Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За кучетата, Ким Чен Ун и обективността

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• За кучетата, Ким Чен Ун и обективността

Добър вечер на всички.
    Искам да ви кажа, че се чудих дълго дали да пиша тук или не. Поводът обаче, поне според мен, не бива да бъде пренебрегван.
    Ето го и поводът:
    http://offnews.bg/news/%D0%A1%D0%B2%...B8_284106.html
    Тази "статия" днес ме върна във вече далечната 2000 година, когато БНТ излъчиха суров материал от войната в Чечня и поднесоха на нищо неподозиращия зрител жестоки кадри с отрязването на главата на руски войник, хванат в плен. Това струваше свалянето от екран - временно! - на водещата вечерната емисия Милена Милотинова. Тогава имах "късмета" да съм сама пред телевизора, но се ужасих от мисълта, че децата ми също можеха да го видят. Тази картина няма да я забравя никога... днес Offnews ми я припомниха с детайлно описание на екзекуция. Сигурно някои ще кажат, че има разлика между кадри и писан текст... позволете да не се съглася. Само си представете 9-10 годишно дете, което любопитно наднича през рамото на родителя, който преглежда новините в интернет.
    Другият проблем е, че се оказва, че новината е доста съмнителна. Offnews са се позовали на "Дейли Мейл" - поне така изглежда, защото са взели колажа от там. Ето обаче и други мнения по въпроса: http://dnes.dir.bg/news/severna-kore...-15865364?nt=4
    И още нещо. Не за първи път медията дава трибуна на коментари, някои от които ще цитирам тук:

Vasil Soulreaper Трябва да вземем пример от севернокорейците и ние да затрием тази измет дето ни трови.Само,че ще ни трябват повече кучета и по големи защото много са се уяли свинете.

Georgi Dakow Tрябва нашите комунисти да ги пратим там , да ги видим тогава как ще крадат....

Биляна Костадинова Леле,колко хора заслужават точно същото!

Диана Ванчева тоя ким Чен да го поканят вече и у нас..............

Liy Kruteva ДА ПОКАНИМ Ким Чен Ун ЗА 1 МЕСЕЦ БЪЛГАРСКОТО ПРАВИТЕЛСТВО И ПАРЛАМЕНТ !!!

Очевидно уважаемите коментиращи не си дават ясна сметка, че искат да унищожават омразните български комунета чрез комунистическия лидер на Северна Корея. Трудно ми е да схвана логиката.
    Трудно ми е да видя и каква е целта на подобна - НЕПРОВЕРЕНА! - публикация. Популярност? Слава? Пари???
    Уважаема редакция!
    Гледали ли сте "Луд град" с Дъстин Хофман? Ако да - припомнете си го. Ако не - потърсете го и го гледайте непременно.

Надявам се да чуя и други мнения, за щастие сред коментарита след "статията" има и такива:

Slavka Slavova Не е нужно толкова често да ни убеждавате, че и в журналистиката има "чалгари". "Страхотна новина"!

Малка искрица надежда...

От: За кучетата, Ким Чен Ун и обективността

Владо, честно казано напоследък откровено съм озадачен от някои "новини" в Офнюз. Какво се случва при вас?!

Напълно споделям с Виолета, че прочетената статия ме потресе със жестокостта си. Това нещо се оказа, че даже не е проверено. А най-вероятно не е и истина. Кому е нужно да се пускат подобни изродски фантазии? Извинявам се за израза, но мисля, че е точен.
    ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
    СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

Коментар

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 4,660 в 19:02 на 07-04-20.

Зареждам...
    X