Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

    Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
    Нямам представа как става това! Би ли ми обяснил как познава всеки път!?
    Срещу скромна почерпка бих казал - гледай числото 9, или сборът на числата да е 9 (81 разбирай 8+1=9 или 727+2=9 и т.н.), то това да не е "петолиние" само да "свириш", иска се и акъл
    0887 246718

    Коментар


    • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

      Първоначално публикуван от nism0 Преглед на мнение
      Питай Ники (Антим)
      Да може и него да питаш, ама той ме пита мен Все пак съм добър математик (нищо, че често си правя сметката без кръчмаря)
      Последно редактирано от Стефан Слабов; 11-02-10, 14:54. Причина: дописване
      0887 246718

      Коментар


      • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

        Първоначално публикуван от BEAST1 Преглед на мнение
        Да може и него да питаш, ама той ме пита мен Все пак съм добър математик (нищо, че често си правя сметката без кръчмаря)
        Ти ми беше "жокерчето от ръкава" ,ако Ники го няма.
        п.п.За теб и всички Can-Am...джии ще кача едни снимки.
        Николай Миланов

        "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

        Коментар


        • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

          Oт сега обявявам неделя - 21.02.2010г. правим каране!!!
          Минимум 100 най-добре 150+ км. (по възможност без спиране)

          Час и място на срещата по-късно през седмицата
          Стягайте се, за да не Ви стягам аз (голямо лежане - от Коледа до Трифон Зарезан - СТИГА)
          0887 246718

          Коментар


          • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

            Имате ли възможност да дойдете от Сливен до Елена и да се направи едно каране. Имам възможност да събера 4 5 атв-та може и повече? Трудна организация , но за Великден след 1 месец нещо може ли да се измисли ?
            Поздрави,
            Стефан
            [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

            Коментар


            • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

              ..... дано не вали ....., този път ще караме в района около Ямбол или по-точно с. Чaрган - възвишение Бакаджик.
              Надявам се нашите гидове да помислят за един незабравим преход (екстри, сех & Rock&Rool)

              Засега договаряме среща - неделя 21.02.2010г. 09.30-10.00ч. с.Чaрган (СТАДИОНА), пък ако има промяна - ще си пишем
              Последно редактирано от Стефан Слабов; 16-02-10, 11:09.
              0887 246718

              Коментар


              • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                Първоначално публикуван от The-Rocky Преглед на мнение
                Имате ли възможност да дойдете от Сливен до Елена и да се направи едно каране. Имам възможност да събера 4 5 атв-та може и повече? Трудна организация , но за Великден след 1 месец нещо може ли да се измисли ?
                Поздрави,
                Стефан
                I кръг "ATV Challenge Cup 2010" - 9-11 април ТРОЯН
                I кръг "X Cross " 16-18 април ТРОЯН

                Купонът наближава........

                ПП По принцип никога не караме седмицата преди състезанието..... за да не се хапем о...д, като се хрърля някъде и си строша машината
                0887 246718

                Коментар


                • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                  Дано съм на линия за неделя
                  Тъкмо щях да казвам че ако сме пак горе няма да можем да минем през Камчия след тея дъждове и снегове.
                  Не е лоша идеята на The-Rocky
                  И преди съм ви предлагал да мръднем натам.
                  Там са отъпканите пътеки на Ком-Емине
                  Може да го направим като се постопли

                  Коментар


                  • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                    За неделя те чакаме .... (горе е АД - по потвърдена информация)
                    Иначе аз Адаша от Елена не съм го отрязъл ....
                    1. Датата на която ни кани мен и Цецо не ни устройва....
                    2. Вече го мисля как да отиден на ход до там
                    3. Бъди сигурен, че е направено....... въпрос на време е
                    0887 246718

                    Коментар


                    • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                      Здравейте отново,

                      значи ние сме се събирали по Елена и караме някой път по 2 3 атв-та, но сме се събирали и по 6 7 . Така че когато се организираме ще подготвим всичко по от рано и да направим една голяма група. Аз и един мой колега знаем всяка пътека така, че можем да измислим добри маршрути дори да се качим до вр.Чумерна и от там ако имате възможност да слезнете към Сливен ( за там незнам пътя ). Мисля, че около Великден няма да е мн трудно да се организираме, но ако не тогава чак след май, юни защото отсъствам в момента.
                      Вие колко можете да дойдете? От къде ще минете точно?Иначе лятото можем и с преспиване около еленския балкан и 2 дена каране и бошуване. Стига да има организация както казах преди това

                      Поздрави,
                      Стефан
                      [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

                      Коментар


                      • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                        Първоначално публикуван от Стефан Слабов Преглед на мнение
                        ..... дано не вали ....., този път ще караме в района около Ямбол или по-точно с. Чaрган - възвишение Бакаджик.
                        Надявам се нашите гидове да помислят за един незабравим преход (екстри, сех & Rock&Rool)
                        Стана някакво каране, ама много кутсуз каране (за някои хора).
                        Oпределено трасето ми допадна и като го минеш на скорост заслужава внимание, с удоволствие ще се повтори карането в района....
                        Благодаря на нашите домакини за гостоприемството ..... вкусните паржоли и хубавото домашно вино
                        0887 246718

                        Коментар


                        • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                          Нали знаеш никой не се е родил научен,пък и това е съкратения вариант на разходката друг път повече.

                          Коментар


                          • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                            Първоначално публикуван от slona75 Преглед на мнение
                            Нали знаеш никой не се е родил научен,пък и това е съкратения вариант на разходката друг път повече.
                            Аз за начинаещи и напреднали нищо не съм казал.... рЕдко се намират хора като мен които лапат паржолите напрЕко
                            0887 246718

                            Коментар


                            • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                              Oт сега обявявам неделя - 28.02.2010г. правим каране!!!
                              Минимум 100 най-добре 150+ км. (по възможност без спиране)

                              Час и място на срещата с. Скала 09.30 - 10.00ч. на центъра
                              Стягайте се, за да не Ви стягам аз (голямо лежане - от Коледа до последния ден на февруари - СТИГА)

                              ЧАКАМ ВИ
                              0887 246718

                              Коментар


                              • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                                колеги аз съм от Нова Загора,ако маршрута ви минава през село Кортен ме пишете и мен,много съм навит да карам с други по-опитни райдари,ще чакам да пишете
                                Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X