Обява

Свий
Няма добавени обяви.

искам да си купя атв

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • искам да си купя атв

    Здравейте иска да си купя атв но до сега съм карал само гризли 700 (много ми хареса),атв-то ми трабва за разходки из планината и понякога за лов.Цената която мога дам е около 7000лв. + - малко.Ама дори незнам какво да търся,имам предложение за Kawasaki Brute Force 650 2006 за 6500лв но незнам нищо за него.Ако може да ми помогнете с избора ще съм безкрайно благодарен!!

  • #2
    От: искам да си купя атв

    По добре Брут Форс 750 или Сузуки Кинг Куад 700. А щом ти харесва Гризлито 700 защо търсиш други.
    Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
    Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

    Коментар


    • #3
      От: искам да си купя атв

      Брут Форса е двуцилиндров (650 и 750) и съоветно върви повече, други съществени разлики няма да усетиш.
      За тези пари наблягай на състоянието на машината, не толко на модела, всички големи 4х4 отговарят на критерия ти.
      Вземи си некой със опит за огледа, иначе може да ти излезе много скъпа покупката.

      Коментар


      • #4
        От: искам да си купя атв

        Ванка, защо 2-цилиндровото да ходи повече?!! Ямахата, ако е с усилвател на кормилото е голяма благинка.
        [SIGPIC][/SIGPIC]

        Коментар


        • #5
          От: искам да си купя атв

          Защото като покараш Брут Форс 750 и после като се качиш на Гризли 700 ти се струва че Гризлито е 500 а не 700
          Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
          Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

          Коментар


          • #6
            От: искам да си купя атв

            Първоначално публикуван от mirodo Преглед на мнение
            Ванка, защо 2-цилиндровото да ходи повече?!! Ямахата, ако е с усилвател на кормилото е голяма благинка.
            Къде си бе младеж ?!
            Брутака има повече сила, нема как - двуцилиндрово е.
            EPS-a е убавиня, но бюджета май не стига за Мечок 2010+ (не помня от кога са със EPS).
            Лично за лов бих предпочел Ямахата като по удобна седалка и по меко окачване, Кавата е по спортно.

            Трипера има едно 700i EPS като ново, камуфлажно ловно със вериги за сняг, калъфи за пушки, прожектори и заглушител на генерацията ама под 20.000 трудно да го даде.

            Коментар


            • #7
              От: искам да си купя атв

              Утре ще ходя да гледам брут 750.а за гризли просто под 9500лв. няма затова като гледам май май кавазакито ще е щом е добро

              Коментар


              • #8
                От: искам да си купя атв

                защото няма гризли 700 за около 7000-7500лв

                Коментар


                • #9
                  От: искам да си купя атв

                  Да знаеш дали има някаде сузуки кинг??? И кое е по добро кавазакито или сузукито

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X