Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OFFNews въвежда регистрация за писане на коментари

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

От: OFFNews въвежда регистрация за писане на коментари

Току що пробвах да се регистрирам ...вътре съм
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

Коментар

И аз не мога да се ръгна...

ПП.Не съм пипал абсолютно нищо по настройките от както имам регистрация във форума.
      Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!

"... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
      Джон Кенеди

Коментар

Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
        Пробвай тогава с пощата, която си записал във Форума. Настройки - там вдясно и малко надолу - смяна на ел. поща - в края на формата
        с ел поща също не става. П.С моята парола е 6 символа но само малки букви

Коментар

Одобрявам решението за регистрацията на коментаторите; нямах никакви ядове с регистрацията.
          Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

Коментар

При мен също не става - Mozilla.
            Suzuki Jimny 1.3 16V 2009

Коментар

Danika, виждам, че си се регистрирала още вчера. Профилът е активен, би трябвало да можеш да пишеш коментари.
              Emo, виждам една регистрация с това име offroad-bulgaria, 2016-04-19 23:48:52 Активна е. Ако е твоя би трябвало да можеш да пишеш. Ако не е твоя, явно имаш адаш във форума и сигурно не хващаме малки и главни букви или знам ли кво.
              Денислав, предполагам, че при теб проблемът идва от смяната на името. Би трябвало да го оправим, но още нямам отговор.
              Благодаря ви на всички за търпението и обратната връзка. Това толкова просто наглед нещо се оказа голямо предизвикателство.
              www.offnews.bg

Коментар

аз нямах грижи
                Бъдете живи и здрави!

Коментар

С пощата не,но влязох с ника. А ако е сменяван ,дали щях да вляза?
                  Калин Владов,09РСПБЗН

Коментар

Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
                    С пощата не,но влязох с ника. А ако е сменяван ,дали щях да вляза?
                    Теоретично - да, но на практика явно има проблем.
                    www.offnews.bg

Коментар

Emo, виждам една регистрация с това име offroad-bulgaria, 2016-04-19 23:48:52 Активна е. Ако е твоя би трябвало да можеш да пишеш. Ако не е твоя, явно имаш адаш във форума и сигурно не хващаме малки и главни букви или знам ли кво.
                      Денислав, предполагам, че при теб проблемът идва от смяната на името. Би трябвало да го оправим, но още нямам отговор.
                      Благодаря ви на всички за търпението и обратната връзка. Това толкова просто наглед нещо се оказа голямо предизвикателство.
                      Когато се опитах да си направя нова регистрация в оффнюза(независимо от регистрацията ми във форума) ми изписа , че не мога да използвам електронната си поща защото вече е регистрирана("Не може да използвате този имейл моля пробвайте с друг")-т.е. явно по някакъв начин ме отчита като вече регистриран и не ми дава да направя "втори" профил, но в същото време не ме допуска до профила ми.
                      Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!

"... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                      Джон Кенеди

Коментар

Danika, виждам, че си се регистрирала още вчера. Профилът е активен, би трябвало да можеш да пишеш коментари.
                        Владо, това означава, че с ОффНюз нямаме пълна взаимност. Вероятно той може да ми пише коментари, щом ме идентифицира, но аз на него - не.
                        Пробвах току-що да поздравя английската кралица (знам, че чете тук, а на моите постове слага плюсчета), но..Уви!
                        Suzuki Jimny 1.3 16V 2009

Коментар

Мен не ме пусна нито със стария,нито с новия ник.
                          Предлага ми,и да регистрирам друга поща...
                          Нищо не мога,и нищо не знам...

Коментар

На мен не ми даде да си ползвам ника, след това ми каза да не си ползвам и имейла и паролата "20 червени рози" сигурно е заета и се отказах..
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

Коментар

и на мене ми мина мерака...
                              Over!

Всъщност, защо трябва да се регистрирам?
                              Driving experience - since 1976.
                              Ако знаеш къде да прочетеш нещо, значи вече си го чел.

Коментар

Заради това:

"От днес писането на коментари в OFFNews ще е възможно само за регистрирани потребители. Правим тази промяна, за да направим форумите под статиите по-уютно място за всички ни, да ограничим неприличния език и да стимулираме смислените дискусии."
                                Когато човек нe чувства привързаност, той е постигнал освобождение!

Lancia Delta HF Integrale Evolucione

Коментар

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 4,057 в 14:19 на 14-06-16.

Зареждам...
                                X