Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

    Първоначално публикуван от boianpas Преглед на мнение
    И този път ти пожелавам много безаварийни километри без да се налага да влиза във бокса
    и една купа на камината тази година
    Дай БОЖЕ

    Хайде групата да се раздвижим тази седмица 17.01.2010г. старт от Сунгурларе 9.00ч./9.30ч.
    0887 246718

    Коментар


    • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

      Ще постегна малко платформата и ще се дотътря
      Само дано разходката да е малко по спокойна че от тея празници ...
      Съм забравил как се кара

      Коментар


      • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

        Разходката в неделя 17.01.2010г. мина добре - за мен!!!.
        Още на 5-тия км. Цецо отново смачка джантата и се върна с "тролея" на Боян да я оправя, понеже има богат опит се справи бързо!!! Продължихме по заледения терен посока Медвен с идеята да стигнем Ичера и там да хапнем, но.... на магистралата след Дъбовица, "тролея" изгуби лагери и спирачни апарати на предна дясна гума.... дотътрихме се до Медвен хапнахме обилно и двамата с Цецо за норматив се прибрахме обратно - за да вземе Цецо колата с колесарчето и да прибере "тролейчето"

        ПП Снимки очакваме от Боян....
        0887 246718

        Коментар


        • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

          Ето и снимките макар и да са малко от този злополучен ден
          Като се прибрах ми каваха че било антонов ден и на този ден даже и боб не се варял а ние ентусиастите решихме да караме
          Доста трудничко беше в този замръзляк
          а по асвалта и АТВ-тата едвам вървяха Кавазакито беше като пумпал преди да се прецакат лагерите

          Цецовата джанта след удър в камък:



          Така се сменя гума като няма крик Гледайте и се учете доста е удобно в гората (Трикрак Зъболекарски стол )


          Пътната помощ (Тролейчето пристига) :



          Тролей тролей ама има къде да се сложи гума за асистенция



          Не се вижда много добре но вътре няма нищо освен черупките на лагерите



          Някой ако ги е сменял може ли да сподели какви са и от къде могат да се намерят лагерите оста е здрава

          Гумата се е държала само на спирачния апарат едното феродо го няма


          Злополучно каране но можеше и по лошо да е ....
          Добре че имаме тролейно депо в Сливен че го закарах там да го ремонтират

          Коментар


          • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

            Казват че тези Оригинални джанти били много здрави.Незнам ама вече за пети път ги кривя ту лява ту дяснатаКарането ми хареса може да е малко но с кефОрганизатора да помисли за следващата збирка
            [LEFT][I][B]Цветан Карабекиров RENEGADE 1000RX[/B][/I] [SIGPIC][/SIGPIC][/LEFT]
            [LEFT][/LEFT]

            Коментар


            • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

              Бат Цецо казват че горе има 20-30см сняг
              Сега щеше да е интересно да се кара
              Аз сигурно месец два ще стоя на трупчета
              така и не можах да му се порадвам на снега ...
              Ще трябва да потърся главина прецакала се е иначе оста е добре

              Коментар


              • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                Първоначално публикуван от boianpas Преглед на мнение
                Добре че имаме тролейно депо в Сливен че го закарах там да го ремонтират
                Ще си дойдем на думата.....
                0887 246718

                Коментар


                • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                  Първоначално публикуван от geriood Преглед на мнение
                  Организатора да помисли за следващата сбирка
                  Вече мисля.....
                  0887 246718

                  Коментар


                  • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                    Благодарение на Дидо от Търговище за което много му благодаря
                    днес смених лагерите на двете главини и на двете им бяха пренабивани втулки явно и преди е имал този проблем всичко е наред с тях сега продължавам с другите проблеми
                    оказа се че радиатора се е държал на маркучите само и двете уши са били скъсани
                    после смяна ремък и проверка на още няколко неща
                    отворих си въздушния филтър и се натъкнах на ужасяваща гледка
                    беше пълен с кал ...

                    Коментар


                    • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                      Понякога и така се случва,но нали ремонтите са част от удоволствието в нашето хоби! За в бъдеще ви пожелавам много безаварийно каране!
                      Тюркеджиев старши
                      sigpic

                      Коментар


                      • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                        Първоначално публикуван от boianpas Преглед на мнение
                        Благодарение на Дидо от Търговище за което много му благодаря
                        днес смених лагерите на двете главини и на двете им бяха пренабивани втулки явно и преди е имал този проблем всичко е наред с тях сега продължавам с другите проблеми
                        оказа се че радиатора се е държал на маркучите само и двете уши са били скъсани
                        после смяна ремък и проверка на още няколко неща
                        отворих си въздушния филтър и се натъкнах на ужасяваща гледка
                        беше пълен с кал ...
                        Направи един репортаж "годишно обслужване на...." в темата... - със снимков материал..... Ще бъде и полезно и интересно. Аз като правих профилактиката и освежаването не го направих и после ме беше много яд
                        0887 246718

                        Коментар


                        • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                          Документирам всичко
                          Днес и радиатора заварих
                          Нека да го направя и ще пусна тема
                          едва ли някой ще му е интересна обаче
                          Последно редактирано от boianpas; 21-01-10, 15:35.

                          Коментар


                          • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                            Първоначално публикуван от boianpas Преглед на мнение
                            Документирам всичко
                            Днес и радиатора заварих
                            Нека да го направя и ще пусна тема
                            едва ли някой ще му е интересна обаче
                            Пусни го тук на мен ще ми бъде интересно.... ама го пускай на части за да можем да коментираме, съветваме, помагаме .... (да се правим на важни....)

                            ВЕЧЕ чакам....
                            0887 246718

                            Коментар


                            • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                              Ето малко снимки от моите премеждия

                              Разглобен тролей


                              Оста на главината



                              Чистия ми филтър :



                              Калната филтърна кутия :



                              Тук си мислих че само единия държач е скъсан :



                              Открийте 7-те разлики едните са от "здравата" главина другите са от разбитата :




                              А това е феродото



                              Малко снимки на главините:








                              А това е снимка на радиатора свален и снимки след заварките :







                              Не снимах новите лагери на главините защото бях омазан с грес
                              ще ги снимам на оста вече

                              Коментар


                              • До: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                                Като оправа кавазакито , следващия ми проект е бъгито което сестра ми изтряска в стената

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X