Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Moto & Extreme Show 08-12.04.2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Moto & Extreme Show 08-12.04.2009



    В периода от 8 април до 12 април 2009 година Интер Експо и Конгресен Център ще предложи на почитателите на екстремните спортове и мотоциклетизма всичко най-актуално в бранша и ще стане домакин на пилотното издание на изложба MOTO & EXTREME SHOW.

    В рамките на 5 дни изложбеният център ще се превърне в арена за всичко най-ново и авангардно в спорта и мотоманията. Тук редом ще застанат производители и вносители от цялата страна, които ще представят пред посетителите изключително богата гама от продукти – от специализирана екипировка за екстремни спортове, колоездене и алпинизъм, за бънджи скокове и пещерно дело до нови модели ски, сноубордове, сърфове, спортни аксесоари, бъгита, АТВ-та, джипове, рикши, мотоциклети, мотопеди, скутери голф кари и много други.

    На изложението ще бъдат застъпени както екстремните и специализирани дисциплини, така и масовите спортове, достъпни и практикувани от широк кръг хора.

    Целта на международната специализирана изложба MOTO & EXTREME SHOW е не само да представи различни аспекти на спорта и мотоциклетизма, но и да създаде предпоставки за разитието на спортната култура на българина.


    Аз лично ще посета изложбата.Мисля,че ще бъде доста интересно какво ще се представи за нашия спорт,както и като цяло за мотоциклетизмът.Останалите спортове са също доста интересни,така че чакам с нетърпение да дойде 8 април.

    П.П.-За безплатен вход всеки трябва да се регистрира тук:
    http://dev.bulgarreklama.com:8080/BR...utKey=1746-261

  • #2
    До: Moto & Extreme Show 08-12.04.2009

    Със сигорност и аз съм там
    [SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • #3
      До: Moto & Extreme Show 08-12.04.2009

      Да ви напомня,че утре изложението започва.
      Място-Интер експо център на Цариградско шосе.

      Коментар


      • #4
        До: Moto & Extreme Show 08-12.04.2009

        И аз съм там и съм подготвил специални изненади........
        Т5
        Crossrunner

        Коментар


        • #5
          До: Moto & Extreme Show 08-12.04.2009

          Вчера бях там и нямаше много изложители на офроуд техника. Беше пълно с лодки и ловни принадлежности. Липсваха представителите на японските мотори, а за джиповете почети нищо.

          Коментар


          • #6
            До: Moto & Extreme Show 08-12.04.2009

            Аз също бях и имаше само китаици,това е главно за ловци и рибари.Честно съм разочерован,очаквах поне 2ма 3ма японски представители.

            Коментар


            • #7
              До: Moto & Extreme Show 08-12.04.2009

              Съгласен съм и с двата горни поста.Просто УЖАС!!! Очаквах много повече и съм много разочарован. Екстрийм шоу било,то само яхти и лодки имаше... АТВ-тата се брояха на пръсти.Имаше само един кросов мотор(китайски 125сс) и това.

              Коментар


              • #8
                До: Moto & Extreme Show 08-12.04.2009

                Ако някой пусне малко снимки ще е 6
                ATV Shineray АТВ

                Коментар


                • #9
                  До: Moto & Extreme Show 08-12.04.2009

                  Е, и ние сме там. е, да с нас има и китайски мотори...

                  Коментар


                  • #10
                    До: Moto & Extreme Show 08-12.04.2009

                    Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                    Е, и ние сме там. е, да с нас има и китайски мотори...
                    Посетихме Ви, но само вие си бяхте сред вода...

                    Коментар


                    • #11
                      До: Moto & Extreme Show 08-12.04.2009

                      може и мен да посетите - ако се интересувате от лодки / не яхти!/ - на 300м от Експо-то, посока София
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X