Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Публикуване на обяви в секция "Продавам"

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

От: Публикуване на обяви в секция "Продавам"

Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
    Слаб момент в системата ?!? Че то ако е за търсене на слаби моменти - въобще цялата купувам/продавам дандания трябва повсеместно да се премахне. Прекалено много работа създава, за завидно малко резултати. Резултати - като помощ за съфорумците, за пари въобще не говоря.

В сегашния си вид просто е възможно най-неслаба от слабите варианти, за система която не ползва автоматизирани формуляри със задължителни полета.
    Виж, че ме разбираш...!!!

Коментар

Преди година ми останаха 3 стари гуми от размер, дет не ползвам.
      Пуснах едно постче в темата за единични гуми, никакъв интерес.
      И снощи реших, че ми пречат на балкона и ще ги подаря на който дойде да си ги земе.
      Понеже не можах да си копирам "прикачените файлове" от предишният пост - пуснах линк към поста в съответната тема за да има снимки.
      Че нямах опция на задължителният префикс "ПОДАРЯВАМ", а имаше само купувам и продавам е едно.
      Второто е, че получих ЛС за СМС... да плача ли, да се смея ли...
      Третото е, че обявата я няма.

Пак да повторя - искам да ги ПОДАРЯ - за мен ако това са ненужни гуми - друг може да ги кара още кой знае колко...
      Пари се сещате, че няма да платя за тази обява.
      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

Коментар

Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
        Преди година ми останаха 3 стари гуми от размер, дет не ползвам.
        Пуснах едно постче в темата за единични гуми, никакъв интерес.
        И снощи реших, че ми пречат на балкона и ще ги подаря на който дойде да си ги земе.
        Понеже не можах да си копирам "прикачените файлове" от предишният пост - пуснах линк към поста в съответната тема за да има снимки.
        Че нямах опция на задължителният префикс "ПОДАРЯВАМ", а имаше само купувам и продавам е едно.
        Второто е, че получих ЛС за СМС... да плача ли, да се смея ли...
        Третото е, че обявата я няма.

Пак да повторя - искам да ги ПОДАРЯ - за мен ако това са ненужни гуми - друг може да ги кара още кой знае колко...
        Пари се сещате, че няма да платя за тази обява.
        Пусни ги в темата "за левче". Тя е за това.
        davc: А-бе, на исландски - свиня, svinia ли е!

Коментар

"Стоки за левче" ...?
          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

Коментар

Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Пусни ги в темата "за левче". Тя е за това.
            Там кой ли чете - аз лично бих погледнал там ако търся леген (да си точа мАслото де).
            Мисълта ми е да си погледнете и организирате подобни (макар и редки) изключения.
            Или поне го допълнете в правилата, щот аз си поиграх и прочетох и тях, и всичките промени с времето.

Ако някой си търси 2-3-4 гуми, че да тури каквото и да е на жипа, който продава ще погледне къде... в стоки за левче или в продавам гуми?

Както и да е - просто да го имате в предвид, барабар с аргументите ми, па каквото решите - такоа ще е.
            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

Коментар

Организирано е. В темата за левче. Точно гуми най-редовно минават през нея.
              davc: А-бе, на исландски - свиня, svinia ли е!

Коментар

Тъй като доста сериозна част от обявите се налага да бъдат изтрити поради неспазване на правилата на раздел "Продавам", от днес в личното съобщение, което се изпраща със смс кода за активация на обявата, вече изрично са подчертани задължителните елементи, които трябва да съдържа една обява и е даден директен линк към правилата на раздел "Продавам". Надявам се по този начин да намалеят потребителите, които по една или друга причина пропускат правилата!
                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

Коментар

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 7,066 в 14:57 на 11-07-20.

Зареждам...
                X