Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защита от плагиатство

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

От: Защита от плагиатство

С това: "...а вие правете каквото искате..." ще дадеш на американски адвокат радостна работа за две години напред
    Може да съм чел по диагонал, но в началото никъде не виждам да пишеш черно на бяло "Не участвам в конкурса".

Да ти кажа честно - ако са ти взели една снимка - остави ги да влачат. Работата им явно издиша отвсякъде и си им вкарал глътка въздух.

Ако почнат да ти ползват снимките по сайтове и календари - бой по манерката.
    Издъних се на Тюринг теста

Коментар

Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
      и още куп други неуредици...
      ... реших за да не е съвсем празна темата да постна ей така...няколко кадъра.
      ...Неколкократно написах , че не участвам в конкурса
      Ще прощаваш, ама звучиш като героиня от казармен виц.

Не че не можеш да спечелиш съдебен спор с такива аргументи (по медиите тия дни даже вървят и имената на правилните съдии) ама пак ще ти се смеят.

---
      Да не си помисли някой че оправдавам и другата страна в случката де. Изглежда че те са проявили обикновена, честна мърлящина.
      hiatus!

Коментар

Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
        С това: "...а вие правете каквото искате..." ще дадеш на американски адвокат радостна работа за две години напред
        Може да съм чел по диагонал, но в началото никъде не виждам да пишеш черно на бяло "Не участвам в конкурса".

Да ти кажа честно - ако са ти взели една снимка - остави ги да влачат. Работата им явно издиша отвсякъде и си им вкарал глътка въздух.

Ако почнат да ти ползват снимките по сайтове и календари - бой по манерката.
        Регламента точно и ясно каза, че срока за постване на снимки участващи в конкурса е до 01.11.14
        Моите са постнати първо извън правилата за краен срок, второ по регламент трябва да се постнат максимум 3бр. снимки, а аз съм постнал повече и след то ...дори да си затворим очите за всичкото това, играта е в нашия форум, а не в сайта на Gumi-net.bg!!!
        Другото което е, че всъщност преди да предприемат каквото и да било, аз лично точно и ясно съм написал, че НЕ УЧАСТВАМ В КОНКУРСА, както и , че снимките ми не трябва да се вземат под внимание!
        От това какво повече да направя...?
        NISSAN FOREVER
        -----------------------------------------------------------------------------
        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

Коментар

Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Ще прощаваш, ама звучиш като героиня от казармен виц.

Не че не можеш да спечелиш съдебен спор с такива аргументи (по медиите тия дни даже вървят и имената на правилните съдии) ама пак ще ти се смеят.

---
          Да не си помисли някой че оправдавам и другата страна в случката де. Изглежда че те са проявили обикновена, честна мърлящина.
          и какво ...да подминаваме подобно поведение ли?
          Това ли ме съветваш...????
          Значи хората да си трупат девидент на наш гръб, макар да показаха , че никак дори не ги и интересува конкурса и се наложи да пиша малко по-остро мнение, за да се разшават и да позамажат работата с няколко благи думички...
          Въпроса е не дали аз звуча смешно, а дали съм прав и те не звучат жалко и най-вече НЕЗАКОННО?
          НАЛИ ЗА ТОВА Е ТЕМАТА...ЗА ДА СЕ ВЗЕМАТ МЕРКИ ПРОТИВ ПОДОБНИ СВОЕВОЛИЯ...или бъркам
          Другото нещо е нещо ще предприеме ли по случая форумното ръководство или всичко беше само до кандърмата да се занимаем с фалшивия и несириозен конкурс на въпросната фирма/за сведение прочети мнението цитирано в първия ми пост по въпроса/!
          NISSAN FOREVER

Коментар

...
            Да не ги пускаш И да прочетеш Ясен.

Със сигурност не ти казвам какво да правиш. Споделям мнение. Което както винаги Ясен е формулирал по-добре от мен.

На гуми.нет предлагам да прекратят моменталически всякаква употреба на твои снимки, в замяна им давам една торба мотокросови ако им вършат работа, все някоя ще става.

Коментар

Да не ги пускаш И да прочетеш Ясен.

Със сигурност не ти казвам какво да правиш. Споделям мнение. Което както винаги Ясен е формулирал по-добре от мен.

На гуми.нет предлагам да прекратят моменталически всякаква употреба на твои снимки, в замяна им давам една торба мотокросови ако им вършат работа, все някоя ще става.
              Да де, но с това поведение то може утре и от някоя тема за разходка по планината да се копнат снимки и какво...отново ще си мълчим...така ли?
              Нямам никакви претенции относно това, че моите"творения" са нещо особено ценни, но...когато някой и то след изрична забрана се прави на луд и потъпква най-нагло законовите ти права и не ти зачита желанието и мнението по въпроса за твоите си неща...ето това не мога да подмина.
              Вие можете ли...ако да...падате ми в очите да знаете!
              NISSAN FOREVER

Коментар

Да е върнеш назад във времето и да не пускаш снимките там, където пише "конкурс".

Въпроса е не дали аз звуча смешно, а дали съм прав и те не звучат жалко и най-вече НЕЗАКОННО?
                НАЛИ ЗА ТОВА Е ТЕМАТА...ЗА ДА СЕ ВЗЕМАТ МЕРКИ ПРОТИВ ПОДОБНИ СВОЕВОЛИЯ...или бъркам
                Прав си... донякъде.

Ключов момент в опазването на нечии права (вкл. собственост, авторско право и тн) е заинтересоваността на носителя на тези права. Т.е. мерки против посегателства се очаква да взема първо и преди всичко той.

Ако оставиш насред Факултето нещо с голяма материална стойност без надзор и отгоре поставиш надпис "НЕ ПИПАЙ" - ясно е, че ще ти го откраднат. След това ще е изключително трудно да припишеш юридически вината на този, който го е взел.

Съвсем различен ще е казусът ако нещото ти е било в двора примерно. Даже и дворът да не е заключен, даже и да няма надпис.
                hiatus!

Коментар

...в замяна им давам една торба мотокросови ако им вършат работа, все някоя ще става.
                  Има толкова снимки в целия форум - направо да си избират.

Коментар

Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                    Има толкова снимки в целия форум - направо да си избират.
                    Ей точно за това си говорим че не може да се прави.
                    hiatus!

Коментар

Сигурен съм че ще има реакция, просто я очакваш прекалено бързо.

За снимките - имам две рецепти, които прилагам едновременно:

- Публикувам само бездарни снимки. Това не е толкова част от рецептата, колкото част от ситуацията

- Никога не споделям нищо (снимка, пари, тайни, акъл) без предварителната нагласа че така или иначе съм го загубил и/или че с него/нея/тях ще бъде злоупотребено (преднамерено или не) по подразбиране.

По този начин за мен остава бонуса да съм приятно изненадан когато това не се случи. Затова съм толкова лъчезарен, света ежедневно ме изненадва приятно

Коментар

Ами то "нещото" си беше в нашия двор...не е било на улицата, нито е било в двора на гуми-нет .бг
                        А тази тема доколкото разбирам е именно за това направена, за ответни мерки именно с подобни посегателства на "нещата" в нашия двор/разбирай двора на Офроуд -България.ком/
                        NISSAN FOREVER

Коментар

Да продължа ли аналогията с "двора" или сам ще се сетиш че си направил по-голямата част от грешката?
                          hiatus!

Коментар

Да де, ама в двора имаше "джумборе" на гуми нет, с обещана пиячка, пък пиячка не дойде, после мина ти и остави две бъчвета отлежала кайсиева и каза "правете каквото знаете", но по подразбиране се оказва че си казал "не пипайте", и станаха нюанси...

Уф... С Ясен почнахме като Форест Гъмп и Бенджамин Бюфърд Бъбба пред лейтенант Дан - едновременно и като близнаци

Коментар

Сигурен съм че ще има реакция, просто я очакваш прекалено бързо.

За снимките - имам две рецепти, които прилагам едновременно:

- Публикувам само бездарни снимки. Това не е толкова част от рецептата, колкото част от ситуацията

- Никога не споделям нищо (снимка, пари, тайни, акъл) без предварителната нагласа че така или иначе съм го загубил и/или че с него/нея/тях ще бъде злоупотребено (преднамерено или не) по подразбиране.

По този начин за мен остава бонуса да съм приятно изненадан когато това не се случи. Затова съм толкова лъчезарен, света ежедневно ме изненадва приятно
                              Абе ако някой открадне ей така даже няма да ме е яд толкова, ама при положение, че изрично съм забранил ...много нагло и много несириозно ми звучи и направо ме изкарва извън кожата...
                              П.П-и какво значи малко време за реакция.Представителя на въпросния сайт днес е влизал във форума, вероятно е прочел коментарите в темата и какво...нищо!!!
                              Какво толкова ще правят...събрание по въпроса ли ще свикват или ...
                              То факта, че си направил нещо незаконно не се променя.Според мен дори, колкото повече се бави реакцията, толкова повече ескалира напрежението от бездействието и от едно нищо може и да се задълбочат нещата...
                              NISSAN FOREVER

Коментар

Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Да продължа ли аналогията с "двора" или сам ще се сетиш че си направил по-голямата част от грешката?
                                Това означава ли, че в моя тема/както тази на въпросния сайт/ ако някой постне негови авторски снимки, аз мога да ги публикувам на трето място/примерно в мой личен сайт с рекламна цел/ без негово съгласие...?
                                Мисля, че положението е същото...
                                П.П.Гоблин не съм казал по подразбиране, а съвсем точно и ясно...целия форум го разбра, само представителя на въпросната фирма не...или пък се прави на луд... и то преди да се предприеме каквото и да било от тяхна страна...на два пъти дори!!!
                                Другото което не разбирам е...защо съм с първа награда след като съм постнал снимките 20 дни след крайния срок определен от организатора за това?
                                NISSAN FOREVER

Коментар

Активност за темата

Свий

Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

Най-много потребители онлайн 4,385 в 20:28 на 18-02-20.

Зареждам...
                                X