Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси към новинарския екип!!!

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

От: Въпроси към новинарския екип!!!

Излязло е малко двусмислено. Не призовавам да се кликат реклами, а обяснявам как да се забранят реклами. Гугъл разрешава това, има си специална секция за забрана на реклами, които не отговарят на политиката на сайта. Трябва да се кликне, за да се покаже адреса на рекламата, той се зарежда в забранителния списък и рекламата повече не се върти.
    www.offnews.bg

Коментар

Благодаря за разяснението, наясно съм с програмите на Гугъл И отново ви повтарям че за горното изказване ще си отнесете БАН-а без никакви обяснения. Забраната на реклами си е вашо задължение като собственик на акаунта.

А и за да се покаже адреса на рекламата не е нужно да се клика.

Нека го кажа така - всеки който ви има зъб може да използва горното ви мнение за да ви спре Гугъл Адсенс акаунта, защото това е пропуск който Вие сте допуснали. Може би е от непознаване на правилата, или с нечисти помисли...никой не знае. "Не знам" не е оправдание...и не само при Гугъл, а навсякъде.

Коментар

За да няма двусмислици занапред: когато видите Гугълска реклама, която ви дразни, не я кликайте, за да й правите позитивна статистика, а дайте десен бутон върху нея (или конкретното редче/линкче) и цъкнете на "Копирай адреса на връзката" (Copy link address) и го дайте тук, след което ще забраня рекламата. Може също така да направите скрийншот* или просто ръчно да препишете адреса на притеснителната реклама и пак да го сложите тук.

*За да не обидя никого, пояснявам съвсем отделно (за тези, които не знаят как става) как се прави най-елементарният скрийншот: Натиска се бутонът Print Screen (понякога е Prt Scr), намиращ се някъде горе в дясната част на клавиатурата, след което отваряте програмата Paint на Windows, която се намира в Старт менюто -> след това във Всички Програми (All Programs) -> след това Принадлежности (Accessoaries) и там е тя - Paint. Звучи малко дълго, но наистина не е.
        Та, като отворите Paint, натискате едновременно Ctrl и V и екранът ви се е озовал в Paint-a. Оттам давате горе вляво на Файл->Запази като... и си го кръщавате някак (gadna reklama например), а за формат на изображението (редчето под името), слагате PNG най-добре, но може и да е друго, стига да не е bmp.

Та, това беше само за случаите, в които някой не знае, а всъщност е удобно и много лесно и бързо (противно на всичките букви, които изписах току-що ).

Коментар

чудех се, защо няма коментари под статиите, но явно съм пропуснал момента, че има предварителна цензура

та, въпроса е:

Защо?

Коментар

Честно да ти кажа и аз не мога да разбера защо. Невнятни за мен обяснения на програмистите. Цензурата е само при първото мнение, при следващите вече не се налага. Надхитряли се някакви ботове така. Не съм убеден в тази версия и много ми се иска да намерим по-добро решение.
            www.offnews.bg

Коментар

Законна или не законна е тази сеч: https://www.facebook.com/kolevrak/po...06680708046732
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

"Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

Коментар

От известно време не мога да се логна с акаунта си през браузъра на Гугъл Хром, който е същият като ТУК в сайта на ОФ НЮЗ.
                През другите 2 браузъра на Опера и Морзила нямам никакъв проблем, но с Хрома който ползвам постоянно НЕ СТАВА(проблема ми е САМО С ОФ НЮЗ, другите сайтове си работят)
                опитах всичко което знам с триене на кешове, бисквитки....НИЩО!Преди време имах подобен проблем за няколко дни но се оправи от само себе си....
                Писах на Йончев на лични, но май той тук не влиза защото седмица не ми отговори, затова пиша тук, ако някой има идея ще бъда благодарен!

Коментар

Първоначално публикуван от Red or Dead Преглед на мнение
                  ...
                  През другите 2 браузъра на Опера и Морзила нямам никакъв проблем...
                  Ако от двама имигранти трима са джендъри, то колко ще е числото "пи" след 10 години глобално затопляне?

Коментар

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 7,066 в 15:57 на 11-07-20.

Зареждам...
                  X