Обява

Свий
Няма добавени обяви.

избор на подходящото АТВ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • избор на подходящото АТВ

    Здравейте,

    до сега не съм имал собствено АТВ и съм решил, че е крайно време да си купя и аз.
    Живея в къща до столицата и ще ми бъде от голяма полза

    Идеята е хем да мога да си го карам за удоволвстви по разни баирчета и черни пътища, хем искам да мога да го ползвам и като "снегорин" зимата, т.к. мястото където живея не почистват при мен а само главните улички ако може така да се нарече...

    т.к. не съм напълно наясно особено със 2рата част, моля дайде съвет каква машинка трябва да търся, има ли нещо специфично, минимални характерискити и така...


    Благодаря много предварително

    Поздрави,
    patzkata

  • #2
    От: избор на подходящото АТВ

    Първоначално публикуван от patzkata Преглед на мнение
    Здравейте,

    до сега не съм имал собствено АТВ и съм решил, че е крайно време да си купя и аз.
    Живея в къща до столицата и ще ми бъде от голяма полза

    Идеята е хем да мога да си го карам за удоволвстви по разни баирчета и черни пътища, хем искам да мога да го ползвам и като "снегорин" зимата, т.к. мястото където живея не почистват при мен а само главните улички ако може така да се нарече...

    т.к. не съм напълно наясно особено със 2рата част, моля дайде съвет каква машинка трябва да търся, има ли нещо специфично, минимални характерискити и така...


    Благодаря много предварително

    Поздрави,
    patzkata
    Най - важното е с какъв бюджет разполагаш. За ринене на сняг, най - добре е 4x4 с повечко кубици (700 примерно). Виждал съм, на слаби АТВета гребла (150cc - 200cc), но не мисля, че можеш да изринеш всичко, ако нямаш хубави гуми, то само не може да върви в снега пък камо ли и гребло да бута!
    Non scholae sed vitae discimus.

    Коментар


    • #3
      От: избор на подходящото АТВ

      Колегата правилно ти е написал,за 4х4.
      Все пак напиши,ново ли да е или втора!
      Като цена,гребло,което ще ти върши работа минимум 800 лв.
      За АТВ 4х4 минимум седем,осем лв.
      Виж тук... www.crazyfox.bg
      sigpic

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X