Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ZONGSHEN 250CC водно / МОЛЯ ЗА СЪВЕТ !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ZONGSHEN 250CC водно / МОЛЯ ЗА СЪВЕТ !

    Здравейте, имам възможност да взема zongshen 250cc втора употреба на 500км. с леки козметични забележки е, цената е 1500лв. Моля за съвет какво трябва да гледам допълнително по двигател, скорости, окачване, охлаждане и т.н. Имал съм АТВ 125сс. но мисля, че нещата тук са доста по различни! Ето и сникма
    Благодаря предварително!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24012012463.jpg
Прегледи:1
Размер:175.4 КБ
ID:6004270

  • #2
    От: ZONGSHEN 250CC водно / МОЛЯ ЗА СЪВЕТ !

    Колега ако евнтуално го взимаш проввери за сцепвания по рамаата, носачи, задна ос и втулки и лагери а по двигателя е добре да се скоростната кутия.И този там акумулатор така виси това една локва и става беля сложи нанкакъв капак успех!за разходки е добро и цената е добра ако итговоря на пробега

    Коментар


    • #3
      От: ZONGSHEN 250CC водно / МОЛЯ ЗА СЪВЕТ !

      Първоначално публикуван от dasasdsww Преглед на мнение
      Колега ако евнтуално го взимаш проввери за сцепвания по рамаата, носачи, задна ос и втулки и лагери а по двигателя е добре да се скоростната кутия.И този там акумулатор така виси това една локва и става беля сложи нанкакъв капак успех!за разходки е добро и цената е добра ако итговоря на пробега
      Колега, карам моя ТРХ без кутия на акумулатора(разположен е на същото място). Мил съм го, през локви и реки съм минавал, нищо не ми е мръднало по инсталацията, но принципно е хубаво да има. Китайчетата са хубави за леко каране и разходки. Гледай да е що годе пазено. Слаби място на Зонгшена са и ушите на двигателя (втулките се разбиват). Гледай да пали от четвърт оборот и да работи без особени шумове.
      Non scholae sed vitae discimus.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X