Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• Колеги, за да може някой да се заеме с проблем, който виждате трябва да можете да го опишете правилно. А именно, с какъв браузер, операционна система, кога се е появил, и screenshot на всичко... Иначе каквото и да си пишете, няма кой да гадае за що иде реч...
    VPetrov.photography

Коментар

• От китайския андроиден телефон през хроума виждам отрязък от 3-4-5-6мнения после замазано петно. Нито бутони, нито снимки, нито нищо. не знам скрийшот да правя щото то си просто едно сиво поле на екрана. Опитах с два други браузъра няма промяна. Компютър нямам под ръка да вляза през него.

Коментар

• И при мен се получава така, с два телефона и всички браузъри. Това се появява само в някои теми. Немога да пускам цитати. Продължавам да немога да превъртам страниците от бутоните в долната част на страницата. Мога да дам на следваща страница от стрелките в горната част на страницата, само дето става една каша. Натискам стрелката на напред и се появяват мненията от следващата страница. Скролирайки надолу, мненията от следващата страница свършват но страницата продължава с мненията от предната страница.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2020-02-14-22-53-30-464_com.android.chrome.png
Прегледи:145
Размер:162.6 КБ
ID:6560720
        Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

Коментар

• Това е нов фючър - след последния ъпдейт. Полето за писане на мнение се е качинло нагоре, някъде около бабината си, и закрива част от мненията. Няма известен начин да се премести където трябва.
          Една от темите в които може да бъде наблюдаван тоя ефект е тая на доктора, за преминаване от мнонофазно към трифазно захранване.
          Има и други болежки след ъпдейта, но не виждам слисъл да ги описвам.
          Компютрите са създадени, за решаване на проблеми, които не са съществували преди появата на компютрите...

Коментар

• Ето го. Сега смених тъмната тема със стандартната и вече мога да превъртам страниците. Та явно бъга е в тъмната тема. Дали някой ще я оправи?​​​​​​

Име:Screenshot_2020-02-15-10-11-36-208_com.android.chrome.png
Прегледи:139
Размер:76.8 КБ
ID:6560729

Коментар

• Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
              Това е нов фючър - .
              Ъ?!? Фючър (future) = бъдеще Ама май става въпрос за друга думичка

В стандартната тема не виждам ни нов фючър, ни нов фичър

Име:Screenshot_20200215-104500.jpg
Прегледи:152
Размер:89.6 КБ
ID:6560732

Полето за писане на отговор си е отдолу. Отгоре има само бутон за отговор, при цъкане на който те сваля в съответното поле.

Коментар

• Не съм бъг стпорт, и нямам намерение да изследвам как работят различните теми на форума.
                Аз използвам тъмния "кожляк". Ето какво се вижда в гореописаната тема.

Натиснете снимката за да я уголемите  Име:ofr.jpg Прегледи:0 Размер:44.5 КБ ID:6560757
                Компютрите са създадени, за решаване на проблеми, които не са съществували преди появата на компютрите...

Коментар

...
                  Аз използвам тъмния "кожляк". Ето какво се вижда в гореописаната тема.
                  Изглежда като да е проблем с определен браузър .
                  При мен на Андроид 7 и Хром версия 80.0.3987.99 няма такова нещо

Натиснете снимката за да я уголемите  Име:Screenshot_20200215-130856.jpg Прегледи:4 Размер:80.1 КБ ID:6560785

Име:Screenshot_20200215-131957.jpg
Прегледи:138
Размер:99.9 КБ
ID:6560788
                  Последно редактирано от Чавдар (V93); 15-02-20, 13:22.

Коментар

• Пуснах стандартната тема и ужас. От всякъде е бъкана с реклами. В тъмната кьорава реклама няма. Оправяйте тъмната, че с другата е страшно.

Коментар

• Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
                      ... В тъмната кьорава реклама няма.
                      Това, дето казвате за сиво петно, като нищо може да е някоя реклама, която не се визуализира, но закрива съдържанието.

Коментар

• Не е реклама бре. Виж текста ограден в жълто, на скрийншота който съм прикачил. Ако разтегна прозореца за писане на мнение, ще скрие още от мненията.
                        Парадоксът е, че се появява само в някой теми. Не съм хванал закономерност. В цитираната тема всеки път е така.

Коментар

Не е реклама бре. Виж текста ограден в жълто, на скрийншота който съм прикачил. ..
                          Коментарът ми за рекламата касае другото оплакване.

Коментар

• При мен всичко си е ок, на компа, светлата тема, с включен адблокер, хром, win 7, през смартфона, Note 8 с андроид, Интернет Браузър на андроида, мобилната си версия, също с активен адблокер, никакви проблеми, никъде, върви си гладко и точно без аномалии, редовно влизам всеки ден по минимум 10 пъти към форума, без да съм логнат освен ако тръгна да пиша както сега.
                            Павката

Коментар

• Май ме уведомява за изтрита тема.

Име:Clipboard01.jpg
Прегледи:120
Размер:58.6 КБ
ID:6560873

Коментар

• Нещо бара се е счупил, под хром и опера само излиза надпис зареждам и до там не ми позволява да нищо в там.
                                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                                0878 79 20 61 Борис

Коментар

• gabocvet
                                  gabocvet коментира
                                  Редактиране на коментар
                                  Не ще бе бате Сашо само зареждам и до там. Нито ми дава да пиша нито нищо! Едно наздраве не може да каже човек като хората! С други теми ядове нямам.

• aldr
                                  aldr коментира
                                  Редактиране на коментар
                                  При мен е нормално ...

• gabocvet
                                  gabocvet коментира
                                  Редактиране на коментар
                                  Тръгна не знам какво беше!

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 4,385 в 21:28 на 18-02-20.

Зареждам...
                              X