Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Раптор 660 или YFZ 450

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Раптор 660 или YFZ 450

    Решил съм да се здобия с атв , но някои спомена че ако си купя атв с малък мотор има шанс да му разкажа играта.
    Раптора е 660 кубика , но аз мисля че на мене ще ми е голям защото това ще ми е 1-вото атв.
    и започвам да се двуомя дали да е 450 кубика дали 660 дали 350?
    та ако някои може да ми помогне в избора ще съм му благодарен

  • #2
    ами според мен най-добре е YFZ450, зависи от това колко пари си приготвил.

    Коментар


    • #3
      Много зависи как и каде смяташ да караш.А и двете АТВ-та са за много спортно каране,освен това са едни от най-мощните.Пробвай с 450,няма да ти е никак лесно все пак,ще останеш без ръце и з****к
      IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

      Коментар


      • #4
        Аз не съм състезател и ще го взема за разходки из горите или походчета кое е по-добрия вариянт.
        даите от вас някое атв което ще ми върши работа )

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от Силвестър Бутански
          Аз не съм състезател и ще го взема за разходки из горите или походчета кое е по-добрия вариянт.
          даите от вас някое атв което ще ми върши работа )
          Ако питаш мен и след като го вземаш за разходки и походи ти трябва така нареченото работно АТВ. Това към което си се насочил няма къде да сложиш една бутилка с вова та камоли бензин, храна, дрехи и т.н. Има и нещо друго, както outback казва ще останеш без ръце, за другото не знам . Карам АТВ от 1год. и 3 месеца, лятото реших да пробвам как се кара спортно (YFZ 450), какво да ти кажа коренна разлика с моето. Тогава казах че това не е за мен, стори ми се много трудно.
          Не знам пробвай едното и другото и тогава вземай решение.
          По между другото съм решил да си сменям моето с по-голямо така че го продавам. 26 к.с. и 300 кг. ще те извадят от където и да било, но затова outback може да разкаже повече

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X