Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• Американски форум: питаш и ти отговарят. Руски форум: питаш и те питат. Български форум: питаш и всички ти обясняват колко си ТЪП. 😂ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА ТЕМАТА:😂 Потребител 1: "Здравейте! Може ли да ми дадете съвет как да удължа един градински маркуч?" Потребител 2: "Защо искаш да го удължаваш?" Потребител 1: "Защото е прекалено къс." Потребител 3: "Еми по-добре си купи един достатъчно дълъг!" Потребител 1: "Ама не ми трябва - само 5 метра не ми достигат." Потребител 2: "Да, обаче един цял маркуч е винаги по-добре." Потребител 3: "Оффф!" Потребител 4: "Какво офкаш? Човекът просту пита как да удължи един мъркуч." Потребител 5: "А ти по-дубре научи български първо!" Потребител 1: "По-дОбре!" Потребител 5: "Ей такива най-много ги обичам - молят за помощ, ама после се заяждат с другите за правопис!" Потребител 6: "Ей, все по-зле става в този форум! Аз когато съм удължавал маркучи, ти още прав под масата си ходил." Потребител 1: "Еми кажи ми тогава как най-добре да го направя!" Потребител 5: "На твое място не бих го правил." Потребител 2: "Още не си ми казал защо искаш да го удължаваш - какво ще правиш с него?" Потребител 1: "Ще си поливам градината." Потребител 7: "Е каква е тази градина?" Потребител 1: "Еми съвсем нормална градина." Потребител 9: "Без да ти се бъркам, ама нали ти е ясно, че някои растения не трябва да се поливат с много вода?" Потребител 4: "Офф,... той иска само да удължи един маркуч!" Потребител 7: "Ти не се бъркай бе, малоумник!" Потребител 4: "Абе гледай себе си бе, идиот!" Потребител 1: "Никой ли не може да ми помогне?" Потребител 12: "Абе стига си давал зор пък ти, бе! Имаме си и друга работа, освен да отговаряме на някакви въпроси на новаците във форума." Потребител 1: "Еми тогава защо отговаряш?" Потребител 13: "На много умен ли ми се правиш, бе?" Потребител 1: "Не, просто искам да удължа един маркуч." Потребител 2: "Преди 10 години удължавах един маркуч, който изкара всичко на всичко една година и оттогава само цели маркучи ползвам." Потребител 1: "Е, как го удължи, де?" Потребител 2: "С удължител?" Потребител 1: "Тоест сложи просто още един маркуч към него и така, или?" Потребител 10: "А защо не потърсиш в Гугъл?" Потребител 1: "Еми потърсих там и ме препрати в този форум." Потребител 15: "Аз още ползвам лейка за поливане, няма нищо по-добро!" Потребител 17: "Ей да, спомням си. Какви времена бяха едно време?... Ама в наши дни нищо не държи много, всичко се чупи бързо." Потребител 1:" Да разбирам ли, че никой не може да ми каже как да удължа маркуча?" Потребител 15:" По-добре зарежи и поливай с лейка, тъкмо малко спорт!" Потребител 1: "Еми имам проблеми с гърба и не мога да ходя много и да нося тежко." Потребител 18: "Еми значи си на грешното място тук!" Потребител 5: "Точно!" Потребител 1: "Защо?" Потребител 17: "Това е градинарски форум. Като не можеш да ходиш и да носиш тежко, отиди в медицински форум! Егати тъпака!!!" Администратор: "Темата е затворена. Потребител 1 беше блокиран заради спам."

Коментар

• Veselin Monkov
      Veselin Monkov коментира
      Редактиране на коментар
      Сложи му ентъри, че зор се чете!

• Голяма част от ваксиниралите се с ''АСТРА-та '' вече се оплакват ...
    ...че е тръгнала ръжда по веждите .

Коментар

• Преди 1989 година се редяхме за банани и портокали, сега за ваксини...

Тези на опашките за ваксинация са същите, които се запасяваха с тоалетна хартия миналата пролет...

Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

"Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

Коментар

• Когато главен инспектор Иван Иванов от КАТ разпозна в нарушителкана на скоростта своята бивша класна не я глоби нито стотинка.
        Просто я накара да напише 100 пъти "Повече няма да превишавам скоростта".
        Има ли желание-има и начин!

Коментар

Активност за темата

Свий

Тук са 4 потребители онлайн. 1 потребители и 3 гости.

Най-много потребители онлайн 7,066 в 14:57 на 11-07-20.

Зареждам...
        X