Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Публикуване на обяви в секция "Продавам"

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• Публикуване на обяви в секция "Продавам"

Пълните правила в раздела в раздела "Продавам" можете да прочетете в тази тема:Правила на форум „Продавам”.

Там са отразени и описаните по-долу промени.

Уважаеми колеги,

Раздел Купувам-Продавам от известно време е постоянен източник на конфликти. От една страна той е създаден за нуждите на участниците тук, но от друга заради огромният наплив на търговци, се въведоха правила, които затрудняват всички. След дълго обсъждане, Администрацията на OFFRoad-Bulgaria.com взе решение за промяна на политиката в обявите в рубриката "Продавам". Досега всеки потребител, имаше право на 2 безплатни обяви. Правеха се всякакви опити да се заобиколи правилото за 2 едновременно активни обяви. Затова решихме, вместо да се опитваме да контролираме търговците, да ги пуснем изцяло, но при условие, че си плащат. От днес, те могат да публикуват само срещу заплащане. Цената е 2 лв. без ДДС.
    Как става заплащането?
    Когато потребител без право на безплатна обява опита да я публикува, той ще получи автоматично лично съобщение. В него ще се казва, че за да стане видима обявата,трябва да изпрати SMS на номер 1916. Текстът в него започва с буквите OFR, а веднага след тях трябва да бъдат залепени цифрите, които ще получи в личното сисъобщение.
    Моля, попълвайте внимателно цифрите. Екипът ни не поема ангажимент за възстановяванена средства при грешно изпратен SMS.
    Заплащането на обявата, не означава, че тя може да е в разрез с утвърдените досега правила. Обява, противоречаща на правилата ще бъде изтривана, независимо дали е платена или не.
    По принцип системата не позволява на участник с БАН да публикува обява за времето, за което е наложен БАН-а. Но ако някой все пак успее да намери вратичка, обявата му ще бъде изтрита, а разходите му за СМС-а няма да бъдат възстановени.
    За участници със статут +ПЛ остава възможността за една безплатна обява.
    Модераторите ще имат право на 2 едновременни безплатни обяви.
    Супер Модераторите и Администраторите ще имат неограничено право на обяви.
    Всички останали правила остават без промяна!

Последно редактирано от Стефи Накова; 03-10-14, 11:31.
    www.offnews.bg

От: Публикуване на обяви в секция "Продавам"

Току-що публикувах по новите правила.

Получих автоматично съобщение:
    Първоначално публикуван от SMS Payment
    Изпратете SMS ofr138265 на кратък номер 1916 за да активирате обявата за продажба на
    ............................
    Според мен задължително в съобщението да се указва сумата на SMSa.

ПС. Опаа, чел-недочел и недовидял това:

Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
    ......
    За участници със статут +ПЛ остава възможността за една безплатна обява.
    .....

Tа се набих с един SMS:
    Последно редактирано от iiiopo; 31-01-12, 22:54.
    О899 2б2 1З2

Коментар

Правилно! Ще го добавим. Ти обаче имаш право на обява безплатно, просто го препрати на отговорният Модератор да ти активира обявата...
      VPetrov.photography

Коментар

Не искам да имам право на безплатна обява, редно е да има лепта за тази благородна институция

Бих приел евентуално някаква отстъпка по отношение на времето на обявата.

А защо да няма и ,,вноска" след финализиране на ,,сделката"
        Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
        „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
        LZ1EMS

Коментар

Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
          Не искам да имам право на безплатна обява, редно е да има лепта за тази благородна институция

Бих приел евентуално някаква отстъпка по отношение на времето на обявата.

А защо да няма и ,,вноска" след финализиране на ,,сделката"
          Айде на всяко влизане да си пускаме по един смс?? И на излизане - пак!?
          Айде стига с подлагането .

До една обява за Утвърдени участници с +ПЛ - е перфектно.
          За всички недоказали - окей. Да цакат и без това има доста голяма аудитория и пазара "върви".

Коментар

Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
            До една обява за Утвърдени участници с +ПЛ - е перфектно.
            За всички недоказали - окей. Да цакат и без това има доста голяма аудитория и пазара "върви".
            Ми аз си платих със смс като пич
            Въпрос на гледна точка.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

Коментар

Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
              ...Ти обаче имаш право на обява безплатно, просто го препрати на отговорният Модератор да ти активира обявата...
              Късно е вече.
              Така е когато чета по диагонал.

Пояснявам за други с +ПЛ да не направят моята грешка.
              Веднага след публикуване на обявата се появява автоматично съобщението за SMSa.
              Няколко минути след това получавате и съобщение от модератор, че имате право на безплатна обява и, че ви е активирана.
              О899 2б2 1З2

Коментар

Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Ми аз си платих със смс като пич
                Въпрос на гледна точка.
                Именно.
                Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                LZ1EMS

Коментар

Сещам се, че във "Продава" има една тема "Стоки за левче" - за подаряване става въпрос. Сигурно и други такива дреболии ще се появят.
                  Аз лично, нямам пряко отношение към въпроса - за всичкото време на участието си, съм публикувал две обяви, като едната беше в "Търся".
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

Коментар

И аз си платих,но по добре щеше да е ,ако след продажбата да бъда обложен с някаква сума.
                    А и както бе споменато по горе времето на обявата да бъде удължено.
                    Последно редактирано от the_trident; 13-02-12, 13:15.
                    ПАВКО
                    0888802068

Коментар

Това технически няма как да стане.
                      www.offnews.bg

Коментар

Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
                        Това технически няма как да стане.
                        Има ,има въпрос на самоопределяне,принцип и достойнство.
                        Лично ще донеса сумата в офиса.
                        ПАВКО
                        0888802068

Коментар

Привет!
                          Твърдо не съм съгласен със становището на "Администрацията" и като така искам да попитам: на кой номер и с какъв текст да изпратя СМС, за да ми изтрият всички мнения от форума.
                          Не, че са много или значителни, но съм се потил над тях със своят органичен мозъчен интелект, с надеждата, че ги давам безвъзмездно на вас, без користна цел!
                          Поздрави!
                          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

Коментар

Подкрепям напълно колегата PinMaster. Има начин, да се ограничи ползването на форума от недобронамерени търговци и без да се прибягва до тази мярка. Не става дума за двата лева, а за принципа!
                            Явно раздел "Продава" е по-велик от сайтовете за продажба на автомобили или греша? В някой от тях има такава практика, но се отнася само, за така наречените "залепени" обяви. Останалото е безплатно! Колата ми е обявена за продажба и в двата най-посещавани сайта за продажба на автомобили от доста време и това не ми е коствало абсолютно нищо. Защо трябва да плащам тук?
                            Или трябва, да се моля на някого, за разни буквички под ника ми? Няма да го направя. Съвземете се хора и осъзнайте, че тази комерсия дразни не само мен.
                            Приятен ден и успешен "бизнес"!
                            NISSAN PATROL GR Y61 (RD28ETI)
                            SUBARU OUTBACK H6 (EZ30D)
                            GSM: О887б97З79

Коментар

А как стои въпросът с времетраенето на обява на участник с ПЛ? Питам защото видях срока на валидността при платена обява /30 дни/, а въпреки че имам ПЛ, си пратих SMS. Значи ли, че с платената обява се набутвам като срок, когато мога да публикувам безплатна такава с по-дълъг.

ПП Откъде дойде редуцирането на безплатните обяви от 2 на 1 и въвеждането на неограничен брой платени такива. Форумът става търговски сайт ли? Защото ако е така, нищо добро не го чака. Добра ограничителна политика си беше с условията за ТП.
                              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

Коментар

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 7,066 в 14:57 на 11-07-20.

Зареждам...
                              X