Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сайт за обяви в Англия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сайт за обяви в Англия

    Здравейте! Наскоро реших че искам АТВ! Преди години карах ендуро, но се наложи да спра! Получих заболяване на ставите и можеше да не проходя повече, но аз бях силна и проходих! Сега съм добре! Преди време реших да си взема крос, но не ми разрешиха и затова бих искала да си взема АТВ! От доста време търся и реших да си внеса от Англия, но не знам сайт за часни обяви! Някой може ли да ми помогне!
    Последно редактирано от Димо; 18-07-09, 17:07. Причина: правопис

  • #2
    До: Сайт за обяви в Англия

    Здрасти гале мога да ти кажа само 2 сайта и то почти всеки ги знае но ако случайно не си го чула единия е www.autotrader.co.uk www.ebay.co.uk това е другия в ебей има повече обяви виж там но да ти кажа има и в БГ достатъчно внос от америка на цени почти или равни на тези от англия разгледай се и ще се увериш сама все пак АТВтата не са с "обратен волан". Дано някой каже и друг полезен с евтини оферти сайт. Успех и пази краката ще ти трябват.

    Коментар


    • #3
      До: Сайт за обяви в Англия

      Ето ти още едно сайтче:
      http://www.gumtree.com/

      Коментар


      • #4
        До: Сайт за обяви в Англия

        Благодаря ви много!
        А за другото което мога да ви помоля да ми помогнете за тарсенето в bg на АТВ някои ако знае нещо!

        Коментар


        • #5
          До: Сайт за обяви в Англия

          по добре си вземи АТВ от Америка, там цените са значително по ниски и доставката не е много скъпа, от порядъка на 1000-1300лв, но ще трябва да почакаш поне 3-4 седмици

          Коментар


          • #6
            До: Сайт за обяви в Англия

            Значи в България вече има толкова атв-та на такива ниски цени, отвън би ти излезнало по скъпо независимо от коя даржава го вкарваш.
            Последно редактирано от Desislav Cekov; 16-12-09, 08:03.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X