалянето лесно, но връщането по-трудно.



          Ако се питате кой ни е снимал, ще Ви задоволя любопитството: Местен ендурист със симсон S51 и касетка за зеленчуци на багажника чул звука от АТВ-тата и наминал покрай нас. Той ни и снима. Разказа ни че от с. Ябланово около 30-40 човека карат ендуро. Ние бяхме изумени, защото 4-5 пъти по-малко са в Търговище.
          Затова и посетихме и с. Ябланово, обядвахме и се запознахме с Кьосето. Той след като се екипира-маскировъчен панталон и черни слънчеви очила, яхна сузуки ДР и ни поведе да видим и другия водопад.

          След няколко км. наслаждавайки се на красивити гледки



          достигнахме до тук:



          естествено, че отново с доста мъки докарахме и машините за снимка



          След това Кьосето ни изпрати още 10-тина км. по нашия път до с. Звездица и се върна обратно в селото си, че щял да си слага ролбари на джипката.
          А ние вечерта към 18 часа се прибрахме безпроблемно в къщи.

          Много благодаря на домакините Стефан и Цецо за добре направената разходка и се надявам да се видим скоро.
          Последно редактирано от s_s1; 28-09-09, 15:23.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #50
            До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

            Дал съм линк със клипюетата в vbox7 ...
            Хубави снимки
            Хубав разказ

            Коментар


            • #51
              До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

              Да вземе да се срещнем Елена и Сливен и да направим масово каране ли ..
              [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

              Коментар


              • #52
                До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                Първоначално публикуван от The-Rocky Преглед на мнение
                Да вземе да се срещнем Елена и Сливен и да направим масово каране ли ..
                Да няма проблем може да са съберем Търговеще Сливен и Елена да направим един як преход
                [LEFT][I][B]Цветан Карабекиров RENEGADE 1000RX[/B][/I] [SIGPIC][/SIGPIC][/LEFT]
                [LEFT][/LEFT]

                Коментар


                • #53
                  До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                  Браво за страхотния репортаж на ГенчевИ ние се радваме че се запознахмеДано скоро ние да дойдем на гости и да покараме заедноПоздрави на всички Най вече на малкия ГенчевЩе се видим във Троян
                  [LEFT][I][B]Цветан Карабекиров RENEGADE 1000RX[/B][/I] [SIGPIC][/SIGPIC][/LEFT]
                  [LEFT][/LEFT]

                  Коментар


                  • #54
                    До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                    Може да направим един преход гр. Шивачево - вр. Чумерна - Елена
                    Или да минем през прохода Твърдица-Елена той и без това само за офф роуд става

                    Коментар


                    • #55
                      До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                      Първоначално публикуван от geriood Преглед на мнение
                      Браво за страхотния репортаж на ГенчевИ ние се радваме че се запознахмеДано скоро ние да дойдем на гости и да покараме заедноПоздрави на всички Най вече на малкия ГенчевЩе се видим във Троян
                      Ами харесайте си някой уйкенд, за който няма състезания и заповядайте. Ако идвате на ход мога да ви пратя трак.
                      Сина ми Иван е малко контузен, но се надявам да се възстанови до III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009".

                      А сега ще ви запозная със снимките от ГСМ на Дидо, моля за извинение за лошото качество.

                      Вече бяхме стигнали гр. Котел от северната му страна по стария чер път и търсех още по пряк път през боровата гора. На една полянка минах през малко мочурлива трева с намерение да скоча с АТВ-то. За мой късмет минах през някакъв камък, който уби скоростта ми и ...пред мен се разкри голям и хубав жабежки гьол.



                      Спрях доста късно и предницата цопна във водата. По-добре късно отколкото да се бях пльоснал целия в средата на гьола за ужас на жабите.
                      Дали така щяха да ни посрещнат в хотела?



                      Това е входа на х-л Котел и ако не знаете къде се паркират АТВ-тата



                      естествено във фоаето, но тези с тунингови аспуси на бутане, че да не се сърдят гостите.

                      Това е синият вир, за който ни казаха, че е с диаметър 10-12м, а е дълбок повече от 35 м.



                      А така се прибира АТВ-то на сина ми с горска извън пътна помощ.

                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • #56
                        До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                        И да ни се обадите следващия път като тръгвате за тези хубави местенца
                        sigpic

                        Коментар


                        • #57
                          До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                          Първоначално публикуван от brake Преглед на мнение
                          И да ни се обадите следващия път като тръгвате за тези хубави местенца
                          Дай един GSM твой или на баща ти и задължително ще Ви се обадим
                          0887 246718

                          Коментар


                          • #58
                            До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                            Браво на Стефан и Цецо за доброто представяне на Дълбок дол
                            Ще чакам следващото каране из Котелския балкан да разказват ....

                            Коментар


                            • #59
                              До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                              аз сьшто сам от ямбол
                              и карам сам

                              Коментар


                              • #60
                                До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                                Дай някакви координати и ще се намерим.....
                                Сега някоя и друга седмица ще починем, но скоро ще сме на линия.....
                                0887 246718

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X