Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• Първоначално публикуван от test_targovets Преглед на мнение

тест цитат с интернет експлорър
    Убунту 18.04 Хром
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

Коментар

• Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение

Убунту 18.04 Хром
      Ето и със същия потребителски статус както zippel пак с хром.

Коментар

• Ясно, само тази тема работи като хората. Изключвам другите две засега. Като ги оправя ще ги върна. Проблемите на Zippel са от черно/червената тема, успях да ги възпроизведа.

Коментар

• Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
          Ясно, само тази тема работи като хората. Изключвам другите две засега. Като ги оправя ще ги върна. Проблемите на Zippel са от черно/червената тема, успях да ги възпроизведа.
          Както се вижда, в момента бутоните работят. Не разбрах това с черно/червената тема. Мислех, че има само две - светла и тъмна. Не бях на тъмната, а не помня светлата как се казваше.
          Събине, преди малко разгледах последните си публикации в пътеписите. Широчината на екрана е максимална и еднаква, всичко е както трябва. Работят и бутоните с номерата на страниците, както и след запазване на публикацията, тя се визуализира веднага без да е необходимо да се презарежда страницата. С две думи всички бъгове, за които аз съм писал, в момента са отстранени.
          P.S. Горното писах с Chrome, а това пиша с FireFox, ОС Win10. Всичко е ОК.
          Последно редактирано от zippel; 15-03-20, 16:00. Причина: разместени букви
          Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

Коментар

• Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение

Както се вижда, в момента бутоните работят. Не разбрах това с черно/червената тема. Мислех, че има само две - светла и тъмна. Не бях на тъмната, а не помня светлата как се казваше.
            Събине, преди малко разгледах последните си публикации в пътеписите. Широчината на екрана е максимална и еднаква, всичко е както трябва. Работят и бутоните с номерата на страниците, както и след запазване на публикацията, тя се визуализира веднага без да е необходимо да се презарежда страницата. С две думи всички бъгове, за които аз съм писал, в момента са отстранени.
            P.S. Горното писах с Chrome, а това пиша с FireFox, ОС Win10. Всичко е ОК.
            Благодаря ти за упоритостта! Докато не обърнах внимание, че темата по подразбиране в твоя профил е червена/черна не можах да зацепя какъв е проблем. Радвам се че всичко работи вече

Коментар

• zippel
              zippel коментира
              Редактиране на коментар
              Работи и още как. Само дето все още не знам каква е тази червена/черна тема. Съвсем в началото бях пробвал тъмната и веднага се отказах защото визуално не ми допадна, но не помня какво избрах. Като че ли освен тъмната имаше само една опция и избрах нея без да опбърна внимание на името й.

• zippel
              zippel коментира
              Редактиране на коментар
              Работи и още как. Само дето все още не знам каква е тази червена/черна тема. Съвсем в началото бях пробвал тъмната и веднага се отказах защото визуално не ми допадна, но не помня какво избрах. Като че ли освен тъмната имаше само една опция и избрах нея без да опбърна внимание на името й.

• zippel
              zippel коментира
              Редактиране на коментар
              Трите еднакви коментара по-горе не са от софтуера. Нещо възката със сайта беше увиснала и след натискане на бутона "публикувай" нямаше реакция. Натиснах още два пъти и после затворих браузъра. Сега виждам дублирането. Всичко е наред, ноля излишните коментари да бъдат изтрити.

• Натиснете снимката за да я уголемите  Име:image_896881.jpg Прегледи:3 Размер:89.7 КБ ID:6573951 Това пък защо?
            пп ставало е и друг път
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника

Коментар

• Изтрит е коментара, който опитвате да отворите от уведомленията. Това си е бъг, който чакаме да отстранят от vBulletin.

Коментар

• veskov
                veskov коментира
                Редактиране на коментар
                Благодаря!

• zippel
                zippel коментира
                Редактиране на коментар
                Отово имам известие за уведомление, каквото няма. За това ли става дума ?

• sabin
                sabin коментира
                Редактиране на коментар
                да, поне така съм го усетил че прави, но може и да има и други случай. Като се случи кажете темата да видя има ли трити постове накрая.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 4,660 в 18:02 на Вчера.

Зареждам...
            X