Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• Пуснах тъмна тема - Dark (beta1)

Коментар

• kalinntv
      kalinntv коментира
      Редактиране на коментар
      Месия си

• Първоначално публикуван от Еделвайс Преглед на мнение
    Има проблем при писане на нов отговор независимо към коя тема, в случая е за инструментите на Лидл, не се отразява като ново мнение, ето снимки в колко часа съм писал по темата и в същото време показва като последно мнение предишното:

На първата снимка изобщо не е отразено новото ми мнение, опреснявах браузъра, изчистих кеша и нищо, а на втората снимка е видно новото ми мнение чак като цъкна на него за което само аз си знам.

Натиснете снимката за да я уголемите Име:1.jpg Прегледи:0 Размер:193.8 КБ ID:6602715

Втората снимка с актуалното ми мнение:

Натиснете снимката за да я уголемите Име:2.jpg Прегледи:0 Размер:214.0 КБ ID:6602716

П.С. В момента даже не ми показва като ново мнение и тук в тази тема за проблемите, вижда се чак като цъкна ръчно в темата и на последната страница!
    При мен е нормално.

Натиснете снимката за да я уголемите  Име:update.jpg Прегледи:0 Размер:269.3 КБ ID:6602863

Или има някакво кеширане някъде, или има забавяне на обновяването на тази информация. Когато го забележете, моля влезте с друг броузър, които не ползвате обикновено и вижте дали пак е така. Ако е пак така, значи вероятно понякога нещо се бави опресняването на тази информация. В момента си е ок, дори на бар наздраве, където обикновено има проблеми.
    Последно редактирано от sabin; 14-05-20, 23:00.

Коментар

• Кольо
      Кольо коментира
      Редактиране на коментар
      Точно пък с бар наздраве аз не съм имал никакви проблеми, никога.

• Еделвайс
      Еделвайс коментира
      Редактиране на коментар
      Има забавяне от 15 минути до час и тогава виждам опресняването, за тест използвам и смартфона с мобилния браузър на Samsung и е по същия начин. Този проблем е от доста време и го прави на около 50% при писане на мнение и при създаване на нова тема.

• Asen Kushlev
      Asen Kushlev коментира
      Редактиране на коментар
      От няколко дни и при мен е така, даже по-зле. Като натисна "Какво ново" ми излизат теми, на които последно мнение е преди поне 10 часа. Например сега като влязох всичките теми излизат с последни мнение от вчера. Отваряйки темата се вижда, че след него има и други. При излизане на ново мнение в темата, тя излиза нагоре в какво ново, но последно мнение пак дава това от вчера, а темата не е болдната, тоест няма непрочетени от мен мнения. Стрелката в началото на темата за първо непрочетено мнение я няма. Някои теми излизат болднати. Като ги отворя със стрелката в началото, тоест за първо непрочетено мнение, все ме праща на това старото, въпреки че съм прочел няколко мнения след това. И това цял ден.

• тест за какво ново.

Коментар

• Asen Kushlev
      Asen Kushlev коментира
      Редактиране на коментар
      Сега и при мен тръгна нормално, всички теми имат нови мнения в рамките на 1-2-3 часа назад,. Излизат и болднати със стрелка, праща на последно непрочетено мнение.

• Еделвайс
      Еделвайс коментира
      Редактиране на коментар
      Събине, засега новите мнения се отразяват веднага, благодаря за бързата реакция, ако има пак същия проблем ще пиша, също и в колко часа е било събитието.

• sabin
      sabin коментира
      Редактиране на коментар
      Супер! Благодаря за обратната връзка!

• Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
    Пуснах тъмна тема - Dark (beta1)
    Благодаря!
    Компютрите са създадени, за решаване на проблеми, които не са съществували преди появата на компютрите...

Коментар

• В момента нищо не се отразява от поне 4-5 часа вече,нищо не ми излиза като писано,не си виждам мненията писани преди часове,тоя проблем е поне на месец вече.

Успех в ровенето или късмет или не знам и аз какво в поправката на форума

TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

Коментар

• Продължава да е зациклил на писания от преди 2 дни,според форума няма нищо ново,като влезеш в някоя тема обаче има колко искаш.

Ще се гониме значиииииииии
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

Коментар

• ivo-police
          ivo-police коментира
          Редактиране на коментар
          Вярно!!!!!!!Май май зацикля нощеска ????

• BENZBOSS
          BENZBOSS коментира
          Редактиране на коментар
          Не знам,спах нощеска ма е сега с кафето като кликна на Коронясаната тема и ме праща на писания от преди 2 дни,скролвам яко до ново писание,така беше и вчера през дена мое време

• Я сега пробвайте?
        VPetrov.photography

Коментар

• ivo-police
          ivo-police коментира
          Редактиране на коментар
          ОК работи.

• BENZBOSS
          BENZBOSS коментира
          Редактиране на коментар
          Не можем без тебе Ей........сега работи,пак съм в настоящето

Мерси

• Пробвах. Ама сега ми остана като неотворена тема.
        Последно редактирано от Пенчо; 22-05-20, 18:08.
        Спортидж 2.0 ТДИ 2000г. Ceed 1,6 CRDI 2010г.Каравана Антарес 390 2015г.
        Карайте ПРЕДВИЖДАЙКИ!!!! Така и спирачки ще сменяте по- рядко.

Коментар

• Едното мнение към момента го няма, двете теми не са обновени
          Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20200523_075421.jpg Прегледи:0 Размер:200.2 КБ ID:6605701
          Последно редактирано от veskov; 23-05-20, 08:07.
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

Коментар

• Добро утро

Ако може някой да кликне пак на кликалото,че форума е зациклил и отново не ми маркира нови теми и мнения.

Тая функция май е на ръчен режим,егати технологията

Благодаря
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

Коментар

• Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              Добро утро

Ако може някой да кликне пак на кликалото,че форума е зациклил и отново не ми маркира нови теми и мнения.

Тая функция май е на ръчен режим,егати технологията

Благодаря
              На кое му викаш кликало?

И при мен ситуацията е същата.
              Спортидж 2.0 ТДИ 2000г. Ceed 1,6 CRDI 2010г.Каравана Антарес 390 2015г.
              Карайте ПРЕДВИЖДАЙКИ!!!! Така и спирачки ще сменяте по- рядко.

Коментар

• BENZBOSS
                BENZBOSS коментира
                Редактиране на коментар
                Питай Админа на форума или там който клика някъде за да се оправи това,аз тая функция я нямам и не зависи от мен да се събуди форума и да си каже кое му е новото,Админа клика някъде,задръж така да види темата и да сме в час отново ние с тебе

• Пенчо
                Пенчо коментира
                Редактиране на коментар
                Тука имаме дълъг уЙкенд, и няма заграждения, та не знам.

• BENZBOSS
                BENZBOSS коментира
                Редактиране на коментар
                Стискай,ние нямаме игра тука,някой с камшика трябва да го подкара пак,до тогава ровим какво ново

• Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
              Пробвах. Ама сега ми остана като неотворена тема.
              Според "какво ново" това е последния пост в темата. На практика не е.
              Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

Коментар

• Интересно как, от само себе си, стават бъговете. А това не е елементарен бъг!
                Когато човек нe чувства привързаност, той е постигнал освобождение!

Lancia Delta HF Integrale Evolucione

Коментар

• В коя тема е писал колегата rusev ?

Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

Коментар

• Да, бъг е това. Може и да се лъжа, но ми се струва, че го прави когато въпросната тема е много навътре в под теми. Прави го и с други.

Коментар

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 4,660 в 19:02 на 07-04-20.

Зареждам...
                    X